Şimdi Ara

İlk 10 Maç İçin Sohbet.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gündüz saatlerinde atmaya yemedi.Bir kaç yayıncı izledim ortalık motor kaynıyor.Eğer elonuz düşükse mutlaka akşam atın yoksa çılgın veledler sizi çoşturabilir.Elonuz yüksek ise akşam vakti pre ile girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 16 Ocak 2018; 15:56:26 >

• plat 1 bitmişti ara sezonda .

4w 6l plat 2 attı. Liselilerin tatili bu hafta başlıyodu sanırsam bir çoğu gitmez zaten okula. En azından tr de durum bu. Girmeyin.

West teki hesabımda plat 3 tü. Birazdan maçlara başlayacağım bakalım.
  • Eheh gold bitirdim kendi hesabımda arkadaşın biri var lolü bıraktı(iyikide bıraktı) hesabını istedim verdi bronz4 bitirdi oda(büyük başarı) bakalım neler yaşayacağım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • West gold 3 hesabımın ilk 4 maçını attım 3 w 1 l hadi hayırlısı

• Az önce Tr'deki smurf hesapla 2 maç attım kan beyinme sıçradı.1-1 .*ptal sürüsü var oymayın abi emeğinze yazık oluyor .
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    Riot emeği düşünseydi puanlamayı oyun sonu kazandığımız s,a gibi notlara göre puan verirdi.Yani herkese farklı puanlama. Bu seferde beyinsiz takımı ağlayıp muhtemelen bir süre sonra hepsi oyunu bırakacaktır.
  • Ligler 0'lanınca en az 1 ay beklemeyi öneriyorum ben. Herkes yerleştikten sonra girmek lazım.

• S7 gold 2 idi 6w 4l ile Gold 4 attı. Arkadaşın s7 plat 3 7 w 3l ile plat 3 attı.

• Sanırım bu sezon daha yüksek başlatıyor sezon.Diğer sezonlara göre.
  • 0-4 yenilgi ile ilerliyorum. topa teemo alıyor adam 0-10 bitiriyor oyunu mide brand alıyor adam 1-8 bitirdi oyunu. sövmüyorum sadece çok malca
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    mid brand bence malca değil oynayanda sıkıntı vardır
  • West ve Tr deki maçlarım bitti.

Tr de normal sezonu plat 3 bitirmişti . Ara sezonda ise plat-dia serilerinde bırakmıştım.

4 W 6 L plat 2 başlattı. Oyun kalitesi inanılmaz leşti. Tr de geceleri oynarım oyunlar normal olurdu genelde. şuan seri maçlarında ise istisnasız bir takımda feedleyen , feedleyenler vardı. Zaten tatilde geliyordu sanırsam 2 hafta trde düzgün oyun beklemiyorum.

West hesabım ise normal sezonu plat 3 bitirmişti.

Ara sezonda ise biraz mmr kötüye gitti. Lig düşmedim ama muhtemelen mmr plat 4 civarındaydı.

6 W 4 L plat 5 başlattı. Bu hesapta geçen yıl 1 w 9 l dia 5 ten gold 1 e kadar düşürmüştü.

Westte oynarken bayağa zorlandım 2 maç dışında. Adapte olmak gerekiyor Tr den sonra haliyle daha fazla eğlendim.

2 hesabıda riot çok rahat eski kümelerine çıkartacaktır. Sonrası ise yine uğraşıp duracağız.

• Painkiller. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,çok fazla vasıfsız adam geliyor birde karşılarına iyi birisi gelince oyun tam çekilmez oluyor, taşıyacak şampiyonlarla oynamıyorsanız iyice mod düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 17 Ocak 2018; 1:51:47 >
  • Sırf seri galibiyetle 10 macı atlatalım diye janna main alıyorum 1-2-3 full işlevsel item diziyorum. Tf lerde ulti kefaret ne varsa ölmüyoruz zaten ama Adc dk 5 olmadan önde ölüyor hemen küfür. Jung desen sadece ilk orman kamp ı için ty yazmaktan başka bir şey bilmez. Solo zaten feeder gelmedigi maç yok. 4 kişi oyun alınabiliyor. Adam kötü karşısındakine göre barı tank kas yok.. en iyisi esnek 2-3 pre siz dereceli girilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabi west tasimadan dereceli atmayacagim.

• Sakın girmeyin bu aralar, girerseniz de uykunuzdan feragat edip gece 00.00 sularında girin. Dün bir maç atayım dedim ortalık velet kaynıyor oynamayın sakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Riot emeği düşünseydi puanlamayı oyun sonu kazandığımız s,a gibi notlara göre puan verirdi.Yani herkese farklı puanlama. Bu seferde beyinsiz takımı ağlayıp muhtemelen bir süre sonra hepsi oyunu bırakacaktır.

Oyun sonundaki puanlama hiçbir şey anlatmıyor bence takım oyunculuğuna önem vermesi daha güzel.

İlk 10maçı da 2 haftaya atmaya başlarım önce smurfleri dia yapıp sonra asıl hesaptan atıcam bu yıl geçen seneki hataya düşmem.

• Daha onceki sezonlara gore cidden daha iyi atiyor hocam herkes hakettigi yerlere gelmiyor veya geliyor bazen tabi ama yapicak bir sey yok

Ben de daha atmadim bakalım nereye aticak

• 3 maç daha attım 2 w 1 l oldu total 4-2
  • Dia 5 hesabım 5w5l plat 2 başladı G5 hesabım 7w 3l S2 başladı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.