Şimdi Ara

İlk Bine Girmenin Yolları (Çalıştığım Kaynaklar, Tavsiyeler vs.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
136
Favori
9.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam arkadaşım tartışmaya gerek yok. Bende de böyle önyargılar vardı. Hatta neredeyse feme kaydolmayacaktım. Ama iyiki kaydolmuşum. Ben bu sene çözüp faydasını gördüğüm için yazmıştım. İlgilenen alır. İlgilenmeyen almaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arphasus A kullanıcısına yanıt
    Hocam konu ozetlide problemlerdeyim suanda genelde son 2 test haric cogu konuda takilmiyorum.Yani kitabin yarisindan fazlasi bitti diye bilirim baslarda olsaydim tereddut etmeden gecerdim simetriye.Simdi asil sordugum su konu ozetliyi bitirip simetri mat a gecmek ne kadar mantikli? Birde biyolojide palme a b konu anlatimli var yaninda ygs lys soru bankasi almayi dusunuyorum.(baslangic seviyesinde fakat beni gelistirecek bir kitap).Simdiden tesekkurler.

• Şöyle söyleyeyim Fem konu özetliyi boş soru bırakmadan yani çözemediklerini hocalara sorarak eğer bitirirsen simetriye ihtiyacın olmaz. Palme biyolojinin iyi olduğunu duymuştum. Çözebilirsin.

• Beyler ben bu sene 12.sınıfa başlıcam.ilk bine girmek istiyorum tmciym.ant.matematik kitabı ve zirve ygs mat. k.anlatımlı var.bu ikisinden sonra hangi kitabı alayım mat için.
    temelim az çok var.
  • Selam kolay gelsin gencler, gecen hafta birey in denemesinde 92.50 yi gordum T:31.50 M:32.50 F:12.50 S:16 bana ne tur tavsiyeleriniz var sosyalde tarihim cok iyi 13 14 net tarih cografyam sifir simdi cografya da calisiyorum. Fen de fizik 10 net ustu yapiyorum kimya biyolojim berbat onlara calisiyorum sizin onerilerinizi ve tecrubelerinizi bekliyorum.Netlerimin dusuk olmasi cildirtiyor , sizede boyle olmusmuydu , yani bir an once 110 120leri gormek istiyorum tabiki ilk hedef 100 ustune civi cakmak

• Fem Ygs Matematik Konu Özetli Soru Bankası nı çözebilirsin.

• Öncelikle denemenin niteliğini bilmiyorum ama Türkçe ve Matematik netin başlangıca göre iyi. Kimya ve Biyoloji çalış. Eğer hakkıyla çalışırsan o fen netini de inşallah 30+ yaparsın.

• mesajım bulunsun
  • Hocam yazıyı okurken sanki biri beni yazmış dedim bende sene başı denemlerden 105 110 civarı yapiyodum ygs de 3200 lys de 1500 geldi arkadaşlar fem iyidir temeli simetriyle halledin sonra zor kitapları çözün mat ve Geo için fem ve Karekok kesinlikle çözün

• Vay be, çok iyi bi sonuç gerçekten. Tebrik ediyorum umarım seneye ben de böyle bir sonuçla böyle bir konu açarım :))
  • Cemaat burayada el atmış tebrikler

Hocam ben mezuna kaldıöm ve ağustos başı başlıyorum günde üç saatten yavaş tempo ile sağlık istiyorum mf3 75k
    Nasıl çalışmalıyım mat ağırlıklı mı gideyim yoksa hepsinden azar azarmı

ya hocam özellikle bu biyolojiyi yazın mı halletsek iyi olur yoksa okulla birlikte mi?
  • Biyoloji çok çabuk unutuluyor ve zaten Lys ile ortak olduğu için en son bile halledebilirsin aklında kalması için

• gecesesi.35 kullanıcısına yanıt
    Kendini hangi derste daha eksik hissediyorsan ona daha ağırlık vermeni tavsiye ederim. Zaten mezunsun hangi dersinin eksik olduğunu tecrübe etmişsindir.
  • ShürLee kullanıcısına yanıt
    Ben biyolojiyi sene içine bırakmıştım. Çünkü arkadaşın dediği gibi biyoloji unutuluyor. Zaten temelin iyiyse inşallah halletmekte sıkıntı çekmezsin.
  • fem virali
  • arkadaşım ygs paragraf pratiğimizi nasıl geliştiririz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreams0 -- 28 Temmuz 2015; 22:45:25 >
  • Bilgiler içim teşekkürler ve hayırlı olsun:) hepinizin diploma notu ne güzel yüksek bir kişi de düşük olup kazanmış ss atmış olsa bizi heveslendirse gaza getirse:)

• dreams0 D kullanıcısına yanıt
    Benim izlediğim yol bol bol deneme çözmekti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.