Şimdi Ara

ilginç bir sorun ile karşı karşıyayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birkaç güne kadar razer imperator 2012 faremi kendi bilgisayarımda rahatça kullanıyordum.ilk önce yavaştan donma yapmaya başladı ara ara.sonraki günlerde ise fareyi taktığımda usb aygıtı tanıyamadı gibi bi hata almaya başladım.her zaman gelmiyor bu hata arada bi taktığımda yaklaşık 10 dk civarı kullanabiliyorum fakat sonrasında yine usbyi çıkarmamama rağmen usb tanıyamadı diyor.çok şey denedim fakat hiçbiri sorunumu düzeltemedi.madem usb aygıtını tanıyamıyosun ilk 10dk neden çalıştırıyorsun fareyi? kafamda deli sorular.

usb aygıtı tanıyamadı hatasını verdiğinde aygıt yöneticisinde fare başlığı altındaki aygıt gidiyor, evrensel veri yolu denetleyicileri altında sarı ünlem işareti ile algılanamayan usb aygıtı geliyor

fare farklı bilgisayarlarda gayet güzel çalışıyor, kendi bilgisayarıma taktığım diğer fareler de sorunsuz çalışıyor.muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun ama ne kadar güncellemeyi , silip tekrar kurmayı denesem de bi sonuca varamadım.şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HktnYldz -- 26 Haziran 2017; 1:16:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.