Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 2 Şubat 2021; 20:29:15 >

• Eline sağlık video başarılı olmuş.
  • Sen şimdi oyunu xbox360 da türkçemi oynuyorsun ??
    Edit: Konuyu okumadan saçmaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 23 Mayıs 2012; 0:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Sen şimdi oyunu xbox360 da türkçemi oynuyorsun ??

polatı yönetiyormuş yanında da memati varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Güzelmiş valla sen Polatımı seçtin Mematiyimi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Güzelmiş valla sen Polatımı seçtin Mematiyimi ?

rıza babayı seçtim ben
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

Sadece 1 kişiye teşekkür etmen gerekiyor bence, diğer arkadaşlar konu dışı zannedip saçmalamış.

Eline sağlık bu arada.
  • kardeş emeğine sağlık o kadar emek vermişsin...
  • Ellerine sağlık dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

Bu mesaj silindi.
    Yorum gönderen herkese teşekkürler

Ben burada Profosyonel bir iş yaptığımı iddia etmiyorum, Sizler için ufak çaplı video çekiyorum.Bu emeğe saygı gösteren Herkese teşşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 23 Mayıs 2012; 20:17:07 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yorumlar için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 23 Mayıs 2012; 20:09:10 >
  • Kim ne derse desin, kopyala-yapıştır paylaşımlardan çok, böyle paylaşımlar çok daha güzel ve faydalı. Profesyonel sitelerle kıyaslayıp, heves kırmaya gerek yok. İlerleyen zamanlarda video kalitesi de gelişir. Önemli olan, emek harcanıp, güncel oyunlarla ilgili paylaşım yapılmasıdır.

Eline sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Kim ne derse desin, kopyala-yapıştır paylaşımlardan çok, böyle paylaşımlar çok daha güzel ve faydalı. Profesyonel sitelerle kıyaslayıp, heves kırmaya gerek yok. İlerleyen zamanlarda video kalitesi de gelişir. Önemli olan, emek harcanıp, güncel oyunlarla ilgili paylaşım yapılmasıdır.

Eline sağlık hocam

Teşekkür ederim hocam.

Yani kimsenin kalbini kırmak istemem ama Ben burada Profosyonel bir iş yapıyorum demiyorum ki.

Sizler için xbox'a önceden çıkan oyunları oynayıp biraz yorumluyorum. İnsanlar fikir sahibi oluyor hiç yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 23 Mayıs 2012; 20:10:38 >
  • @ghostliving
    Hayirdir simdi niye yan cizdin,bol keseden kücük düsürücü,seviyesizce yorumlar atiyordun? Karsindakini tanimadan,daha adini sanini yasini bilmeden böyle atmasyonlara girme,birak herkesin olgunlugu kendine..

Yeni oyunun ilk videolarini merak edenler zaten YouTube'da 720p'de acip izliyorlar,benim elestirim bu kadar kötü bir video kalitesinde cekmen.. Yoksa zaten hepimizi biliyoruz profesyonel olmadigini..

Ve profesyonel veya amatör her türlü elestiriye acik olacaksin,öyle maceralara gerek yok..
  • quote:

@ghostliving
    Hayirdir simdi niye yan cizdin,bol keseden kücük düsürücü,seviyesizce yorumlar atiyordun? Karsindakini tanimadan,daha adini sanini yasini bilmeden böyle atmasyonlara girme,birak herkesin olgunlugu kendine..

Yeni oyunun ilk videolarini merak edenler zaten YouTube'da 720p'de acip izliyorlar,benim elestirim bu kadar kötü bir video kalitesinde cekmen.. Yoksa zaten hepimizi biliyoruz profesyonel olmadigini..

Ve profesyonel veya amatör her türlü elestiriye acik olacaksin,öyle maceralara gerek yok..

Sen eleştiri yapmadın. Hakaret ettin.

Deseydinki bana "Hocam çözünürlük çok düşük beğenmedim, Bundan sonra HD çekebilirsen çek" Bu şekilde bir mesaj yazsan ben sana o şekilde cevap vermezdim.

O cevapları Hak ettin o ayrı mesela, Ama benim konum olduğu için geri adım atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 23 Mayıs 2012; 20:28:24 >

• Eline sağlık , türkçe olunca başka oluyor görüntüyü düşünmüyorsun bile
  • Eline sağlık uğraşıyorsun fakat capture aleti alıp yapmalısın bence, görüntü çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Eline sağlık uğraşıyorsun fakat capture aleti alıp yapmalısın bence, görüntü çok kötü.

Düşünüyorum ama şuan hobi olarak ediyorum. İlerde izlenme sayıları vs artarsa ciddi bir iş olarak başlarım.

Birde bu 480p lik videoyu bile 70kb lik upload hızı ile yüklemek işkence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 23 Mayıs 2012; 23:44:36 >
  • Eline sağlık.

Belki bundan sonraki inceleme videolarında eğer yaparsan tabi, tavsiyem; ilk 10 dk değilde biraz daha geniş tutup, seçmece sahneler koysan, oyunun daha detaylı tüm özelliklerini anlatsan ama gene 10 dk veya 15 dk olsun ki millet sıkılmasın ve yüklemeler uzun sürmesin. Video çözünürlüğü o zaman çok önemli olmaz, onuda zamanla arttırırsın. Tekrardan eline sağlık, güzel çalışma devam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.