Şimdi Ara

İLK 15 BİN İÇİN GÜNDE KAÇ SORU GEREKİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
30.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar hedefim mf 4 de ilk 15 bin.Sizce günde kaç soru çözmek gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmithKline -- 6 Eylül 2012; 21:32:51 >

• 200 soru çözersen ilk 20 bin garanti(!)
  • Çok soru çözmek sana bişey getirmez :

Hiç anlayamadığın bi konudan 50 soru çöz , uğraş , hocana götür o çözsün ayrı bi kağıda eve gel bi daha çöz önemli olan mantığını anlaman
  • İnsanlar sunu anlayamiyor; konuyu bilmedikten sonra gunde 300 soru coz, birsey olmaz.
    İlk bas konuyu adam akilli ogren eksik yer birakma, konuyu tamamladim diyorsan git sorular coz.
    Soru cozdukce unutmayacaksin insaAllah, basarilar dilerim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok böyle bir şey, çıkmış sorulara baktıysan nadiren zor soru vardır, konuları adam gibi çalışıp kavrayan öğrenci sorulan %90'ını çok rahat yapar bu da ilk 10 bini rahat rahat getirir zaten. Konuları adam gibi kavrama eşiği de kişiden kişiye değişir, kimi 100 soru yapar tamam der kimi 500 sorudan sonra bile halen tekliyordur. Ha bazı konular vardır ki iyice kavramak için bol soru ister, mesela trigonometri. Ne kadar soru çözersen o kadar akıcılaşır soru çözmen, o kadar hızlanırsın.
  • Çok soru çözme çok ders çalış. Aldığın denemeler ve geşmiş yıl yeter de artar bile.
  • Arkadaşım ne kadar soru çözdüğün önemli değil yani önemli de öyle günde 500 çözsem boğaz içi eem falan yok Her branşdan en az 2 kaynak bitir. Ve Yaklaşık her branşdan 50-60 deneme çözmen lazım buda günde 250 300 soru falan çözmen gerek. Soruları iyi anlaman ve yapamdıkları bi uzmana sorman şart tabikide
  • hedefim ilk 5bin ama bugun 50 soru bile cozmedim. o 50 soru da paragraf sorusu. ama cografyadan turkiyedeki ic ve dis kuvvetleri hallettim. dun de butun gunumu gaz basincini kavramak icin ayirdim basardim da mantigini oturttum, tek eksik konum o kalmisti. son 1 haftada adam gibi soru cozdugumu hatirlamiyorum ama 6 deneme cozdum. 400-430 arasiydi hep puanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sınıftayım yaklaşık 1 ay önce ygsye başladım hedefim ilk 15.000 diş hekimliği istiyorum diploma notum 75 filan ygsye başlamadan önce 80 90 net arasibyaptım sizce bu yıl kazanabilir miyim çalışmaya geçmi başladım günde ne kadar çalışmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt

nereyi kazandın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: isocuk

nereyi kazandın ?

bilkent bilgisayar - 1800 olmuştum

• funky-nd kullanıcısına yanıt

Vay be reis bir önerin olsaydı şu kalan 40 günde ne derdin bana senin o zamanki durumunla aynıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: isocuk

Vay be reis bir önerin olsaydı şu kalan 40 günde ne derdin bana senin o zamanki durumunla aynıyım.

hatırlamıyorum ki reis ya. büyük ihtimal evde kendim her gün bi deneme çözerdim fem yayınlarından. şimdi ne yayını meşhur pek bilmiyorum.

• Günde Kaliteli bir kaynaktan -Kaliteli olması cidden çok önemli- 50-100 arası soru çöz o soruları çözdükten sonra üstünde dur bir daha gözden geçir yapamadıklarını öğren ilk on bin gelmezse bul beni

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

hocam adam çoluğa çocuğa karışmıştır şuanda ne kaynağı ne on bini  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.