Şimdi Ara

İLGİNÇ PASSAT B8 İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Testin özeti:Mükemmel, inanilmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Merak ettiğim birşey var testi eleştiriyosunuz doğru haklısınız ama bu aracı bu kadar küçük görüp eh işte passat diyenler neye biniyorlar acaba çok merak ediyorum sanki herkeste bmw 3 serisi 5 serisi audiler mercedesler varmış gibi bi hava var forumdakiler bu kadar zenginde benim mi haberim yok acaba

Mevzu forumda kimin neye bindigi degil. Milletin neyi ne gordugu. Passat kaliteli bi araba kabul fakat abartilacak bi arac degil. Ben sadece passat b7 leri begenmiyordum o kadar. Millet vw e adeta tapiyor kusur bulamiyorlar toz konduramiyorlar. Bizim gibi fanatik olmayan ve objektif insanlar da diyor ki " kardesim bu kadar abartilcak araba degil" bailari bi ovuyor arabayi sanirsin e class yada s class ovuyor. Adi uzerinde halk arabasi kardeaim bu premium degil!

Gider vw alirim manuel ve benzinli olmak kaydiyla. Donanimada faZla para vermem. Passata kalkip 130 bin vermem 80 90 veririm en fazla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Passsssssat

• quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

Videonun özeti sağ altta yazıyor zaten ; "PASSATTR.com"

Bunu kapatıp otoparkın incelemesine girin hemen, şok olursunuz. Adamlar yerden yere vuruyor b8 i.

Bizim ülkenin insanı hep böyle. Kendisinki illa en ama en iyisi olacak. Çok para verdi sonuçta, öyle olmalı

Onlar da çok abartıyorlar arkadaş. Onlara göre de hiçbir şey güzel değil. Ben pek önemseyerek izlemiyorum otopark incelemelerini. Bu arada otoparkın tarafsız incelediğini düşünen arkadaşlar açsınlar mazda 3 incelemesini seyretsinler. Bu kadar yanlı, taraflı araba incelenemez. Gerçekten buna yakın derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFN -- 29 Haziran 2015; 17:55:01 >

• Yorumu devre dışı bırakmış zaten biliyor ne yaptığını
  • kendi anlatıyo kendi görüyo. Biz hep bu adamı izledik mesela far ayarını söylüyorsun ama biz göremiyoruz kendin görüyorsun.
  • Aklımda soru işaretleri vardı araba hakkında, ama bu test kafamdaki bütün soru işaretlerini kaldırdı. Hemen sıraya girmeye gidiyorum.
  • s320 kullaniyorum bulgardan ben bile arabaya ilk binince bu kadar şaşırmadım

• Bu test önceden verilmişti.Arkadaşlar Kayseri'de oturuyor,artık Kayseri'de VW>MERCEDES-BENZ durumuna geldi.
  • quote:

Bunu kapatıp otoparkın incelemesine girin hemen, şok olursunuz. Adamlar yerden yere vuruyor b8 i.

Bizim ülkenin insanı hep böyle. Kendisinki illa en ama en iyisi olacak. Çok para verdi sonuçta, öyle olmalı

Otopak b8 incelememis.Yada ben mi goremedim?

• O passssat diyişi yok mu
  • 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    İşlerin en hayırlı olanı orta olanıdır demişler demem o ki tamam abrtmamak lazım doğruda eleştircez diyede yerin dibine sokmak olduğundan daha kalitesiz göstermekte yanlış

• Sözüm ve eleştirim size veya sizin gibilere değil kendi arabası daha düşük (b veya c sınıfı) olduğu halde bu arabayı kalitesizleştirme alaya alma haddinden fazla eleştiri yapanlar var sözüm onlara

• Bir otomobil markasının kullanıcı profili / hayran kitlesini gördüğünüz arkadaşlar...

Memleket bunlarla dolu :)

• anahtar kelimeler ;

aracın ivmelenmesi gayet güzel inanılmaz sessiz çalışıyor,iki silindir motor çok güzel,direksiyon inanılmaz kaliteli,aracın yan döşemeleri gerçekten mükemmel,göğüs mükemmel,aracı sadece arkadaşımla ben kullanıyoz yanımızda kimse yok,yeni navigasyon sistemi mükemmel olmuş,göğüs mükemmel olmuş,analoog saat süper olmuş,ses kalitesi muazzam seviyede,inanılmaz bir tokluk hissi var, (Arkadaşım bahadır ve ben çok iyi bir ikiliyiz.... ) ayrıca yan döşemeler mükemmel derecede olmuş,sadece fan anahtarı çok küçük ben zorlanıyom mesela hafif bir zorlanma hissi uyanıdrıyor,aracın içi mükemmel olmuş mükemmel derecede,üst sınıf premium bir araç olmuş,130 bin liraya passat kesinlikle alınır,araç bana mükemmel derecede zevk verdi,ses yalıtımı mükemmel olmuş,aynalar mükemmel olmuş,koltuk başlıkları çok mükemmel derece sarıyor insanı,tabi kullandığımız araç haglayn donanım bir araç (araba comfortline aslında) , araç kendini çok güzel yola topluyor,araç kendini çok güzel stabil gidiyor,araç kasislere girdiği zaman stabil bir şekilde oynuyor ve düz devam ediyor.

Üşenmedim yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 28 Haziran 2015; 18:19:41 >

• Passat bir yana ancak şu kullanıcı kitlesi yüzünden çoğu insan soğudu. Hayatında hiç otomobil kullanmamış ya da Linea, Accent Era tarzındaki şirket araçlarını kullanan birinin ilk defa Passat'a binmesi gibi bir incele çıkmış ortaya. Parası bol olan ama bir o kadar da bilgi yoksunu adamın kullanacağı bir otomobil haline geldi Türkiye'de.

Ayrıca Passat premium değil, 130,000 TL gibi uçuk paralar da verilmez. O bütçesi olan ikinci el C serisi ya da 3 serisi baksın.
  • quote:

İşte böyleyiz gerçekten.
    B7 incelemesine doğru düzgün bakmadan "yerden yere vuruyorlar B8" i diye yazabiliyoruz.
    Kitleyi güzel özetlemişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Passat mantık arabasıydı bir zamanlar, avantajları vardı, 1.6TDI az yakıyor uzun yolda tıkanmadan gidiyor, arka diz mesafesi çok iyi, yalıtımı iyi vs... şimdi ki fiyatlarına alınmayacağı gibi, Passat'a binip, keyif alarak süren bir insan varsa, şok yaşayacağımı belirtmek isterim.

kardeş aslinda hala mantikli modeller var:
    Yeni Passat 1.4 TSI BMT 125 PS Comfortline 84.900 TL
    bu arabayla keyifte sürülür.B8 gerçekten de güzel olmuş,tasarim olsun içi olsun ben çok beğendim.
    rakiplerinden pahali orasi gerçek ama aldiktan sonra çok az değer kaybi yaşatiyor.hem de aktarmasi performansi gayet yeterli.gümlek dsg ye ve fahiş fiyatli dizellere bulaşmaya gerek yok
    konuya gelince her markanin fanatiği var ve saçmaliyor.bizim forumdada saçmalayan çok fanatik var kardeş.yildizi yeterci mi dersin bmw ci mi dersin mazdaci mi dersin vagcimi dersin kaale almamak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 28 Haziran 2015; 20:49:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

anahtar kelimeler ;

aracın ivmelenmesi gayet güzel inanılmaz sessiz çalışıyor,iki silindir motor çok güzel,direksiyon inanılmaz kaliteli,aracın yan döşemeleri gerçekten mükemmel,göğüs mükemmel,aracı sadece arkadaşımla ben kullanıyoz yanımızda kimse yok,yeni navigasyon sistemi mükemmel olmuş,göğüs mükemmel olmuş,analoog saat süper olmuş,ses kalitesi muazzam seviyede,inanılmaz bir tokluk hissi var, (Arkadaşım bahadır ve ben çok iyi bir ikiliyiz.... ) ayrıca yan döşemeler mükemmel derecede olmuş,sadece fan anahtarı çok küçük ben zorlanıyom mesela hafif bir zorlanma hissi uyanıdrıyor,aracın içi mükemmel olmuş mükemmel derecede,üst sınıf premium bir araç olmuş,130 bin liraya passat kesinlikle alınır,araç bana mükemmel derecede zevk verdi,ses yalıtımı mükemmel olmuş,aynalar mükemmel olmuş,koltuk başlıkları çok mükemmel derece sarıyor insanı,tabi kullandığımız araç haglayn donanım bir araç (araba comfortline aslında) , araç kendini çok güzel yola topluyor,araç kendini çok güzel stabil gidiyor,araç kasislere girdiği zaman stabil bir şekilde oynuyor ve düz devam ediyor.

Üşenmedim yazdım

Ahahahaha

Testi ozetlemissin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.