Şimdi Ara

İlk Araba :) Mercedes-Benz vs BMW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya baya ciddiyim,en kotusu 600-700bin liralik kirmizi,logosu saha kalkmis bir at falan degilse arabaniz,kimse donup bakmaz istanbulda. Sana tavsiyem,isine harcaman olur parayi.

Edit. Hocam sana sunu da soyliyim,benden 1-1,5 yas buyuksun. Hissettiklerini tahmin edebiliyorum,girdigin-girebilecegin ortamlari biliyorum. Bahsettigin arabalardan en babasi seni 1 ay mutlu eder,sonrasi yeni arayis. Insanoglu doyumsuz. O yuzden gelecegine yatirim yap derim. Altimda 100bin liralik araba var,1 ay cicek gibi baktim simdi bana geriye kalanlar kredi taksitlerim xd :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talharo123 -- 18 Kasım 2017; 1:34:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakankaya589 H kullanıcısına yanıt
    Ben benzin kullaniyorum performans istedigim icin. Benim arac sehir icinde 12-13 litre yakiyor, ama size referans olmasin bu deger, cunku arac 177 beygirlik versiyon.

• 520 olur E60, F10 kasa
    320 olur , F30 kasa, E92 coupe kasa hatta E93 cabrio kasa
    Audi olur A5 Coupe

olurda olur 150 bin tl param olsa 3 serside bakmam ben şahsen :)
    Gider alırım bunu mesela https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tr-de-sayili-e60-hatasiz-boyasiz-bmw-5.20d-msport-edition-beyaz-488446960/detay

Yada buda olur :D https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-aciliyeti-yok-sahibinden-tramersiz-smgii-m3-coupe-493760216/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 18 Kasım 2017; 12:1:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

quote:

Orijinalden alıntı: hakankaya589

quote:

Orijinalden alıntı: sxn4

İş ne ? Sevkiyat mı yapıcan ? 😈😆

😂😂 yok hocam Allah a sukur iyi bir iş kurdum ve yürü ya kulum oldu biraz :)

Bence fazla aceleci olmayın Allah bi anda çok yürüdün dur derse sıkıntı yaşamayın yaşınız genç para her zaman aynı şekilde akmaz paranızı dibine kadar arabaya bağlamayın derim

Haklısınız hocam. Yaşım genç ama ticarete atıldığımdan beri hızlı artan oranlı bir ivme gösterdim. Çok şükür ileri planlarım her daim mevcuttur. Kendimi büyük sıkıntıya sokacak işlere kalkışmam çok. Teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Baya baya ciddiyim,en kotusu 600-700bin liralik kirmizi,logosu saha kalkmis bir at falan degilse arabaniz,kimse donup bakmaz istanbulda. Sana tavsiyem,isine harcaman olur parayi.

Edit. Hocam sana sunu da soyliyim,benden 1-1,5 yas buyuksun. Hissettiklerini tahmin edebiliyorum,girdigin-girebilecegin ortamlari biliyorum. Bahsettigin arabalardan en babasi seni 1 ay mutlu eder,sonrasi yeni arayis. Insanoglu doyumsuz. O yuzden gelecegine yatirim yap derim. Altimda 100bin liralik araba var,1 ay cicek gibi baktim simdi bana geriye kalanlar kredi taksitlerim xd :D

Gerçekten bayağı samimi bir cevap. İşime yapacağım yatırım planlarım mevcut ve bu arabada onlardan biri :) Bende sadece zevke çok yer yok; ne kadar çok zevk duyarsam duyayım eğer o zevk bana kazandırmıyorsa ve lüzumsuzsa bitiririm ;) Bana zevk veren aslında zevklerimin kazandırmasıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Ben benzin kullaniyorum performans istedigim icin. Benim arac sehir icinde 12-13 litre yakiyor, ama size referans olmasin bu deger, cunku arac 177 beygirlik versiyon.

ne kadar performans istesemde 12 13 lt bayılınca bende zevk kalmaz :)) hocam benden yemeyecek kendini sevdirecek araç istiyorum. Aşırıya kaçmasın performansı konforu olsun. Parayı buna veririm işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: asmarena6

520 olur E60, F10 kasa
    320 olur , F30 kasa, E92 coupe kasa hatta E93 cabrio kasa
    Audi olur A5 Coupe

olurda olur 150 bin tl param olsa 3 serside bakmam ben şahsen :)
    Gider alırım bunu mesela https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tr-de-sayili-e60-hatasiz-boyasiz-bmw-5.20d-msport-edition-beyaz-488446960/detay

Yada buda olur :D https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-aciliyeti-yok-sahibinden-tramersiz-smgii-m3-coupe-493760216/detay

hocam m3 coupe bana fazla :D 5.20 gösterdiğin kasayı bende cok begeniyorum ama onun yerine yeni kasalardan diğer model mi tercih etmeliyim ikilemi arasına giriyorum

3.20d bakabilirsiniz, yakıtı az performansı fazla. Aslında sizin istediğiniz araç c200d bence ama bütçeyi arttırmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

3.20d bakabilirsiniz, yakıtı az performansı fazla. Aslında sizin istediğiniz araç c200d bence ama bütçeyi arttırmanız lazım.

Belkide once 3.20 almalıyım birkac ay sonra limiti arttirir c200 e yonelmeliyim
  • Eğer arkaya yetişkin oturma durumu varsa cla yı eleyin. 3 serisi sportline alınır algılarla yaşanmaz f30 sahibini mutlu eder.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    tek yaşıyorum ve binerse arkadaşlar arkaya biner :) cla ve 3 serisi arasında performans farkı olmasaydı cla direk seçerdim ama performans beni düşündürüyor
    f30 3.20i ed deki psa grubu 170lik motor ve zf8 şansuman uyumu çok şımartıyor.Mutlaka deneyin öyle alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

f30 3.20i ed deki psa grubu 170lik motor ve zf8 şansuman uyumu çok şımartıyor.Mutlaka deneyin öyle alın

yakıt anlamında nasıl peki hocam siz kullandınız mı uzun süreli?
  • ilk arabansa mazda al satmazsan son araban olur
  • 320 ied aralarinda en mantiklisi , ben o butcelere ciksam baska arac bakmam f30 dan acik ve net

Cla ve civic dengi degil f30 un

C serisiylede karsilastirirsak motor ve sanziman farkiyla f30 onde bana gore yine

Ne alirsaniz alin deneyin test edin , yedek parca bakim fiyatlari yakit tuketimlerini arastirin oyle alin

Iyi forumlar

F30 kullandım. Uzun yol sabit 110ile 6lt, şehiriçi ağır ist trafiğinde 10 civarı. Ankara içi ort hız 50üstü 7lt. Performans anlamında çok tatmin eder. Ancak elektronik oyuncakları azdır. Bütçe yeterse 40.yıl alınabilecek en dolu f30dur. Mutlaka ilk sahibinden alın.

• Alfa romeo ya da bakın derim :)

• endoplazmik bir kulum kullanıcısına yanıt
    Evet öylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Hausser

Alfa romeo ya da bakın derim :)

Evet hocam gulietta cok tavsiye ediliyo ama sabirim 2.elleri dusuk. Ben satınca sıkıntı yasamak istemem :)
    Araca uzun süre binecekseniz tercih edilebilir temiz olduktan sonra neden satılmasın ne araçlar satılıyor mercedes bmw gibi araçlar birbirini taklit eder oldu sıradan bir arabaymış gibi geliyor alfa romeonun stili bile farklı bence iyice düşünün.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.