Şimdi Ara

İlk arabam için tavsiye verebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Mercedes 280 1977 model bi aracım var. Şu an ehliyetim olmadığı için kullanamıyorum. Araç eski ve çok yakacağını düşündüğüm için bana uygun olmadığını düşünüyorum

Mercedesin değeri 25bin lira civari. Arabalardan anlasam bile tecrümbem olmadığı için akıl vermenize ihtiyacım var, Aracı satıp başka bir 2.el almak mı ? Sizce elimdeki araç çok sıkıntı çıkarır mı , şehir içi yakıt tüketimi cebimi yakar mı ?

Bütçeye 5-10bin lira civarı ekleme yapabilirim, yani şu anki aracımı sattıktan sonra 30-35 bin liralık bi araç alabilme şansım var.

Öğrenciyim, aylık gelirim 1500-2000 civarı (ev masrafları hariç), Günde 20-30 kilometre arası yol gideceğimi tahmin ediyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, ilk açtığım konu olduğu için yanlış yere ya da yanlış bir şekilde açmış olabilirim kusura bakmayın.

• Elinizdeki aracı 25 e satsanız ve ertesi gün geri almak isteseniz 35 den aşağa satın alamazsınız.

O yüzden " ya sev ya sat " arasinda kalsam sevmeye bakardım.

Var olan 10.000tl ye de kaportasını ve motorun zarar gören parçası varsa şayet onarımı yönünde ilerlerdim..

35 e e su an alabilecegin araba palio, uno , tipo , sahin , dogan vs.. Mercedes her zaman Mercedes tir hem klasik oldugu icin havali da olur..

Ayrica youtube da " %100 oto " diye bir kanal var orda da şansınızi deneyin eğer talih yüzünüze gülerse arabayı sıfır yapıp verirler bedavaya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz için çok teşekkür ederim. Bakacağım kanala.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.