Şimdi Ara

İLİŞKİDE ARA VERMEK İYİMİDİR??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
24.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Sunbred

eğer bunu isteyen sen isen yerinde olur, işe yarar
    ama karşı taraf ise, bilki bitmiştir, yeni birini alacaktır hayatına, izin istiyordur.

iyide hoca bu nasıl mantık kime göre sen kime göre ben
    erkek kadın mı diye mi bakıyorsun olara
    yada bu olayı arkadaşın sevgilisi bi arkadaşına anlatsa oda senin yorumu yapsa ne kadar mantıklı olur
    ben hiç bişi anlamadım demek istediğinden.
  • hatunu hiç aramamanı ve ilgisiz davranmanı ama beraber olduğunuz zaman erkekliğinin hakkını sonuna kadar vermeyi tavsiye ederim.

ara vermek mantıksız hatun soora arayış durumuna geçer biri kapar valla
  • mefta olmuş demektir o ilişki
  • İlk ara verdiğimizde ayrıldık
  • quote:

ŞÖYLE BİR SÖZ VARDI::
    AYRILIK KÜÇÜK SEVGİLERİ ÖLDÜRÜR,BÜYÜK SEVGİLERİ GÜÇLENDİRİR.TIPKI RÜZGARIN MUMU SÖNDÜRÜP YANGINI GÜÇLENDİRDİĞİ GİBİ...

• dökülen süt maalesef kabını doldurmuyor arkadasım
  • _splash_ ile just1'i yalnz bırakın....
  • ara vermek artcı soklara benzer..ayrılıgın habercısıde olabılır ılıskı ıcınde kendınden bagımsız kucuk catlaklarda.
  • ilişkiyi o bitirdiyse ve tekrar başlamak için sen yanaşıyorsan sakın başlama çok kaprisli bir ilişki olur tilki kürkçü dükkanı misali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efece -- 26 Temmuz 2005, 0:19:11 >
  • ayrılık bence insana doğruyu gösterir eğer özlersen ve devam etmesi için herşeyi yapmaya hazır hale gelirsen sevginin gücünü görürsün ama özlem olmazsa ve hayatında başkasını istersen zaten bir yanlışta olduğunu görürsün
    işin özü kendini dinlemen lazım
  • ara demek bıtmıs demektr bence
  • Ara vermek istiyosan ya sıkılmışsındır o kişiden ya da kafanı kurcalayan başka şeyler vardır onları düşünmek ve çözmeye çalışmak için istiyosundur. Ama bu süre içinde soğuma olursa hiçbişey eskisi gibi olmayabilir
  • ya bişey sorucam BU BAŞLIK FORUMDAKİ BAYANLARI TESPİT ETMEK İÇİNMİ AÇILDI ACABA

BEN BAYAN DEĞİLİM AMA bişeyler yazayım ... bana göre "ilişkimize biraz ara verelim" diyerek verilien aralar ilişkinin bitiş sinyalleridir. ama yok bir taraf seyahate falan çıktığı durumlarda verilen mecburi aralar selin arakadşında dediği gibi yangın vem mum olayı gibidir. ya biter yada güçlenir....
  • bitirmek lafının farklı bir şekilde söylenmesidir.
  • Arkadaşlar bu olay benim başıma gelmedi allah korusun yazdıklarınızı okudum benim başıma gelmiş gibi ama yinede çok kötü oldum.Canım bi dostumun başından geçen olay bu. Bende ara demek bitmiş demektir dedim ama o umutlu kafasını toplaması lazım diyo.
  • gözden ırak gönülden ırak ara verebiliyorsan bitirebiliyorsun demektir entel deneyimlere gerek yok anadolu çocugu gibi has seveceksin yada kasmyacan
  • quote:

Orjinalden alıntı: krushmut

quote:

eğer bunu isteyen sen isen yerinde olur, işe yarar
    ama karşı taraf ise, bilki bitmiştir, yeni birini alacaktır hayatına, izin istiyordur.

iyide hoca bu nasıl mantık kime göre sen kime göre ben
    erkek kadın mı diye mi bakıyorsun olara
    yada bu olayı arkadaşın sevgilisi bi arkadaşına anlatsa oda senin yorumu yapsa ne kadar mantıklı olur
    ben hiç bişi anlamadım demek istediğinden.

Valla hocam bende bişey anlamadım
  • Açıklayım;
    Eğer bunu isteyen sen isen -ki bu konuyu ciddiye alıp bu forumda yazdığına göre- aslında seviyorsun ama kaybetmekten de korkuyorsun, demekki bu arayı sen vermek istiyorsan daha da güçlendirmek istiyorsun, amacın ondan kurtulup boynuz takmak değil.
    Ama bu ara verme isteği -böyle forumda falan çare aramayıp duygusal davranmayan kişi ise- kafasında olayı bitirmiş demektir.
    Şimdi anlatabildim mi?
  • quote:

Açıklayım;
    Eğer bunu isteyen sen isen -ki bu konuyu ciddiye alıp bu forumda yazdığına göre- aslında seviyorsun ama kaybetmekten de korkuyorsun, demekki bu arayı sen vermek istiyorsan daha da güçlendirmek istiyorsun, amacın ondan kurtulup boynuz takmak değil.
    Ama bu ara verme isteği -böyle forumda falan çare aramayıp duygusal davranmayan kişi ise- kafasında olayı bitirmiş demektir.
    Şimdi anlatabildim mi?

Anladımda olayın benle alakası yok yukarda açıklama yaptım
  • bozulan düzeni yeniden kurmak cok zor oluyor belli sure sonra fikirler degişmişse o ilişki bitmiştir ara vermek derkende ayrılmaya hazırlanan ortamdır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.