Şimdi Ara

İlk BluRay sürücülü dizüstü çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • toshibam70 (1 mesaj) hhcihan (1 mesaj) ak_onair (1 mesaj) dig (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> İlk BluRay sürücülü dizüstü çıkıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kendi geliştirdiği yeni kuşak DVD formatını piyasada yerleştirmeye çalışan Sony, BluRay’i destekleyen ilk dizüstü bilgisayarı, bu yaz çıkarıyor.

Sony’nin Toshiba’nın HD-DVD formatıyla rekabet eden BluRay formatında ilk dizüstü VAIO AR Premium modelini, ABD’de 3 bin 500 dolardan satışa çıkarıyor. Dizüstü bilgisayardaki Blu-Ray sürücüsü, yeni kuşak DVD’leri çalabiliyor ve kayıt yapabiliyor.

Dizüstü bilgisayarda, ayrıca Blu-ray DVD sürücüsünün yanı sıra, televizyon bağlantısı ve Microsoft’un Windows Media Center Edition işletim sistemi olacak.

Yeni kuşak DVD formatı savaşında BluRay’in liderliğini Sony, HD-DVD’nin öncülüğünü de Toshiba yapıyor. Geçen haftalarda Toshiba, ilk HD-DVD’li dizüstü bilgisayarı piyasaya sunacağını açıklamıştı. Sony’nin yıl sonunda çıkacak PlayStation 3 oyun konsolunda da Blu-Ray desteği bulunacak.

K: Hardware Haber

http://www.ntvmsnbc.com/news/373425.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_onair -- 17 Mayıs 2006; 22:14:33 >

|
    |

• Yüzbaşı
    282 Mesaj
    desenize acayip rekabet olup fiyatlar biraz ucuzlayabilir toshiba ile sony birbirine yakın ama sony baya pahalı türkiyede sony alıncaksa yurt dışından alınmalı bende bunu almadan önce sony düşündüm ama aşırı pahalıydı aynı özellikte olanı sony fiyatları indirse bence çoğu kişi sony e doğru yönlenir
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: toshibam70

desenize acayip rekabet olup fiyatlar biraz ucuzlayabilir toshiba ile sony birbirine yakın ama sony baya pahalı türkiyede sony alıncaksa yurt dışından alınmalı bende bunu almadan önce sony düşündüm ama aşırı pahalıydı aynı özellikte olanı sony fiyatları indirse bence çoğu kişi sony e doğru yönlenir

Şahsen benim işim olmaz Sony ile, çok nazik makina. Sanırım bana göre değil...
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    birkac konu asagida yaziyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_7124118/tm.htm
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.