Şimdi Ara

İlanı güncelleyememe sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    2. El kısmındaki ilanlarımı hemen hemen 2 haftadır güncelleyemiyorum. Şöyle bir hata alıyorum:

İlanınızın son yayınlanma süresi üzerinden 7 gün geçtiği için işlemi gerçekleştiremediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Açılmasının üzerinden 7 gün geçen ilanlar güncellenemiyor hocam. Yenisini açabilirsiniz.@Stark1
    |
    |
    Bahsedilenler: Stark1

#EvdeKal
  • Er
    1 Mesaj

Bu şekilde konu kirliliği yaşanmayacak mı hocam? Her 7 günde bir ilan çöp olacaksa eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stark1 -- 27 Şubat 2019; 22:38:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.

Orijinalden alıntı: Stark1

Bu şekilde konu kirliliği yaşanmayacak mı hocam? Her 7 günde bir ilan çöp olacaksa eğer
    Bir çeşit güvenlik önemli aslında bu ancak eski ilanları güvenli bir şekilde güncellemek içinde bir özellik gelecektir hocam. Kısa bir süre için diyelim.

#EvdeKal
  • Yarbay
    19936 Mesaj

bu düzeltilmeyecek mi, içerisinde sayfalarca alışveriş/referans yorumu bulunan konuları kullanmayıp yeni konu mu açacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Mart 2019; 13:53:15 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Community Manager
    4170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu düzeltilmeyecek mi, içerisinde sayfalarca alışveriş/referans yorumu bulunan konuları kullanmayıp yeni konu mu açacağız?
    Açılması üzerinden yedi gün geçmiş ilanları güncelleyebilmek için de bir yöntem getirilmesi düşünülüyor hocam, kısa bir zaman içinde sonuçlanır.
    |
    |

#EvdeKal
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj

Hayda bende bu sorunla karşılaştım.İlanı güncelleyemiyorum

İşimiz oldu hasta olduk başka bişiy oldu diyelim , ilanı güncelleyemedik yeni konu mu açıcaz?

Edit

Yaptım mobil mini sürümde bu hatayı veriyor masaüstü sürüme geçip SMS onayı sonrası güncelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 6 Aralık 2019; 14:21:13 >
    |
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,290
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.