Şimdi Ara

İlan Sahtekarları !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
12.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlanlara baktıkça deli oluyorum.Bazen arayıp ağız dolusu küfür etmek istiyorum.

Bu embesiller yüzünden filtremeler de hep alakasız araçlar çıkıyor

Adamın arabada 10 yerde boya var.İlaç açarken boya yoktur seçeneğini seçiyor.
    HB listeliyorum gelenlerin %60'ı sedan araçlar.
    Km 'ye 120.000 yazıyorum ,malın biris 170.000'deki aracı için 170 yazıyor.
    3 sayfa açıklama yazmış arabayı anlatmış ama boya değişen varmı yazmıyor.

Birde son olarak üyeliğine bakıyorum adamlar kendilerine "bey" diye üyelik açmış.
    Deniz bey ,Ahmet bey .... şaka gibiler.Özellikle şu bey'li kişileri direk kapatıyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu rahatsızlığını sahibinden.com'a da ilet. Belki bir önlem alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hata sahibinden.com'da

ilanı okumadan onay veriyorlar.
  • Benim en cok kizdigim ana baslikta boyasiz hatasiz yaziyor.Aciklamalarda surda bi karis burda 2 karis diye anlatmaya basliyor.Bu tarz yalanci insanlardan asla araba almam.Ticaret yapiyorsan durust olucaksin.Ben yalanini yakaladigim adamla iş yapmam

• Sıfır gibi,... Araçta 40.000 lira hasar kaydı var.

• Bey ve Hanım geçiyorsa ilanda ben hemen kapatıyorum.

Bir de bir numarayı aradığınızda ''abi siz gelecekseniz x yerden aradılar , söyleyeyim onlar gelmesin'' diyorsa bırakın o söyledikleri kişi gelsin. Hiçbir araç bulunmaz hint kumaşı değil sonuçta.

Sağolsun buradaki arkadaşlar sıfır araç sahibi yaptılar beni. Kullanmayı bilmediğimden ve acemi olduğundan ikinci el araç alayım dedim öğrenme amaçlı. Arabada sorun yok demişti biri bir baktık , ön taraf komple değişmiş. Sonrası klasik işte eski sahibi yapmıştır falan.

Bu devirde insanlara güven olmuyor.
  • Bu tür ilanlara dokunmazlar,ben ilan açarken koyduğum resimlerden birinde aracın camındaki ilanda telefon numarası görünüyor diye onaylamamışlardı

• Bey yazanların size ne zararı var? Bende bey yazıyorum ismimide sahte birşey yazıyorum eş dost arabayı görürde bana sat falan der diye. Yakınımla alışveriş yapmayı sevmiyorum.
    Yada belki de adam/kadın milletin adını soyadını aratıp sosyal medya üzerinden mobbinge uğramak istemiyordur. alıcı nasıl olsa noterde adımızı soyadımızı öğrenecek.

Filtre konusuna ise tamamen katılıyorum sunroof seçiyorum abartısız 10 araçtan sadece 1 tanesi sunrooflu çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 22 Ekim 2017; 22:15:42 >
  • KM'yi filtrelerken "10.000 - 120.000" arası filtrelerseniz o uyanıkları elersiniz.
    Ben de "Benzinli" yazıyorum LPG'li arabalar çıkıyor falan..
  • O malum siteden başka yok mu arkadaş? Milleti ona mecbur ediyorlar.

• Ne güzel işte bu detayları görüp o arabaları almıyorsun
  • ilkokul'da en az 1 sene ilan açma dersi vermek lazım... sıfırı kadar, hatta bazen sıfırından fazla fiyat istenen 2. el ürünler var, adam sıfır gibi, tertemiz laptop, arızasız diyor sonra da başlıyor saymaya; klavyede 3-4 tuşu eksik ama çalışmasına engel değil, sanal klavye kullanıyorum, pili bitik, şarj kablosu arızalı diyor... sahibinden sitesi zaten sorunlu, niye alternatifi çıkmaz anlamıyorum... ben 2 hafta laptop aradım, 2 hafta içinde en az 20 tane dolandırıcı yakalayıp hem sahibindene hem de emniyete şikayette bulundum fakat aynı resimlerle aynı kişiler ertesi gün yeni ilan açıyorlar ve sahibinden hiç umursamıyor, hatta bazıları para ödeyip doping satın alıyorlar ama sahibinden yine ses çıkartmıyor...
  • Yine fiyat, km, sunroof neyse de i20 ararken jetta gördü bu gözler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daire satarken aciklamanin en altina "diger daire secenekleri icin lutfen irtibata geciniz" yazinca tek ilanda birden fazla urun pazarliyorum diye ilanim yayina alinmiyor. Ama bu ilanlar nasil oluyorsa geciyor gercekten cok enteresan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten haklısın, özellikle boya zımbırtısını seçmeyenler ayar ediyor. Birde daha kötüsü var adam arabasını rc araçlar bölümüne atmış.
  • Aracım çok düşük km diyor gidip bakıyorsun, önler 2015 arkalar 2013, adama diyorsun evet araç lastik patlatmamış stepne 0, üstelik kış lastiğide kullanmışsınız. İlk üzerinde gelen lastik bu km nin iki katını yapar, neden bu araba 3 kez lastik gördü.

Aslında olan şu ilk lastikler eskidi 2013 de önlere iki 2015 de önleri arkaya 2015 tarih lastiği öne almış. Ne hikmetse km ilerlememiş.

• ben en çok benzin seçip lpgli çıkan ilanlara, manuel seçip otomatik çıkan araç ilanlarına illet oluyorum hem açıklamadan hem detaydan her yerden kim nereden gelirse gelsin diye herşeyi yazıyorlar sitenin önlem alması gerekiyor bu tip ilan verenlere karşı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Sıfır gibi,... Araçta 40.000 lira hasar kaydı var.

Yeni oluyor iste arac :) Adam 40bin lik hasar yapip araci bastan yaptirmis..

• Yüzüne tükürmeyeceğin adamlar kendilerini bey yapıyor

• Okumamış görgüsüz adamlar araç satıyor ne bekliyorsun? Yazmayı bilmeyen köylü memet ağanın açtığı ilanda sıfır gibi yazdığı araçta 30 bin ağır hasar kaydı çıkıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.