Şimdi Ara

İlk Başvuru 50 TL Chip-para Üniversiteliysen şimdi Axessli olmanın tam zamanı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
7
Favori
4.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yurtdışına özgü birşey değil heryerde öyle okulda yk finansbank garanti falan gelmişti geliri olan olmayan herkese veriyorlardı yeni birşey de değil kurtar bizi devlet baba diyende yok bence düşünce tarzınız yanlış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım cevaplar fikrimi doğruluyor. Yanlış anlaşılmasın burada hata yapan banka, öğrenci değil:

Geliri olmayan biri için bin lira kredi bile çok çünkü kendi başına geri ödeme yapabilmesinin bir yolu yok.

Normal banka kartı olması bence doğru olan, yani hesapta para varsa alışveriş yapabilsin ve chip para kazanabilsin. (neo kart)
    Veya ailesinde geliri olan birinden ek kart çıkarsın da chip para kazanabilsin, çünkü bankanın muhattabı gelirin sahibi olan kişi oluyor.

Öğrenci kredi borcunu geri ödeyemezse daha genç yaşta banka kara listesine girecek, ileride çalışma hayatına girerken, iş kurarken, ev-araba için kredi alacakken, evlenecekken kartının ödenmeyen borcu sorun olacak.
  • schavelle S kullanıcısına yanıt
    bankalar artık yaş yere yatmıyor merak etmeyin maaşın 4 katı kredi kartı olayı da bankaları korumak için yapılan bir olaydır.
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Öğrencitim totalde 9625 limitim findexte gözüküyor, geçen direkt mobilden denedim 30K krediyi onaylıyor. 4 katı olayı sadece kamu bankalarında kaale alınıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakankemall H kullanıcısına yanıt
    akbank da 4 katı olayından dolayı limit veremediklerini belirtti az önce. Diğer bankalardaki limitlerimi düşürmem halinde 1 ay içerisinde kredi kartını basıp göndereceklerini belirttiler
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Yalan beyan vererek alabiliyorsunuz bazı bankalar araştımiyor benim bir tanıdığım öğrenciyken doktorum demişti yüksek limitli kartı almıştı bu arkadastaki durumda aynıdır çünkü öğrenciyim dese 1300 den fazla vermezler

• Öğrenciyim; toplam kredi kartı limitim 28 Bin Lira ama Akbank başvurumu reddetti

• benim 1 hafta oldu hala vermediler puanı kayıt açtım onada geri dönmediler ne yapmaya çalışıyorlar

• Kart teslimi subata sarkarsa yararlanamıyor muyuz ?

• arkadaslar kart kargoya verildi. Ama kargo ile ilgili mail gelmedi. Ben evde degildim kargoya nasil ulasabiliriz bilen var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

arkadaslar kart kargoya verildi. Ama kargo ile ilgili mail gelmedi. Ben evde degildim kargoya nasil ulasabiliriz bilen var mi ?

Hocam benimde banka kartımın son kullanma tarihi yaklaşıyor ve yeni kart göndermişler ama bana ulaşamamışlar.Geçen gün mesaj geldi 444 25 25 numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz diye.İsterseniz sizde deneyin.

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Kart kargoya verilmez kuryeye verilir bankayı arayıp barkod takip no gibi birşey varsa isteyebilirsiniz

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    aynen kuryeye verilmis ama ulamiyorum kurye sirketine tesekkurler

• serichelli kullanıcısına yanıt
    hocam bilgilendirme için teşekkürler şubeye geliyormuş zaten isteyen arkdaşlar şubeye geldikten sonra istedikleri şubeye transfer yapabiliyorlarmış.

• öğrenciliği bittiği halde üni mezunu olduğu halde eski öğrc. kimlik kartını sisteme yüklesek axess uyg.dan başvuru yaparken...
    acaba kabul ederler mi?
    deneyen oldu mu?
  • Şubeden başvuru yapsam yine bu chip parayı kazanabilir miyim?

• arkadaş 3 kere başvurdum ne arayan var ne soran daha sonra da size ulaşamadık diyip iptal ediyorlar 4 5 kez aradım yapacak bir şey yok size ulaşmaları gerekiyor diyor lan diyorum ulaşmıyorlar hala size ulaşmaları gerekiyo diyo kadın bana:D
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yetkili bir abiye benziyorsunuz bu puanlar altin alisverisinde gecerli olur mu ?

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    altungold adlı siteden ben aldım kuyumcununda anlaşması varsa olur herhalde

• Arkadaşlar Kartım geldi . 23 yaşındayım öğrenciyim. Bugün babama zarf gelmiş velisi olduğunuz Abdullah kişişine axess Kartı verilmiştir haberiniz olsun tarzında ilk defa böyle birşey yaşıyorum yorumlarınız nedir 😂

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.