Şimdi Ara

İLK ARACIMDA SİGORTA ÇOK PAHALI YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, bugun bir araç satın aldım Toyota Yaris 2003 1.0Terra (Eski Kasa)

Sigorta için bir kaç yere soruşturdum internetten suan en ucuz teklif 2850Tl civarı bu nasıl bu kadar yüksek cıkar ben maximum 1000Tl bekliyordum butun dengelerim bozuldu suan gercekten😔😔

yardım edin arkadaslar nereden sigorta yaptırmalıyım ben nereden sorgulatmalıyım en ucuz nedir bilgisi olan arkadaslar lütfen paylassın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat normal nede olsa istiktrar var aracı babanızın ya da annenizin üstüne yapın babamın üstüne aldık 400 tl çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internetten sorgulama. Generaliyi ara, sampo japon ara birde normal.acentelere sor.. mutlaka düşük çıkan bir yer olur..

• o civarlarda oluyor genelde. en düşük 2000 çıkar. aileden birinin üzerine yaparsan 1500 lira cebinde kalır
  • Anneminde babamında üstünde kredi borcu oldugu ıcın malesef onların üstüne yaparsam haciz konulabilir. Suan tek temiz kişi mecburen benim 😔

• Bende 1 hafta önce yaptırdım. 1660 ilk araç benimde kocaeli plaka olunca düştü bu fiyata değiştirdim plakayı 34'ten 2020 tlydi. SBN sigorta
  • _Saint_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bir arayıp görüşeyim o halde ben cunku 2800Tl gercekten cok fazla bir para.

• KfY_ K kullanıcısına yanıt
    Hadi ya istanbul plakası değilmiş sizin ki yinede 1600 küsür cıkmıs o zaman yandık desenize... 😔

Hocam aracı ben bugun üstüme aldım sigorta ne zamana kadar yaptırmam gerek ? Ve gecici ruhsat gibi bişey verdiler bana gerceğini nereden alacagım?

Yapmam gereken önemli hususlar var mıdır?

• Sigortayi 10 gune kadar yaptirman gerek. Sigorta yaptirdiginda trafikten alabilirsin ruhsatini. Almazsan 15 gune evine gelir. 7 tl karsiliginda.

Ayrica internetten sorgulama.. En az 2-3 tane sigortaci gez.. Ama ben de 1.5bin den asagiya birsey cikacagini dusunmuyorum.

Ailendeki yasi 30 dan buyuk birinin uzerine yap araci. Benimki yengemin uzerine mesela :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef ilk sigorta böyle çıkıyor. En ucuz 1500 tl olur. Tek tek acenteleri gezin

• quote:

Orijinalden alıntı: Enesaskiin

Hadi ya istanbul plakası değilmiş sizin ki yinede 1600 küsür cıkmıs o zaman yandık desenize... 😔

Hocam aracı ben bugun üstüme aldım sigorta ne zamana kadar yaptırmam gerek ? Ve gecici ruhsat gibi bişey verdiler bana gerceğini nereden alacagım?

Yapmam gereken önemli hususlar var mıdır?

İStanbul değil ancak Kocaeli'de İstanbul'dan pek aşağı kalır durumda değil bildiğim kadarıyla risk primi olarak. Bana sordugum heryer axa sigortadan 2303 tl fiyat veriyordu buda en düşük teklifti aldığım tesadüfen araştırma sonucu buldum bende. Sakın ola ben bulamam diyip yaptırma en ucuz dedikleri yerlere gir hepsine gez. 2 saat süre sana göreceksin en azından 600-700 TL parayı elinde bıraktırır.
  • aracı geri satın sonra ailenizin üzerindeki hacizler kaldırın. bu şekilde işleriniz zaten yine rast gitmeyecek.

diğer seçenek donanım ailesi olarak para toplamamızı beklemiyorsunuzdur umarım. keşke herkes burada boş soru soracağına oy verirken soruyu sorsa.

eğer kullanacaksanız dedikleri fiyattan yaptıracaksınız çareniz yok.
  • Hocam sbn sigortadan teklif alın. Sbn harici en ucuz teklif 1250 liraydı sbn ye 734 e yaptırdım.

• Yavuz. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bayramdan sonra o halde teklif alacağım insallah banada uygun bir şeyler cıkar. Taksit yapıyorlar mı peki bilginiz var mı?

• Enesaskiin E kullanıcısına yanıt
    Ben sigortacımdan aldım fiyatı. Bir çok şirketten fiyat Aldı bende uygun olanı Seçtim. Ama büyük bir ihtimalle yaparlar hocam sormak lazım

• Sigortada şehir farkeder ikametinizi bi tanıdığınıza vekalet vererek az nufuslu biryere aldırın sonra plakayı ordan alın

• yapılacak bir şey yok anne ve babanın üstünde dahi olsa yaş kriteri max 500 tl düşürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

aracı geri satın sonra ailenizin üzerindeki hacizler kaldırın. bu şekilde işleriniz zaten yine rast gitmeyecek.

diğer seçenek donanım ailesi olarak para toplamamızı beklemiyorsunuzdur umarım. keşke herkes burada boş soru soracağına oy verirken soruyu sorsa.

eğer kullanacaksanız dedikleri fiyattan yaptıracaksınız çareniz yok.

İşte benim de yazacağım buydu. Bu arkadaşın cep telefonu da iphone 6s plus ciks bişi bişi bence

• Arkadasin dedigi gibi araci babamizin uzerine yapin. Daha uygun fiyat alirsiniz.

• Arabayı SAT hemen yada yaşlı birinin üstüne yap 3000 TL ne hakikaten memleket iyiye gidiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.