Şimdi Ara

İlk 10 ayda Türkiye'de en çok satan SUV modelleri: 3 ismin zirve yarışı sürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C5 3008 2008 i aynı sayarsak pug pazarı çok iyi kapatmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • palamutix P kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de maalesef lüks

• bio technolog kullanıcısına yanıt

Grandland X' te PSA' nin onu da ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duster kırsalda çok ciddi seviliyor bu vergili şişirilmiş fiyatı olmasa emin olun köylerde toros şahin tofaş kalmaz heryer duster olur

• 2019 Eco g prestij Paket Duster kullanıcısıyim oldukça memnunum

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Bize ev, araba gerçekti hayal oldu. :D

• Dacia fransız değil mi ? Alanları kınıyorum.
    Heee stratejik yatırımsa o istisna.

• Dacia 4 tekerlek bir motor diyeceğimiz bir araba. Özellikleri çok az ve bunlara göre de ÇOK PAHALI bir araba! Fiyatı 200.000 lira olunca 300-400 bin olanlara göre ucuz zannediliyor ama eskilerin tabiriyle sadece ayağı yerden kesecek bir araba. Üstelik Romanya imalatı. Benim kesinlikle almayacağım bir marka.

• 4x4 hariç şu yerden yuksek hiç bir özelliği olmayan araçlara şu paralar veriliyor ya....

• Dacia'nın neden çok satıldığını biliyoruz imkanlar dahilinde ancak bunu alabiliyoruz

• Dacia dustere suv diyen ya kördür yada bilgisiz. O araba suv diye lanse edildi diye suv olmuyor. Özelliklerini taşımıyor bir defa. İğrenç bir araba 1 yıl kullanmak zorunda kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

Dacia dustere suv diyen ya kördür yada bilgisiz. O araba suv diye lanse edildi diye suv olmuyor. Özelliklerini taşımıyor bir defa. İğrenç bir araba 1 yıl kullanmak zorunda kaldım

Digerlerinden daha çok SUV olduğu ortada 

• Dacia bence suv değil , traktörün arabaya dönüşmüş halı

Vay be 3008 bile premium oldu.

Tabi 400,000 lira olunca anca zengin kesim aliyor

Bu arabalar maaşla alınacak arabalar değil

• PSA grubu dağıtmış ortalığı
    Peugeot Citroen Opel

• Dacia bile adam yerine konuldu ya,ülkenin fakirliğini var sen düşün artık.

• Dusterın çok satıldığı bir ülkede Kaliteden ve hatta arabadan bahsetmek son derece saçmalık olur.

Dacia gibi arabalara bu ülkede satış izni verilmesi ayrı bir sorun. Gidin çin malı araba alın en azından daha ucuz.

• Fransanın milletimize devletimize yaptıkları aşikar. Ne olur almayın şu fransız arabalarını. Ayrıca şu karikatür mevzusunu hiç yazmıyorum bile. Türk milletini akdenizde kıyı şeridine hapsetmeye çalışıp benim derdim türk halkıyla değil diyecek kadar bizim zekamızı da küçümsüyor.

• Bence en iyisi Suzuki Vitara hem sağlam hem ucuz hemde SUV mudeller içinde en güvenlisi harika bir araba

• Skoda KAROQ listede yok. Halbuki en iyilerinden

• 400 bin tl. peugeot 3008
    şu bulgaristan, moldova, romanya, ukrayna veya arnavutluk vs. vatandaşlığı kaç para acaba?
    şöyle 50 - 100 bine halloluyorsa çifte vatandaşlık alsak, ondan sonra ömür boyu vergisiz, ötv siz, zorunlu trafik sigortasız, tüv süz araç kullansak. 2 senede bir yurt dışı tatili yapıp, gelirken yeni araç. oh miss.
    şimdi o işler öyle olmuyor diyen çıkar. çıkmasın. hayal kuruyoruz iki dakika.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.