Şimdi Ara

ilandaki araç alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Etik değil ama ülkede kurallı bir ekonomi olmayınca insanlarda fırsatçı oluyor.

• Tucson

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aknctn kullanıcısına yanıt

Oldukça sakinim, fikirlerinize katılmadığımı belirttim.

Güvendiğiniz TOGG ile her şeyin bir anda değişmeyeceğini belirttim.

Tüm dünyada elektrikli araçlara geçişin nasıl zamana yayıldığını söylüyorum.

İster inanın ister inanmayın.

• astegon kullanıcısına yanıt

Fikrime katılmaya bilirsin buna tabiki hakkın var aksini iddia etmiyorum edemem. Ama gerçekten anlamıyosun "Güvendiğiniz TOGG" demişsin ben ne demişim

"Sadece tahmin ediyorum, eğer yerli elektrikli araç üretimini başarabilirlerse TOGG piyasaya çıkarsa çevre muhabbetine fosil yakıtlı araçlara savaş başlatırlar. En başı da diesel çeker."

tekrar tekrar okur musun rica etsem.

Olaki bi hükümet bu arabayı belirttiği zaman dilimlerinde başarıpta piyasaya sürerse bu araçlar satılsın diye etik ve etik olmayan bir sürü yola başvurur başta da çevre kirliliğini kullanır.

Şçyle basite indirgeyelim;

1-Sadece tahmin ediyorum

2-başarabilirlerse

3-piyasaya çıkarsa

Hâlâ olmadıysa elimden geleni yaparım söylemeniz yeterli.

• Almayı düşünürseniz bakım geçmişini öğrenin hocam.

Daha geçen gün şahit oldum 9.000 km de araca 4 yıl bakım yaptırmamış sahibi km gelmedi diye 💁🏻‍♂️ bi de diyo;fordda böyleydi x markada her sene mi para vereceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dizel için belki alınır ama ben pek beğenmedim bu paralara daha güzel seçenekler vardır ya,qq kasa değiştirdi hem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aknctn kullanıcısına yanıt

Tahminlerinizin doğru çıkmayacağını düşünüyorum. Elektrikli araçların yaygınlaşması kolay olmuyor.

Bu iş sadece TOGG ile de olmayacak. TOGG'un başarılı olacağını ben pek sanmıyorum. Yüksek maliyetli bir ar-ge bile yapmıyoruz bu hususta. Kendi tasarladığımız bir şey bile yok TOGG'da.

TOGG'un bu aşamada rakipleri ise aldı başını gitti. Tozu dumana kattılar.

İlla ki fosil yakıtlara elvesda diyeceğiz. Yaklaşık 40-45 yıl sonra dünyadaki petrolü bitirmiş olacağız.

Etik ya da etik olmayan yollar diyorsunuz da buna yaygın söyleyişle teşvik diyoruz. Bir çok ülke bu konuda teşvikler çıkarıyor. Biz de ise genelde bu SOPA olarak kullanılıyor.

Her şeyi geçtim, elektrik altyapımızın bile bence bir elden geçmesi gerekecek.

Kısacası daha gidecek çok yol var. Ve bu yolu TOGG açmayacak ben de bunu tahmin ediyorum.

• istifçiye bak. aynı araçtan elinde 15 Adet varmış.

• ilandaki araç alınır mı?

Biraz sabredin. Günsel J9'u bekleyin. 500 km menzil.

• arkhe662 A kullanıcısına yanıt

Daha güzel seçenek yok maalesef C SUV olarak en uygun ve mantıklı olan Qashqai.

• Funnerman33 F kullanıcısına yanıt

Dizele fazladan vereceğin üste para

Bakimlarda yiyeceğin kazık

Bunları hesap etmedin tabi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.