Şimdi Ara

ILHAN DUMAN VODAFONE ÖDENMEMİŞ FATURA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
21.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 den kalma ödenmemiş fatura borcumuz varmış, icraya verilecekmiş.

Tüm faturalarımı günü gününe öderim ben, sonradan çıkan bu borç nasıl oluyor. Eğer borç varsa hattımda bu borç nasıl oluyorda hat kapatılırken istenmiyor?

DAHA ÖNCE BAŞINA GELEN VE BENİM BU BORCA AİT FATURAYI TEMİN EDEBİLECEĞİM BİR YER VAR MI?

EĞER BORÇ OLDUĞUNA DAİR BİR FATURA VARSA ÖDEYECEĞİM KEYFİ FATURA KESMEZLER SANIRIM, "ONLİNE İŞLEMLER ÇALIŞMIYOR" 05425420000 ARIYORUM SADECE HAT TAŞIMA KISMI AÇIK 1 E BAS DİYİP DURUYOR.

• Benzer bir durum bende de var;

3-4 ay önce Şubat ayında kapattırdığım vodaFoNe hattıma taahhüt bozma sebebiyle yüklü fatura gelmesi gerekiyor.

Ancak şu ana gelen bir fatura yok.

İnternetten bakıyorum borç gözükmüyor,

Tanıdık bir kaç Bayiden sorduğumda hat kapaLı olduğu halde borç gözükmüyor..

En son tanıdık bir bayi 1.250 TL borç gözüktüğünü söyledi ama bu borçla ilgili bir şey gözükmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 15 Mayıs 2017; 14:50:0 >
  • serdarski s kullanıcısına yanıt
    Ben faturayı ödedim. Şu şekilde yapın borç belli oluyor. Akbank direkt den giriş yapıp fatura öde dedim. Vodafone dan olan kapattırdığım numaramı girdim ve ödenmeyen borç direk gözüktü. Herhangi bir banka uygulamasından ödeme yapar gibi sorgulayabilirsiniz..
  • theVerge t kullanıcısına yanıt
    Bende Akbank Direkt'ten baktım ama gözükmüyor..

Muhtemelen Vodafone şebekesinde sorun var..
  • serdarski s kullanıcısına yanıt
    e devlet alacaklar dan damı çıkmıyor borç
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    eDevlet ile vodafone veri alışverişinde sıkıntı var. Hep sorunla karşılaşıldı diyor. TT ve Turkcell den geliyor sadece bilgiler.
  • theVerge t kullanıcısına yanıt
    Vodafone nnin neyi düzgün çalışıyor ki zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet oradan da çıkmıyor.

Zaten Vodafone altyapısı Telsim zamanından beri sorunLu..
  • Benımde peşimi bırakmıyor icrayada verdı , tutkal gibi bir avukatlık bürosu. Ödemiyorum borcu. yasal yollardan ne yaparsa yapsın...
  • Faturasız tarifeler candır. Bana biri şunu açıklayabilir mi?

Faturasız hatlarda hizmeti kullanmadan parayı peşin tahsil ediyorlar. Faturalı hatta ise önce hizmet kullanılıyor, sonra tahsilat yapılıyor. 1 ay önceden para tahsilatı mı operatörün işine gelir? yoksa babacanlık yapıp önce kullan sonra ödersin abi demeleri mi?

Yani kısacası faturalı hatlara bu kadar geçiş yaptırma çabaları taahhütler, cayma bedelleri, faiz gelirleri, haksız kazançlar ve aklımızın almadığı şeyler yatıyor. Faturalı hat kullanmayın, kullandırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell hattım olmasına rağmen defalarca mesaj attılar yok icralık olacaksınız da, yok işlem başlatılacak. Söyledikleri numara bana ait değil, kişi de ben değilim. İntenetten okuduğuma göre var olan borcunuzdan fazla borç çıkarıp aradaki parayı cebe indiriyorlarmış.

Kendilerini aradım müşteri hizmetleri açıldı 3 4 saniye hanım kızımızın arkadaşlarıyla konuşmasını bekledim sonra söze girdi, durumdan bahsettim, kişi siz değilseniz dikkate almayın deyip kapattılar. Eğer borcunuz varsa bu dolandırıcı şirketin sitesinden kesinlikle ödemeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.