Şimdi Ara

İlginç Bir Problem: İşlemci Sıcaklık Değerlerini Göremiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • D.Crock (2 mesaj) Ironpumper (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Hava Soğutma >> İlginç Bir Problem: İşlemci Sıcaklık Değerlerini Göremiyorum?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar. Karşılaştığım bir problemi anlatmak istiyorum.Format atmadan önce windows 7 32 bit mevcuttu. Everest ultimate edition , core temp ,hw monitör vb programlarda sıcaklık derecelerini göremiyorum. ilk zaman görüyordum ve sonradan ne olduysa göremiyorum artık. Sadece et6 programında görebiliyorum. Virüs vardır diye 64 bit yükledim ben ram ım boşuna gitmesin ve oyunlarda performans artsın diye.. derken yükledim ve aylardır aynı problemle baş başa kaldım. Nereleri araştırdıysam bir sonuca ulaşamadım. Bana yardımcı olabilecek varmı.

SS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Crock -- 8 Ekim 2012; 21:26:01 >

|
    |

• Yarbay
    2128 Mesaj
    BIOS'a da bir bakar mısın gözüküyor mu diye? BIOS'da da gözükmüyorsa, muhtemelen fan kablosu çıkmış vs olabilir. Kasayı açıp bakmak lazım..
    |
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    biosta görünüyordu ve halende görünüyor. Bakımını daha 2 gün önce yaptım herşey yerli yerinde.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,338
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.