Şimdi Ara

İLK 100 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 11,sınıfta ders çalışmaya başladım ama yaz tatilinde ciddi bir rahatsızlık geçirdim 4 5 ay kötü oldum hipertansiyon sıkıntısı tansiyon 19 gördü dediğim şey yazın gram çalışamadım neyse onu geçtik artık düzelmeye başaldım ama masa başında oturmayı unutmuşum gibi geldi ondan sonra arkadşalar ben yks cidden başladım hazılanmaya tekraradan 190 gün kala falan ama hedefim yüksek netler düşük netlerim tyt 50 60 aralığ ayt de ise 40 45 aralığında tyt daha konlar bitmedi okulla giidyorum günlük 7 saat canlı derseler falan var sıkıntı ama biraz yapacak bişi yok 

Asıl sadete gelelim arkadaşlar ben diyorum ki hedefim ilk 100 benim bu sene yks en az 20 30 k aralığında bir şey yapıp mezuna kalmam özelders online koçluk falan filan ben bir sene mezuna kalarak ilk 100 girebilrimiym imkansız mı yani bide 30 k falan hedefimin olması ilk senemde bir adım gibi goruyorum ilk 100 ilk adımımı oyle atmış olacağıma innaıyorum bana cidden bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm ilk 100 imkansız mı benim gibi birinin obp 83 ama ben hamda isiyorum yerleştrimede değil yardımcı olursanız sevinirim[[:)]]

ARKADŞALAR LÜTFEN NASIL BİR YOL İZLEMEM GEREKTİĞİNİ VE NASIL, NE KADAR ÇALIŞMAM HAKKINDA YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medipol5K -- 3 Ocak 2021; 11:49:29 >

• Buraya neden olur mu diye yazıyorsunuz anlamıyorum. Kendinize inanıyorsanız deneyin. Olursa yaptım oldu yazarsınız.
  • Yök atlas verileri var youtube de netlerle ilgili videolar var oralara bir bakın derim
  • Temelin iyiyse sadece tyt çalış 111 yap koru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam, hipertansiyonu neyden dolayı oldu ? Stres falan mı yoksa genetik faktörlerden mi ?

Sorunuza gelecek olursak, ilk 100 ü bilmem de, bu sene böyle bir sıralama yapmak, seneye daha iyi yapabilme ihtimalin yüksek olabilir .

• evet imkansız hakkınızda hayırlısını diliyorum

• hocam çok teşekkür ederim stresten kaynaklı diyorlar hipertansiyona ve heyecan o alet koluma takınca heyecanlanıyorum değişik birşey

• Sağolun cevaplamşsınz da birşey daha diyicem nasıl çalışmam gerek ne kadar çalşmam gerek kendime nasıl bir sistem kurmam gerek lütfen yardım edin

• Hocam ben 11'im ben de ilk 100 istiyorum. Tyt netlerim sizin netlerinize yakın. Önümüzde 18 ay var. Sıfırdan her şeyi halledebileceğimiz kadar uzun. Bu süreçte çalışmayı bırakmazsak belki ilk 100 olmasa bile en kötü 5k yapılır diye düşünüyorum.
  • seneye de mi imkansız hocam

• bu sene 30k yapabilirsen zaten diğer sene çok iyi bir sıralama yaparsın. ilk 100 şans işi
  • big top kullanıcısına yanıt

11 de çok çalıştım vücüdüm direkt çöktü aman dikkat et kardeşim

• bende öyle düşünüyorum ilk 30 k girebilrsem bu benim için bir basamak olacak diye düşünüyorum

• sizce nasıl çalışmam gerek hocam

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

hocam çok teşekkür ederim stresten kaynaklı diyorlar hipertansiyona ve heyecan o alet koluma takınca heyecanlanıyorum değişik birşey

sizce nasıl çalışmalıyım

• Medipol5K M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Şu an için 3 saat civarları yeterli diye düşünüyorum. 12'de arttırırım.
  • İnşallah hakkınzıda haırlısı olur

• Medipol5K M kullanıcısına yanıt
    öncelikle düzenli çalışman gerek ama kimse tam olarak nasıl çalışman gerektiğini söyleyemez bunu sen bulmalısın. forumda çok tavsiye konusu var hem kaynak hem çalışma düzeni ile ilgili internette aratırsan bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-88BB6CDAE -- 3 Ocak 2021; 12:43:21 >
  • tamamdır çok teşekkür ederim de sizce oratalama şuandan itibaren kaç saat çalışmalıyım 7 saat online dersler var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.