Şimdi Ara

ilginç bir ilan. fiat freemont diye ilan açılmış. fakat fotoğraftaki araç dodge journey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcrss

ilan sahibine mesaj atmistim. gelen cevabi aynen yayinliyorum.

"ARACIN ARMALARI DEĞİŞTİRLİDİ ARICAKTINIZ BEN YARDIMCI OLCAKTIM SİZE !!!"

ızgarayıda değiştirmiş galiba
  • Güncel ve hatasız olabilmemiz için gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

#158915227 numaralı SAHİBİNDEN SATILIK FİAT FREEMONT URBAN DİZEL başlıklı ilan için yapmış olduğunuz "Hatalı İlan Bildirimi" tarafımıza ulaşmıştır.

şikayet ettim umarım dikkate alırlar
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    sadece arma değil ki ön konsolda değişik hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Yne bilmeden arastirmadan acilmis bos bir konu...Zaten ortak uretim araci ayni aractir.Tipki Fiat Sedici ile Suziki sx4 gibi.Arkadas biraz okuyun bos muhabbet acmayun lutfen..

Iki aracinda ayni oldugunu bende biliyorum. Bilmedigim birsey degil. Benim anlamadigim ruhsatta dodge journey yazan araci neden fiat freemont diye ilan veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracin yabanci bir arac degil bildigin fiat demek istiyo sanirim ama yaptigi yanlis fiatin parcalariyla ayni dese dahamantikli olurdu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dodge türkiye piyasasından çekilmeden önce journey olarak satılan birkaç araçtan biri sanırım daha çok bakılsın diye freemont olarak ilan vermiş sanırım teoride aynı araç aslında
  • Aynı araçlar da olsalar. Marka Dodge dedin mi son sahibi olursun,
    Marka fiat dedin mi elini öpene satarsın mantık bu. Adam da bunu bildiği için "Eyyyy fremount alacaklar..! Boşa 120 bin tl vermeyin. Bakın burada birebir aynı araç 80 bin tl'ye demek istmemiş ve eğer bu ilanı dodge bölümüne ekleyip uzun uzun yazsa kimse girip okumayacağı için fiat bölümümnde kendine şans aramıştır. Adamın verdiği mücadeleyi takdirle karşılıyor, bunun gibi ilanlar gördüğüm de de hemen yanlış ilan diyerek şikayet ediyorum.

Ayrıca bu sitede coupe araç arayınca sedan 3 kapı cabrio hatta şahin doğan ilanları çıkmasından da bıktım. Şikayet edip düzeltilmesini beklemekten de....
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Aynı araçlar da olsalar. Marka Dodge dedin mi son sahibi olursun,
    Marka fiat dedin mi elini öpene satarsın mantık bu. Adam da bunu bildiği için "Eyyyy fremount alacaklar..! Boşa 120 bin tl vermeyin. Bakın burada birebir aynı araç 80 bin tl'ye demek istmemiş ve eğer bu ilanı dodge bölümüne ekleyip uzun uzun yazsa kimse girip okumayacağı için fiat bölümümnde kendine şans aramıştır. Adamın verdiği mücadeleyi takdirle karşılıyor, bunun gibi ilanlar gördüğüm de de hemen yanlış ilan diyerek şikayet ediyorum.

Ayrıca bu sitede coupe araç arayınca sedan 3 kapı cabrio hatta şahin doğan ilanları çıkmasından da bıktım. Şikayet edip düzeltilmesini beklemekten de....
    quote:

Orijinalden alinti: DeArAnGeL

Ayni araçlar da olsalar. Marka Dodge dedin mi son sahibi olursun,
    Marka fiat dedin mi elini öpene satarsin mantik bu.

Ba?ka bir ba?lykta, syfyr Freemont dü?ünen bir arkada?a, "alma, çok zor satarsyn" tavsiyesi veriliyordu

Neyse, bu ilana ilgili bence bir problem yok. Nihayetinde Freemont=Journey. Türkiyede satylanlar makyajsyz Journey'lerdi. Makyajlandyktan sonra ABD harici bir çok ülkede Freemont adyyla satylmaya ba?landy. Logolardan ba?ka tek fark, ABD spesifikasyonlaryyla, Avrupa spesifikasyonlarynyn gerektirdi?i farklylyklar.. sinyal rengi gibi :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.