Şimdi Ara

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
6
Favori
11.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 22 Şubat 2016; 22:35:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok arkadaşın dediği gibi sana tavsiyem amacı her ne olursa olsun forumdan veya dışarıdan ekleyenleri kabul etme. Ettiysen bile ne istediğini sor ve sonrasında sil veya yanına nickname ekle.

Bende dün kartta kalan son parayı steam'e attım ve yaklaşık 25-30 tane kroma 2 açtım ancak mor bile çıkmazken sana böyle bir knife çıkması gerçekten harika bir şey.

Benim sana tavsiyem şu yönde: hazır böyle bir knife'ın varken direk satmak yerine kullanmanı tavsiye ederim. Oyun içinde de knife'ını görüp seni ekleyen birçok insan olacaktır. İlk başta yazdığım gibi kabul etme eğer edeceksen de sonrasında gerekeni yap. Gerçekten çok değerli ve hayırlı olsun

Satma konusuna gelince de daha iyisi gelene kadar ki zannetmiyorum piyasası çok değişmeyecektir O yüzden satmayı düşündüğün zaman key ile takaslayıp keyleride satman çok daha iyi olacaktır. Bu forumda o kadar parayı verecek birinin olduğunu düşünmüyorum belki de vardır ama kendini belli etmiyordur diyeyim ya da

Tekrardan hayırlı olsun

• aa knk nbr ya ben meric en son 11yaaunda gorusmustuk :)

saka bi yana h.o baya paali 5.000 dolâr fln

• Vallahi harika dusmus, hayirli olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sycylian

Vallahi harika dusmus, hayirli olsun dostum

Teşekkür ederim hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khaosss

En kıymetli bıcaklardan birisi.

3500 USD su an piyasa değeri. Satışı cok nadir oldugu için Opskins deki en ucuzunun fiyatını söyledim.

Key olarak 1400K seviyelerindeydi en son. Keyle satmayı düşünürsen collectorleri deneyebilirsin. Biraz kasar ama gider.

Teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadangel1344

aa knk nbr ya ben meric en son 11yaaunda gorusmustuk :)

saka bi yana h.o baya paali 5.000 dolâr fln

Hatırladım kankam teşekkür ederim bu arada :)
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hayırlı olsun. Benim merak ettiğim nokta şimdiye kadar kaç tane kasa açtınız acaba? Birde bunu hangi kasadan düşürdünüz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Hangi kasadan düştü

Kroma 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Benim merak ettiğim nokta şimdiye kadar kaç tane kasa açtınız acaba? Birde bunu hangi kasadan düşürdünüz acaba?

Hocam teşekkür ederim şimdiye dek 50-100 arası kutu açmışımdır. Bu kroma 2 den çıktı 2 tane kasa açtım sonuncusunda buldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorp17

ss'e bakınca Kroma 2 sanırım

hayırlı olsun

Evet hocam kroma 2
  • Arkadaşım kutu açtı bayonet solgun mermer çıktı bugün bir şey var şansınızı deneyin beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: come41

Ben bu bıçakların kutudan düştüğüne inanmıyordum yani valvede çalışan bir eleman mesela evin mortgage kredisi mi geldi çocuğun okul taksiti falan mı var öyle zamanlarda kendine bi tane yapıp sattığını düşünüyordum bunlardan ama çıkıyormuş eyvallah

Hocam bende inanmıyordum ama bugün şahitlik ettim :)
  • Evi arabayı arsayı tarlayı sat iddaya piyangoya bas sağlam abdest almışsın :)

Ciddi anlamda fiyatı kafana göre belirle.İleri düzey oyuncuların sponsorları çöker bu iteme.Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun kardeşim buda senin şansına :)

İlk bıçağımı düşürdüm. Yeni Resimler ve Float Eklendi. 3599$ SATILMIŞTIR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancumhur

Evi arabayı arsayı tarlayı sat iddaya piyangoya bas sağlam abdest almışsın :)

Ciddi anlamda fiyatı kafana göre belirle.İleri düzey oyuncuların sponsorları çöker bu iteme.Hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam. İşin aslı hala şoklardayım heyecandan uyku gelmiyor :D 7000 tl satmayı düşünüyorum biraz göz gezdirdim ortalama fiyat bu
  • hayırlı olsun hocam ben karambit fade i 1500tl ye zor sattım alıcı bulmada bıraz zorlanabilirsiniz biraz oynayıp satmak en mantıklısı bu arada piyasayı alıcıları falan degerlendirirsin.
  • Stattrak sapphireler pahalandı resmi açamadım floatı da yazmamışsın aslında çok önemli değil float clean/perfect corner olması önemli. Dediğim gibiyse 2000+/- key ihtimali var belkide satmayı düşünürsen redditten PC aç. Bilmiyorsan PC için yardımcı olurum. Tabii orda profil paylaşmak zorunlu sen açsan bile ekleyenleri kabul etme. Hayırlı olsun.

• 8 tane kutu açtım daha dün. kromalar palalar gölgeler yeni kasadan 2 tane. hepsi çöp. çöp çöp çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 23 Şubat 2016; 8:44:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.