Şimdi Ara

iletisim bilgilerimizi bankadan silmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha onceden calistigim yapi kredi ve is bankasi duzenli araliklar ile taciz ediyorlar. kredi verelim, gold kart verelim vs. vs. bankalari arayip bilgilerimi silmenizi istyorum diye bildirdim ama nafile. bunlari komple kapatabilecegimiz veya sikayet edebilecegimiz bir yer biliyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce bir telefon bayine gidin telefon alıcam diyin özel numara istiyorum 505 5646465 boşmu diye sorun boş derse gelicem diyin çıkın. Bankaya gidip numaram değişti diyip bilgi güncelleme formu doldurun bu numarayı girin. Bunu niye yapın sallama numara verirseniz ve o numara başkasına aitse bankada kayıtlıysa mükerrer numaradan değiştirmezler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thearsiv T kullanıcısına yanıt
    bu çözüm değil de üstümüzdeki pisliği başkasının üzerine silkelemek :) banka ile hiçbir iştirakim yok numara güncelleme diye gidemem..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Normalde bankalar sizden izinli pazarlama onayı almadan SMS ve arama yapamazlar ama bildiğim kadarıyla bildirimde yapsanız aranabiliyorsunuz müşteri şikayetvar da konu açabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://tiss.gtb.gov.tr

Ret bildiriminden 3 iş günü sonra tacize devam ederse her arama/SMS en az 2000 liraya patlar, ama ceza kesilmesi 2 yıl sürer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.