Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1828. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an için indirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Fiyat ve indirim politikamızda yapılan yanlışlar sebebiyle birçok sıkıntı yaşadık, şimdi de düzeltmek için uğraşıyoruz.

Zamanla her şey rayına oturacak, bugünden itibaren gerekli yaptırımlar başlatıldı diyebilirim.
  • epoolture E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sipariş numarasını alabilir miyim?

Eğer mümkün ise, öncelikli gönderim için bildireceğim.
  • Merhaba,

Sabit/normal fiyatlı ürünlerde, ürün fiyatının %30'u kadar bu puanları kullanabilirsiniz.

İndirim kodu ve flaş indirimle puanlar birlikte kullanılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Öncelikle "kupon veya puan kullandığınız için" ürünü göndermeme gibi bir lüksümüz yok, eğer böyle bir yaptırımımız olsa.. o kadar oluşturulan kodlardan, yapılan indirimlerden ve dağıtılan puanlardan yüzlerce kişi şikayetçi olurdu.

Ben ilettim ancak müşteri hizmetleri şu an için dökümana erişim sağlayamamakta, onun için uğraşıyoruz.

Stokta varsa, zaten sorunsuz ve "öncelikli" bir şekilde gönderimini sağlatacağım, içiniz rahat olsun.

@emirbayke ürünün linkini alabilir miyim?

https://m.gearbest.com/chargers-cables/pp_991439.html?wid=21
    link bu hocam ben 8 şubat ta aldım geçen haftaya kadar stok vardı sonra bitmiş.

• isoux kullanıcısına yanıt
    Genellikle 50-60TL ücret çıkmakta, daha da fazla olma ihtimali var tabii ki.. tamamen şans işi.

E-posta indiriminin süresi dolduğu için kaldırdım maalesef.

Xiaomi Air 13.3 Laptop[8GB RAM + 256GB SSD / Intel i5 / GEFORCE MX150 Ekran Kartı] / İndirim Kodu: XMNB03 / 828$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ekstra puan, iade edilecek ücret karşılığında hesaplanmaktadır.

Fiyatlarımız nasıl bir anda yukarıya çıkmadıysa, yavaş yavaş inecektir, merak etmeyin.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz kargo iyi bir 3d yazıcı arıyorum ama hepsinde yüksek kargo mevcut eski kampanyaları arayacağız anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirbayke kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tam olarak sorunuz veya sorununuz neydi acaba?

Alıntıdan detayları ve eski kısmı göremiyorum, kusura bakmayın.
  • 1 $ altı ürünleri almak için proceed with paypal uyarısı alıyorum ama paypal türkiyeye kapalı nasıl halledicez bu sorunu ?
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ücretsiz kargo bir promosyon değil, sitedeki bir açıktı maalesef.

3D yazıcılar, bildiğiniz üzere 10-20 kg. ağırlıkta ve yüksek ebatlardaki ürünlerdir. Yurt dışını geçtim, yurt içi teslimatı bile özel bir kargo şirketinde aşırı pahalı maalesef.

Geçtiğimiz günlerde 1 kg. altında bir ürünü PTT ile gönderdim, 15-20TL civarında ücret ödedim. Yalnız kg. hesabı yapsanız ve Aras, MNG veya Yurtiçi Kargo ile "sadece yurt içi teslimat ücretini" hesaplasanız, kargo ücretlerine hak verirsiniz :)

MNG ile Çin'e %25 indirimle 190TL'ye 1-2 kg. civarında bir ürün gönderdiğimi biliyorum, varın karşılaştırmasını siz yapın :)
  • DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef kampanya kuralları "yalnızca yeni ve PayPal kullanan müşterilerimiz" olarak güncellenmiş :(
  • Puanı olup kullanamayan arkadaşlar 32 GB otg yani bir tarafı USB diğer tarafı micro usb olan Android cihazlar için USB bellek 6.37 dolar puan ile 4.5 dolar civarına geliyor ben bundan alıyorum genellikle herkese lazım olan bir ürün

https://tr.gearbest.com/usb-flash-drives/pp_260121.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 2 Mart 2018; 17:18:29 >
  • arkadaşlar gümrük vergi sınırı 22 euro ya düştü mü kaçtır şuan hala 100 dolara kadar vergi iadesi yapılıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightingale57

arkadaşlar gümrük vergi sınırı 22 euro ya düştü mü kaçtır şuan hala 100 dolara kadar vergi iadesi yapılıyor mu

Vergi iadesi devam ediyor 22 euro hakkında kesin bilgim yok iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

https://tr.gearbest.com/steam-cleaners/pp_747870.html?wid=44?56&lkid=12606038

bu üründe indirim yapabilir misiniz? Ayrıca bu ürün sipariş versem gelir mi Tr'ye?

https://tr.gearbest.com/upright-vacuums/pp_1427474.html?wid=90

Buda ona benzer bir ürün ve 50 dolar öncelikli ücretsiz kargo seçeneği ile

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    Kargo ücretlerine bile ayar gelmiş, bir fırsat niteliği taşımıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Beyefendi "flaş indirimli(süreli ve stoklu)" olduğu için "genele hitap edebilecek" indirimleri ve indirim kuponlu ürünleri üste çekmeye özen gösteriyorum. Sonra süresi bittiğinde "keşke haberimiz olsaydı, alırdık" gibi geri dönüşler olmasın diye bunu yapıyorum.

Onlarca döküman arasından hazırlanarak sizlerle paylaşım yapılıyor. Teker teker Türkçe karşılığını yazma, link ve kod ekleme, fiyat girme, mobil linke çevirme gibi birçok zorluğu var. Ayrıca HTML kodlarının arasına yerleştirme yapmaktayım.

beyfendi o işlemleri bedavaya yapmıyorsunuz yapmak zorunda değilsiniz.ben en az o linklerde 10kere alışveriş yaptım ben kazandıysam siz de kazandınız

zaten şu sıralar kod girince daha pahalı oluyor ya da global site daha ucuz.

• xiaomi mijia aksiyon kamerası ve smarnoo t652 araç kamaresı için indirim gelse flash olsalar ne güzel olur..
    hıı bide xiaomi wiha var :)
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    EE yetkili abi o açıksa başlığa ücretsiz kargo anet 3d yazıcı diye yazarak neden paylaştın firmanı iflas mı ettireceksin :P kaçırdık desene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

arkadaşlar spor için bluetooth kulaklık öneriniz varmıdır? eşim ve kendim için alacağım.kulaktan düşmicek güzel bass veren kaliteli önerilere açığım.Fiyattan ziyade kalitesi ve kulaktan düşmemesi daha önemlidir.kulaküstüde olabilir.

https://tr.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Bu ürünü önerebilirim kulaktan düşmesi mümkün değil daha önce kullandım sesi basslarıda gayet iyidir fiyat 20 dolar civarına iniyor genellikle

hocam bunda karar kildim gibi sagol tavsiyen icin.

• 
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.