Şimdi Ara

İlk buluşma tecrübesizlik korku bi bakın lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
5
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cuma günü bi buluşmam var kızla uzun zamandan sonra ilk kez buluşacağız ben bu konuda tecrübesizim bu yüzden çok panikledim bu kız hayatımın kızı ciddi düşünüyorum uzun zamandır konuşuyoruz benim için çok önemli nelere dikkat etmeliyim neler yapmalıyım çok heyecanlandım ve buda beni korkutmaya başladı yaş 20 bu arada yardımınızı bekliyorum

• Rahat ol çok düşünme. Kendin ol kızın kafasındaki erkek olmaya çalışma sonu hüsran olur. Yani olsada olur olmasada olur kafasıyla gidersen rahat edersin
  • rahat ve doğal olman yeterli. Kasma kendini kötü olur .
  • Korkanin cocugu olmaz
  • evet gün geldi artık yapacak bişe yok gideceğim akşam sonuçları yazarım bana dua edin
  • kendin ol yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack10

evet gün geldi artık yapacak bişe yok gideceğim akşam sonuçları yazarım bana dua edin

Ne oldu, ne yaptın?
  • Bekliyoruz
  • Sana bir abi tavsiyesi... İlla o olacak, dünyada bundan başka kız yok kafasıyla gitme sakın. Yanlış yaparsın..

Aksine rahat ol, hoş beş muhabbet edersin.. sana karşı tavırlarını incele mesela.. ortaya bir konu at bırak o konuşsun..

Ona göre tart biç. Sonra üzülme
  • MaaşlıPatroon kullanıcısına yanıt
    Beyler pek istediğim gibi olmadı ama şükürler olsun kötü de değildi bazen konu açmakta zorlandık genellikle sustuk 😄 yemek yedik açık havada yürüdük oturduk güzeldi ya bir kere daha anladım sevdiğimi ama çok atışıyoruz sonumuz hayır olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler pek istediğim gibi olmadı ama şükürler olsun kötü de değildi bazen konu açmakta zorlandık genellikle sustuk 😄 yemek yedik açık havada yürüdük oturduk güzeldi ya bir kere daha anladım sevdiğimi ama çok atışıyoruz sonumuz hayır olsun

Başlarda öyle olur canını sıkma, genel de bende yapıyorum o atışma işlerini ortamı rahatlatmak adına bazen sert bazen yumuşak, istediğin gibi olmadı derken anlayamadım? =)
  • MaaşlıPatroon kullanıcısına yanıt
    yani ben böyle planlamamıştım dedim doğaçlama konu falan açarım da çok pasif kaldım o konuda neyseki elime yüzüme bulaştırmadım 😄

• Bu konuyuda açmıştım okurken göz yaşlarımı tutamadım ne güzel günlermiş ayrıldık arkadaşlar beni terketti

• quote:

Bu konuyuda açmıştım okurken göz yaşlarımı tutamadım ne güzel günlermiş ayrıldık arkadaşlar beni terketti

Üzülme kardeş bende zamanında açmıştım bir kız var diye şöyle böyle diye aylar sonra bende ayrıldığımda o konuyu görünce duygulanmıştım.Zamanla geçiyor desem teselli olmaz ama emin ol geçmeyecek sanıyorsun..geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jack10 kullanıcısına yanıt
    doğru insanı bulmak zaman alır kardeşim, üzülme.
    al dinle iyi gelir;

https://www.youtube.com/watch?v=4V7Te0Ltt-s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.