Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gearbest.com/table-lamps/pp_715457.html?wid=21 şu ürüne de güzel bir kupon gelse iyi olur aslında
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Bencede ciddi bir fark var. İlk seri kadar ışık sarı değil ve 1 dolara düşerse bende almayı planlıyorum ama 19 siparişten 3 tanesi geldi şimdilik :)

Takipsizler kargolarda işler biraz ağır ilerliyor ya da yoğunluk çok fazla.
  • meisida kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki lambayı alabilirsiniz, Ücretsiz Aramex Kargoyla gönderildikten 1 hafta sonra elinizde.

Xiaomi Mijia Akıllı LED Masa Lambası[Ücretsiz Aramex Kargo] / İndirim Kodu: TRGB102506 / 39$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    Girer veya girmez diye net bir şey söyleyemiyorum maalesef.
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Canınız sağolsun, güzel günlerde kullanın
  • Behram B kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın.

Sepetinizdeki ürünü silip, tekrar buradan: (https://m.gearbest.com/water-filter/pp_773540.html ) sepete ekleyip, sepette XMEWK indirim kodunu uygulayarak, 37$'a satın alabilirsiniz
  • Americas Worst Nightmare kullanıcısına yanıt
    İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef.
    Güzel günlerde kullanın
  • duyal D kullanıcısına yanıt
    Bütçenize göre bunu tavsiye edebilirim:

Chuwi Hi8 Pro Tablet PC / İndirim Kodu: TRAB052 / 77$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Güzel günlerde kullanın

Sizin fotoğraftan hatırlıyorum da, postacı kutuya tepmişti.

Onlar önceden gelim, yoldan veya kapıdan gelip geçen birisi almış da olabilir

Demek istediğinizi anlamadım hocam. 19 eylülde verdiğim siparişi birisi almış olabilir diyorsanız öyle bir şey mümkün değil. Hem apartmanımızda ki, hem sitede ki herkes birbirini tanır. Ailemin ve benim gelen ürünü görmeme gibi bir şansımız yok. En kötü komşularımız görür haber verir veya getirir

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 26 Ekim 2017; 14:58:38 >
    Bi' ihtimal öyle oldu herhalde dedim
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Benim 10 siparişten 9u geldi hocam. Tek tek verdiğim siparişlerin hiç birinde sorun yaşamadım 17-23 günde geldi. Toplu sipariş verdiğim kargoyu bekliyorum dört gözle asıl önemli olan o
  • Sizi mi kıracağım. Bir tane de siyah kırmızı aldım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Şükür komşularımızla aramız çok iyi hocam. 8 daire, herkes birbirini tanır, bi komşu çay demler evde olanlar katılır filan tamamen kargo kaynaklı bekliyoruz şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Sizi mi kıracağım. Bir tane de siyah kırmızı aldım :)

Baseus ios kablosundan mı aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Sizi mi kıracağım. Bir tane de siyah kırmızı aldım :)

Baseus ios kablosundan mı aldınız hocam?

Yok hocam. Mi Band2 yedek kayış :)
  • Sevgili GearBest yetkilisi, bir ricam olacak yardımcı olursanız çok sevinirim:) Temmuz ayından beri takip ettiğim Dibea marka bir ürün var, ürün 220$ dan 80$ a kadar düştü, malum yaş ilerledi artık karavana atış yapma lüksümüz yok:) eko moddayız, fiyat şu an çok makul ama kargo ücreti ürüne yaklaşık fiyatta 60$ :) şimdi yazacaksın muadili dayısın fiyatları 1.800-2500TL arası:) evet ama ürünü sadece balkonu süpürmek için kullanacağımdan:) sizi bu durumdan haberdar edip şansımı kullanmak istedim. Dört gözle mesajınızı bekliyorum, saygılar... (arada GearBest'a ticket la mesaj atıyorum gülüyorlar sadece:)

| Gearbest Türkiye || Gearbest Türkiye |

• merhaba arkadaşlar . konu sahibi arkadaştan özür dileyerek elimde gearbestten alınmış teclast t10 book tablet var.1 kere açılmıştır.satma sebebim klavyeli almıştım ama klavyesi gelmedi.

almak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.