Şimdi Ara

ilk 10k olan arkadaşlar 11. sınıfta nasıl çalıştınız ne yaptınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
3.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10. sınıftan başladım sağ olun hocam ilginiz için teşekkürler
  • türk yazarlardan kimi veya kimleri önerirsiniz zülfü livanelinin 2 kitabını okudum baya zevkle okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sollayan adam -- 18 Temmuz 2015; 22:13:11 >
  • mf4 910 sıralamam 11 de sadece 11 çalıştım.Günde 4 saat civarı her gün de değil cumaları hariç.O sınıfın dersine çalış aga
  • Altaş216 A kullanıcısına yanıt
    sıralamanız iyimiş tebrik ederim bakalım benimde hedefim yaklaşık o sıralar ben de 4-5-6 saat çalışabilirim bakalım çalışalım olacağı kadar 11. sınıfta ygs çalıştınız mı
  • Altaş216 A kullanıcısına yanıt
    Oks puanınız kaçtı
  • 11. sınıfta geometri matematik ve fiziklere yazılı dönemi harici çalışmadım. Ama bizim okulun yazılıları zaten baya zordu o yüzden konular tam anlamıyla oturdu. Sana tavsiyem 9-10-11 de matematik geometri ve fizik harici ders çalışmaman. Ben kimya ve biyolojinin tamamını 12. sınıfta hallettim. Fizik ve kimya 30 net biyoloji 22.75 net.

Biyolojim hep özürlüydü zaten :)
  • Yazin çalışma gez toz eglen tatil yap mf3 7154 ben oyle yaptum agustosun son 2 haftası basladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruffie R kullanıcısına yanıt
    hocam bunu diyorsanız bir bilidiğiniz vardır diye düşünüyorum fakat her dersi halletmezsem içim rahat etmez
  • sollayan adam S kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi benim matematik geometri ve fizik'e bi ilgim vardı hani fazla çalışmazdım ama çok iyi otururdu konu. 9-10-11 biyoloji ve kimya tamamen sıfırdı.

Yazılı haftası çalışmayla ve kopyayla yazılıları geçerdim.

Ayrıca 10 ve 11. sınıfta kimya derslerine cevap anahtarına 70 puan veren bi öğretmenimiz girerdi.(Öğretmen kişisel olarak severim ve aramız iyidir.)

Yani 12. sınıfa başladığımda kimya ve biyoloji 0dı. Mat Geo ve fizik ise 2 test çözüp hatırlayabileceğim seviyedeydi.

Size önerim biyoloji ve kimya zaten ezber konularıdır ve bir süre sonra unutulur. Bunları 12. sınıfta halletmek bana daha mantıklı geldi ve öyle yaptım zaten.

Mat Geo ve Fizik ise kesinlikle belli bir birikim ister çaba ister ve yatkınlık ister.

Biyoloji ve Kimya konusunda size tavsiye vermek bana düşmez.

Size söyleyeceğim tek şey 11. sınıfta Mat Geo ve Fizik'i iyi oturtun.

Bu arada ygs-2 12160 mf-3 2197. oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sollayan adam

yeni günün neler getireceği belli değil fakat ben 11 le ygs yi paralel götürmeyi düşünüyorum ne dersiniz

Paralel götürüp napacanki bi işine yaramaz emin ol.
    11 in derslerine adam akilli çalış. Özellikle fizige.
    Ygs ile 11 i paralel götürmeye kalkarsan 11 e düzgün calisamazsin. Onun yerine 11 e düzgün calis.
    Haa bu ygs olayini da fazla büyütme. Sen 11 de ygs calisacagina yazin ygs calis daha verimli olur. Ygs deki konular kolay. Hemen biter yani. Hatta matta bazi konulara hakim olarak gireceksin diger yaza. Öyle cok kasmaya bence gerek yok. Illa ygw çalışacam diyosan da 2.donem mat kolaylasiyo. Al bi fem simetri ordan mat bak. Onun disinda 11 de fizigi yala yut. 11in fizik konulari hem ygs hem lys de var. Konu da cok. Iyo calis unutursun bol soru çöz..

• Ruffie R kullanıcısına yanıt
    dediklerinizi ciddiye alacağım hocam sağ olun
  • Haftasonu Ygs haftaiçi 11. Sınıf.

• obloo O kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam öneriler için bol bol soru çzöeceğim
  • ahmetbarang kullanıcısına yanıt
    güzel yöntem işe yarar mı bilmem ama düşünürüm bunun üzerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sollayan adam

türk yazarlardan kimi veya kimleri önerirsiniz zülfü livanelinin 2 kitabını okudum baya zevkle okudum

Sabahattin ali, yusuf atılgan, hakan günday(biraz karamsardır), ihsan oktay anar, tezer özlü...

• nadalinserceparmagi N kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam
  • Jetengine kullanıcısına yanıt
    aynen okudum onu
  • up
  • up
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.