Şimdi Ara

İlk 10 maç günlüğüm (EUW)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki yıldır oyunu doğru dürüst oynamıyorum, her sezon toplasanız 50-60 maç falan atıyorumdur en fazla. Bugün bir siteden unranked hesap satın aldım ve ranked günlüğü yapayım dedim. Hesap Sezon 4'te Bronze 5 bitirmiş, inşallah düşük başlamaz o yüzden.

Normalde mainim mid. Ezreal otp değilim, pek hero olmadığı için onu oynadım çoğunlukla. Hesapta da Tier 2 rune'lar falan var zaten, çöp ötesi çöp. Metayı falan da bilmeden direk ranked'a atladım, haydi bakalım.

İlk 10 maç günlüğüm (EUW)

Toplam: 7 Win - 3 Lose (Birinde elektrikler gitti, birinde de 3 tane leaver vardı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 5 Ağustos 2017; 2:9:19 >

• İlk 10 maç günlüğüm (EUW)

Hesap Bronze 5 başladı

Ben Silver 3 - Gold 5 arası bir şeyler düşünüyordum ama mmr'ı çok kötüymüş. 1 maç elektriğim kesilmese ve öbür oyunda da 3 tane leaver olmasa o maçları da rahat kazanırdım, en kötü 9-1 win lose yapardım ama unlucky :(

Hesabı isteyene satabilirim bu arada, amacım sadece ilk 10 maç oynamaktı. Ligi yüksek istiyorsanız boostlarım. Kaç LP geliyor bakmadım ama büyük ihtimal 26-27 falan gelip iki lig atlar. En kötü Bronze 5'ten Dia 5'e çıkarma günlüğü yaparım konuyu

Edit: 28 geldi kazandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 5 Ağustos 2017; 2:43:7 >

• 7 win ile Bronz 5 mi attı? Abouv

Ya satma bence youtube serisi falan yap, Bronz'da çok komik anlar oluyor malum. Hatta Bronz 5'ten Plat 5'e diye seri bile başlatırsın.
  • Arkadaşlar bende yakında dereceli atıcam gerçekten bronza düşersem falan nasıl çıkarım kolayca ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 4 hesabım var hiçbirinde de bronza düşemedim silver başladı hep bronz eğlenceli biyer efsane oyunlar oluyor orda
  • smurf iki gun once 30 level oldu olur olmaz takim full elmas 1 di baya feedlemistim benim elom degil sonucta suan elo plat 1 gold 1 degisiyor ama benim hala 20 hero yok normal oynuyorum dereceliye girince bronza atarsa cildiririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi its not an S -- 7 Ağustos 2017; 11:18:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.