Şimdi Ara

İlgi alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve ilgi alanımı bulmakta zorlanıyorum.
    Geçen yaz yapay zeka,deep learning le ilgilenmeye başlamıştım fakat çok ilgimi çekmedi.
    2 aydır mobil üzerinde projeler yapmaya çalışıyorum,yapay zekaya göre daha fazla zevk veriyor.Ancak hala tam ne istediğimi bulamıyorum.
    Diğer yandan robotikle de ilgilenmek istiyorum.Fakat ondan da emin değilim
    Görüşlerinize açığım
    Teşekkürler

• Teknoloji seçme, ürün bul ve onu gerçekeştirmeye çalış. Oyun geliştirme öğrenmek istiyorum değil ,Pacman yapacağım diye hedefle. Yahut yapay zeka öğreneceğim değil sahibinden com araba verileri ile kelepir araba bulan model yapacağım gibi. Somut hedefin olsun ve onu gerçekleştirmek için öğrenmen gereni öğren. ama neyi yapacağım da önerilmez sana kalmış.

(neyi yapmayacağını önerebilrim. google yapacağım, Gta 6 yapacağım diye hedef seçimlez. Onlar bir developerin yapamayacağı çok adamla uzun sokuklu işler. Lokmanı yutabileceğin kadar seç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 19 Mart 2019; 11:15:24 >
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    peki bu seçeceğim alanı tek tek deneyerek mi bulmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YakışıklıveTatlı

peki bu seçeceğim alanı tek tek deneyerek mi bulmalıyım
    bu işin bir yol haritası yok. Öğrenmek çok kişiye özeldir.
    https://medium.com/@bilgemcakir/yaz%C4%B1l%C4%B1mda-ba%C5%9Flamak-ve-geli%C5%9Fmek-e41a2ef5d0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.