Şimdi Ara

ilgi cekmenin en kolay yolu:ENCHANT BUG:) Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyun etigi acisindan belki tartisilir,isin cilkini cikarma diyenleri duay gibiyim.ne var ki,bunu bilmeyenler de olabilir(bilip de kendine saklayanlar gibi).
    o yuzden adilane olsun diye paylasmak istedim.bir uckagit varsa herkesin bilmeye hakki var,kullanirsin kullanmazsin orasi sana kalmis.

ct1 deki enchant bug olayi..

ilgili videonun linki assagidadir.

http://www.megavideo.com/?v=HM28QMIW

***bu exploit i kullanirken yakalanirsaniz sakin bana sovmeyin:)

kusura bakmayin dalginlikla unuttum yazili aciklamasini:

nasil yapiliyor...

1-skill bar dedikleri f1 f2.. kisayol tuslarina enchant scroll u ve silahimizi yerlestiriyoruz

2-WH a gidip deposite item i seciyoruz ve silah deposit penceresinde gorunuyor

3-skillbardaki enchant scroll ile enchant isini yapiyoruz
    4-ve enchant sirasindaki zamanlayi bitmeden yine skillbardaki silahi tiklayip elimize aliyoruz ve hizli bir sekilde WH daki confirm deposit tusunu tikliyoruz.

enchant basarili olursa ne ala,
    olmazsa,silahimiz aynen WH da duruyor olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandMaster -- 24 Mayıs 2008; 13:39:16 >

• ben birşey anlamadım bu videodan kardeş daha detaylı anlatır mısın? bi de sadece c6 için mi?
  • konu süper bunun interlude versiyonu yokmu acaba ? denemekten hiç cekinmem

• saol açıklama için ama hangi versiyon bu :S
  • bn bunu kucukken denemistim
  • her serverda deneyebilirsiniz aynısını benden onaylı bi buq
  • tamam da videodaki gibi bar çıkmıyor ki bizim oynadığımız serverlarda :S
  • gozunuzu seveyim,biraz dikkat edin yazdigim seye:

ct1 deki enchant bug olayi..
    CHAOTIC THRONE,yani kamael..kaldi ki,interludeda enchant timer olayi yok..
  • Hellbounda deneyen varmi acep?
  • Sacmalamayin , bu acik suan hicbir server da yok , eger kendi server iniz kurup denerseniz o baska tabi ...
  • ...
  • Deniycem ama bu bug hala duruyor mu ki ??
  • +tiyi bastıqınız qibi bankanın okeyinde basın garantisi yoktur tutma şansı vardır
  • garanti degil silah kırıldı gözükse bile silah wh de olacaktir synergy de mi ne yaptydık bunu
  • Tamam sağolun beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

+tiyi bastıqınız qibi bankanın okeyinde basın garantisi yoktur tutma şansı vardır

c4 için bu iş olmaz gibi geliyor bana o kadar hızlı olunacağını sanmıyorum denediniz mi c4 te ? :S
  • Mert zaten c4 de + basarken bi süre beklemiyoruki direk geçiyor yani orda olmaz
  • bizzat denenmiştir hellbound ragezone serverinde olmuo herhalde gmler farkına varıp düzelltiler. ama bilgi ve açıklama gerçekten teşekkür edilecek cinsten yinede ellerinize sağlık
  • ayrıca bu bugu uyguladı arkadaşım +yı bastığın anda ölye yapıp ban yiyormuşssun hiç bişey demeden atıyormuş oyundan seni
  • evet ban olayı doğrudur fakat adam yazmış ct1 kamael version diye hellboundda denemeyin yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.