Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
377
Cevap
6
Favori
9.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Counter-Strike: Global Offensive Genel >> İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1641 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam.
    |
    |
    Burdan ne zaman bir konu popüler konular bölümüne çıksa, iq seviyesi yerlerde olan düz mantıklı veletler ve içi geçmiş donanımhaber mezarcısı ihtiyarlar adeta her şeyi çözdüğünü sanan bir keşiş edasıyla konuya girip cehaletlerini sergilemekten vazgeçemiyorlar. Siz o beyin yerine kullandığınız cücüğünüzü bunun gibi şeyler için boşuna yormayın. İnsanların tercihleri sadece kendilerini ilgilendirir. Bunun üstünden çeşitli çıkarımlarda bulunmak sadece sizin gerizekalılığınızdır ve o gerizekalılığınızı da her fırsatta göstermekten bir türlü bıkmadınız.

Orijinalden alıntı: Azstek

millet salak mı ne özelliği var bu bıçak kendi kendine bilgisayar mı üretiyor? bilgisayar programı,oyunu hatta bilgisayar bile bu kadar etmezken 10 liralık oyunda 3500 dolarlık item mi olur? bunu alanlar net gerizekalıdır!

zevk meselesi bu parası olan alır sen çeneni yorma sen gerizekalı dedin ya millet de şuan senin hakkında öyle düşünüyor
    |
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    903 Mesaj

Hayır gerçek paraya satabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dtsaykopat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Menergy

Yine konu leşlenmiş arkadas burda heycanını bizimle paylaşıyor hayırlı olsun demek düşer sapmasın konu

Eyvallah hocam gerçekten beni anlayan arkadaşlar var. İyi dileklerini esirgemeyen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    |
    |
    Arkadaslar sizin anlamadiginiz nokta şu bir bicaga bir skine para verildigi zaman o para gitmez,yani bir lokantada yemek yersin parayi verir cikarsin o parayi bir daha alabilirmisin hayir!,ama skin veya bir bicagi satin alip kullandiktan sonra canin istedigi zaman ayni fiyattan hatta kar yaparak bile elinden cikarabilirsin verdigin parayi kurusu kurusuna geri alirsin yani, bu tarz skinleri alan adamlar oynayip kullanip hatta onu bile yapmayip tamamen ticaretle ugrasip , kar yaparak geri satiyorlar.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

5tl verim kargo senden

:) tabi ki hocam
    |
    |

|
    |
    Intel i7 8700K / Asus Z370 H Gaming / Gigabyte GTX1080 Turbo O.C / Gskill 2x8GB DDR4 3200Mhz / Kingston KC1000 M2 256GB / Evga BQ 750W 80 / Cooler Master Hyper 212 / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QE / Asus Echelon Cherry MX / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Sennheiser PC310
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam ben olsam zirvede bırakırdım

Şimdi hocam fiyat aralığı ne kadar bunun steam pazar da bulamadım

Orijinalden alıntı: berkant19

Hayırlı olsun hocam ben olsam zirvede bırakırdım

Şimdi hocam fiyat aralığı ne kadar bunun steam pazar da bulamadım

Opskins'de 3500$
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

5tl verim kargo senden

Nick mesaj uyumu
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
  • Yarbay
    3485 Mesaj

bende aynı durumdayım işin kötüsü o kadar zaman geçmişki istesende öğrenemiyorsun şimdi
    |
    |
    emrah-e kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

Orijinalden alıntı: barancumhur

Evi arabayı arsayı tarlayı sat iddaya piyangoya bas sağlam abdest almışsın :)

Ciddi anlamda fiyatı kafana göre belirle.İleri düzey oyuncuların sponsorları çöker bu iteme.Hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam. İşin aslı hala şoklardayım heyecandan uyku gelmiyor :D 7000 tl satmayı düşünüyorum biraz göz gezdirdim ortalama fiyat bu

Hocam hayırlı olsun bu itemleri çıkardığınız kutular parayla mı satın alınıyor yoksa oyunu oynadıkça mı düşüyor ?

• Onbaşı
    17 Mesaj
    dayı sen ne yaptın
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

Orijinalden alıntı: barancumhur

Evi arabayı arsayı tarlayı sat iddaya piyangoya bas sağlam abdest almışsın :)

Ciddi anlamda fiyatı kafana göre belirle.İleri düzey oyuncuların sponsorları çöker bu iteme.Hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam. İşin aslı hala şoklardayım heyecandan uyku gelmiyor :D 7000 tl satmayı düşünüyorum biraz göz gezdirdim ortalama fiyat bu

Hocam hayırlı olsun bu itemleri çıkardığınız kutular parayla mı satın alınıyor yoksa oyunu oynadıkça mı düşüyor ?

Oyundan da düşüyor parayla da satın alabiliyorsunuz hocam. Tabi bu kutuyu açmak için birde anahtar bedelini ödemen gerekiyor 7.30tl gibi

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.