Şimdi Ara

İLK BEŞ K İSTİYORUM FENE BAŞLAMADIM ŞANSIM NEDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AYT MAT BİTTİ YAKIN BİR ZAMANDA TYTDE SERİ GENEL DENEMELERE BAŞLAYACAĞIM FENDE FORMAL OLARAK ÇALIŞMADIM ÇOĞU KONUM EKSİK BAZI KONULARIM SIFIR BAZI KONULARIM TAM SİZCE ŞANSIM NEDİR GEOMETRİM DE KÖTÜ HER GÜN ÇÖZÜYORUM ARTIK ONU

• Rez
  • kalan süre, tüm fen konularını kavrayarak çalışıp bitirmek için gayet yeterli lâkin biraz daha fazla vakit geçirmek gerekebilir masa başında. zaten muhtemelen sadece fen çalışacaksın bu süre zarfında, yanında da deneme atarsın. tyt'deki seviyene de bağlı olarak ilk 5k hedefini gerçekleştirmek muhtemel diyebilirim hocam.
  • şimdiden başla abi ne bekliyorsun. fene ne kadar çalışırsan o kadar karşılığını alırsın eğer çok kötü değilsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • air raid siren A kullanıcısına yanıt
    geçen sene yirmi altı yapmıştım işte unuttuklarım da var o kadarlık biliyorum
  • Sen çalış hocam 4 ay sonra bakarsın gelen sıralamaya. Kafayı takma şimdi bunlara.

• nerden çıktı hocam
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    tg varsa gelsene
  • var at özelden kullanıcı adını
  • 4 ayda ayt fsn inanilmaz rahat biter çok 0 değilsen ki degilsin bence çok rahat halledebilirsin kendine güven
  • Seviyene bağlı ama zor gibi

• sıkı çalışırsan 0 olsan bile (sadece ayt fen çalışacağını düşünüyorum) 2 aya bitirirsin

• Ebu leheb 888 E kullanıcısına yanıt

verin gazı verin  

• he 35 üstüne çıkar mı bilmiyorum ama benim yaptığım ilk 5 deneme de 32-37 arasındaydım

• Ebu leheb 888 E kullanıcısına yanıt

ben bitireli çok oldu zaten terbiyesiz herif. ama dur sen bi şikayet edeyim de seni aklın başına gelsin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89F03B04A -- 26 Şubat 2021; 3:23:28 >
  • silerim sıkıntı yok mesaj sana ulaştı sonuçta ve konu senin bitirip bitirmemen değil 2 ayda bitip bitmeyeceği

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.