Şimdi Ara

İlk Bine Girmenin Yolları (Çalıştığım Kaynaklar, Tavsiyeler vs.) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
136
Favori
9.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki ya ygs sosyal çalışmak için en iyi zaman nedir sizce
  • dreams0 D kullanıcısına yanıt
    Yarıyıl tatili veya sonrası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler , yaz bitene kadar full biyoloji ve cografya calisicam insallah netlerimi yukseltirim ya valla fem 10 lu denemesinde 90 net yapiyorum bir an once 100 u gecmem lazim sizce en verimli siralama hangisi deneme cozerken ben bi sure sonra sıkılıyorum normalde mat turkce fen sosyal seklinde yapiyorum ama turkceyle mi baslasam ? Sagolun hocam tekrardan :) Hedef ilk 10 bin , bekle beni itu makina (12.200)

• Ben Tr Mat Fen Sos şeklinde gidiyordum ama sen hangisinde daha rahatsan ondan başla.

• Sadece simetri çözerek ilk bine girdiğine inanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arphasus

Fem Ygs Matematik Konu Özetli Soru Bankası nı çözebilirsin.

Öneri için teşekkürler.
  • Emple kullanıcısına yanıt
    Sadece simetri çözdüğüme dair bir bilgi vermedim.

• up
  • son bir sene yetmez çocukluğunada inmek lazım...
  • Şu günlerde simetriden mat 1 çalışıyorum bölme bölünebilme yeni bitti ... çok yavaş ilerliyorum yeni fark ettim sizce ekim ortalarına doğru yetişir mi konular ? ve deneme olarak hangi yayını önerirsiniz ?
  • Kabul et temelin çok iyiydi şehirindeki en iyi lisede okudun tabi fark etmez bu sonuçta büyük bir başarı demek istediğim
    geç başlamışsın ve diğerleriyle aynı başlamışın aynı netle başlamışın ama iyi artırmışın netleri büyük başarı.
  • Arphasus A kullanıcısına yanıt
    11. sınıfta herhangi bir extra çalışmanız oldu mu?
  • firefliess kullanıcısına yanıt
    Yetişip yetişmemesi performansınıza bağlı. Ygs denemesi olarak Fem 6 lı ve Fem 10 luyu öneririm.
  • Temelim iyiydi. Özeller hariç şehrimin en iyi lisesindeydim. Yani fen lisesindeydim. Mesele konuları hatırlamak. Atıyorum ben 10. sınıfta bir konuyu iyice öğrendim ama 12 de bu konuyu unuttum. Kısa bir tekrarla konuyu hatırlayabiliyorum. Bu büyük bir avantaj. Fakat LYS Fiziği ayırıyorum. Çünkü 12 de LYS Fiziğim 0 a yakındı ve çoğu konuyu yeni yeni öğrendim.
  • serbes S kullanıcısına yanıt
    11. sınıfta okulun satranç takımındaydım. İl turnuvası, bölge turnuvası, Türkiye şampiyonası derken ekstra çalışmayı geç ikinci dönem konularının bazılarını tam öğrenemedim. Yani sözün özü ekstra çalışmadım yaza kadar.
  • Up
  • hocam up atmışsın sana pm de atmıştım. buradan birşeyler daha sorayım. önemli olan yetersizliklerin üstüne gitmek ama içim konuyu tam anlamıyla bilsem bile rahat etmiyor baştan hepsine çalışıp zaman kaybediyorum.o yüzden okul sınavlarım iyi ama pratiğim olmadığı için denemelerde çuvallıyorum. bir de bu yüzden konuyu bilsem bile okuduğumda kayda değer birşey olmadığı için sanki uzunca zamanımı bomboş geçirmişim hiçbir şey anlamamışım gibi hissediyorum. yani benim anlama tarzım da konu tekrarı ancak uygulamada sıkıntı yaşıyorum. size de oldu mu bu tarz şeyler? bunu aşmak için zaman tutarak deneme çözmem yeterli olur mu?
  • kalem99 K kullanıcısına yanıt
    Eğer ki bir konuyu tam anlamıyla hallettiyseniz bu işi artık pratiğe dökmelisiniz. Yani bol bol test çözmelisiniz. Yoksa kafasında çok şey olan fakat bunu uygulayamayan kişilerden olursunuz. Tekrar, bir konuyu iyice anlayıp test çözdükten ve bunların üzerinden bir müddet geçtikten sonra yapılırsa amacına ulaşır. Süre tutup deneme çözmek de önemlidir.

• Sosyal ve Türkçe ne zaman çalışmalıyım ?
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    11. Sınıfta esen 3 renk matematik cizdim. Kırmızı testleri çok sağlam en fazla 8-10 soruyu cozebildim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.