Şimdi Ara

İlginç Bir Dolandırıcılık Türedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olay şöyle gerçekleşti benim arabamın sigortası bitmek üzereydi facebooktan birisi çok uygun sigorta yapıyoruz diye bana yazdı telefon numarası verdi sorguladı ve 400₺ çıktığını söyledi daha sonra whatsaptan görüşelim dedi yazıştık bayağı telefonun numara taşıma ile taşındığını hattın henüz aktif oladığını söyledi bende ona size nasıl güveneceğim diye sordum sigorta firmasının ismini verdi nette arattım gerçekten vardı öyle bir firma ben dekontu kestireyim sizde parayı yollarsınız dedi gerçekten de sigortayı yaptırmış e devletten kontrol ettiğimde sigorta yapılmış gözüküyordu sompo japan dan dekont ve sigorta kağıdı da vardı buraya kadar sorun yok saat 6 yı geçmiş bankalar kapanmıştı günlerden cuma olduğundan cepbank benzeri bir uygulamayla akbanktan parayı gönderdim ücretsiz olarak halada bir sorun yoktu ve sigorta e devlette gözüküyordu herşeyiyle hiç bir sorun yoktu

aradan 1 hafta ila 10 gün arası bir zaman geçti bahsi geçen firmadan bir şekilde bana ulaştılar bir kişinin çalıntı bir kartla adıma sigorta yaptırdığını onlarında sigortayı iptal ettirmeleri durumunda kaldıkları bildirdiler olan bizim 400₺ye oldu adam bide beni mahkemeye vermiş sigorta şirketi olarak ancak ben her türlü olaydan yırttım çünkü kartla ödeme yapmamıştım geçen gün ifadeye çağırdılar herşeyi anlattım mağdur olduğumu da beyan ettim olay bundan ibarettir dikkat edin her türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 20 Şubat 2020; 12:14:23 >

• Facebooktan birisi cok uygun fiyata
    Su cumleye bak ya
    Gel beni doladir diyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyide ben gereken her önlemi aldım verdiği sigorta firmasınıda araştırdım sigorta firmasından adıma sigotayıda kestirdi zaten e devlet üzerinden de gördüm sigortayı kestiğini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.