Şimdi Ara

İlk beslenecek hayvan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk sayılmaz aslında daha bebekken evimizde köpek varmış ve 15 gün yavru köpeğe bakmaya çalışmışlığım var ama tamamen kendi evimde kendime ait ilk olacak.Köpek almayı düşünüyorum cins olsun diyorum herkesin ulaşamayacağı. Aradığım özellikler hani sert duruşu olsun ama sahibine karşı kuzu kesilsin . Evde çok sıkıntı yaratmaz bahçeli falan hallederiz onu. Tavsiyeleriniz nelerdir?

• Doberman düşünebilirsiniz.
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    ondan korkuyorum ya sahibini yiyen falan filan mevzusu var bana biraz daha dost canlısı bir cins lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Adayınız

ondan korkuyorum ya sahibini yiyen falan filan mevzusu var bana biraz daha dost canlısı bir cins lazım

:) Şehir efsanesi onlar. Beyni kafasına sığmıyor, 5 yaşından sonra deliriyor vs. hepsi hurafe. Rottweiler dışında sahibine ters yapacak inatçılıkta bir köpek yok neredeyse. Doberman sahibine en sadık ve dünyanın en zeki köpeklerinden biridir.
    biraz sert görüntüsü var ama hatta fazla sert
  • Kulaklar estetik operasyon ile kesildiği zaman öyle görünüyorlar.

Estetiksiz doberman şu şekilde oluyor.
     İlk beslenecek hayvan

Bu da estetikli hali ile benim köpeğim
     İlk beslenecek hayvan
     İlk beslenecek hayvan
     İlk beslenecek hayvan

• Güzel köpek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akitaları bir araştırın derim
    Vov biraz fazla buyukmus ama emimim cok iyi bir dosttur.

• İlk beslenecek köpek diye bir cümle kurmak doğru olmaz.

Araba almıyorsunuz 3 yıl sonra satıp daha iyisini(??) almayı falan düşünüyorsan hemen vaz geç bu işten.

Köpek seninle 15 yıl geçirecek ölene kadar yanından ayrılmayacak ailenin bir bireyi olacak.

Onun için yavruyken alıp sizin kendi alışkanlıklarınıza göre yol göstermek isteyeceğiniz bir canlı.

Mesela benim evim apartman dairesi ve küçük bir ev büyük bir köpek almak hem bana hem ona eziyet olacak, hareket ihtiyacını günde bir kere çıkarıp koşturarak karşılayabileceğim, fazla gürültü yapmayan kolay eğitilen fazla tüy problemi olmayan bir köpek olması benim için daha önemliydi apartmanda köpeğin büyüklüğü, gücü önemsiz kriterler. Siz de kararınızda kişisel zevklerinizi değil mevcut ihtiyaçlarınızı baz alarak karar verin derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.