Şimdi Ara

İlanımda eksik ya da gereksiz bilgi var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-j-1.4t-plus-landirenzo-evo-kit-lpg-618933507/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cep telefonu özel mesaj yoluyla paylaşılacaktır

bu tür yazilarin olduğu ilanları muhatap olmam
    65000 liraya araba satıp 69 liralık ilan ücretini düşünen güvenilmez satıcı izlenimi verir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre iyi, fiyat da iyi şişik değil. Tramer ve km sorgusunu da koyarsanız bakana daha iyi olur. Aslında herkes koysa da boşu boşuna uğraşmasa alıcılar. Ben ilanıma genelde bir bilgi koymuyorum, eskiden detaylıca bakımlarına kadar yazardım ya arayan inanmaz ya da aynı şeyleri sorardı onun için açıklamaya arayın yazıp geçiyorum.
  • ilanı ben açmış olsaydım kazanın fotoğrafını da ilana eklerdim. eklerseniz hem şeffaf bir ilan olmuş olur hem de kazasından dolayı almaktan çekinen alıcılar için yol göstermiş olursunuz. kazalı araba alırım fakat kazasını görmediğim bir kazalı aracı almam. eminim ki bu düşüncede çok fazla kişi vardır
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Arayıp herkese ilandaki bilgilerin aynısını anlatmamak için. Ciddi olanlar zaten mesaj atıyor oradan numaramı paylaşıyorum. Halkımız okumuyor maalesef. Kimisi de açıp hikaye anlatıyor.

69tl ücret nedir bilmiyorum neyi kastettiniz. İlan açmak ücretsiz ilk ay zaten.

• diatta1903 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ilk fırsatta düzenlerim o şekilde

• araç çok pis çamur icinde bunu atladınız sanırım bunca para veren adam direk eler aracı

• Koltukları yan açıyla da çekin hocam. Çökme vs. var mı yok mu belli olsun. Birde aracı yıkatıp çekseniz daha iyi olurdu.

• Fiyat şişik tahminimce en fazla ederi 57 civarı.Koltukların durumunu içeren bir fotoğrafta koyabilirsiniz.İyi satışlar
  • Sun Wukong S kullanıcısına yanıt
    Neden fiyatın fazla olduğunu düşünüyorsunuz? Makul sebepleriniz varsa bilmek isterim. Koltukların fotoğrafı eksik onu da düzenleyeceğim öneriler arasında var çünkü. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon doe -- 29 Ekim 2018; 0:23:42 >
  • Hocam yukarıda da yazdığı üzere kazaya ait fotoğrafı yüklerseniz daha iyi olur.
  • Arabayi Yıkamak çok mu zor ?

• Bence de fiyat yüksek. Daha boş paketini ancak 60 binde olanını 57 bine aldı arkadaşım. Ona istinaden bu da 58 civarına gider gibime geliyor yine de satıcı olarak siz daha iyi araştırmışsınızdır, hayırlı satışlar.

• Keyfe keder açılmış ilan. Şu ortamda bile keyfe kedercilik var ya çok enteresan milletiz.

• Sende tokatci gibi satamadinmi artik butun asttralari gorunce aklima o geliyor ayrica gizliden reklamda yapiyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlana 3 resim daha ekleme hakkınız var. bence iç mekan için detay çekimleri bunları da ekleyin. ayrıca muayene durumunu da belirtebilirsiniz.
  • İlan keyfe keder açılmış bir ilan değildir. Ön yargılarınızı başkaları için kullanabilirsiniz, tanımadığınız biri için kullanmayın.
  • Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Vardığım sonuçlar şöyle;
    -Arabayı yıkatıp fotoğrafları güncellemek,
    -Koltukların durumunu gösteren fotoğraflar,
    -Kazalı fotoğrafını koyup paylaşmak
    Peki fiyatına ne diyorsunuz? Pazarlık payı bırakarak belirlemiştim fiyatı. Tekrardan yorumda bulunan herkese teşekkür ederim.
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    Hocam sport ile bir alt paket arasında gerçekten çok fark var. Koltuk, direksiyon, jant, iç döşeme, karartılmış farlar vs.
    Bir de üstündeki LPG kiti en kaliteli kitlerden diyebilirim. O yüzden pazarlığı da düşünerek bu fiyatı yazdım.
  • Arka koltuk ve bagaj fotoğraflarını da koymalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.