Şimdi Ara

İlan için yorum? (Nissan Primera 2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlan linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-kasimogullari-otodan-calisir-yurur-2006-nissan-primera-1.6-tekna-211525450/detay

Tampon kırık ve 2 hava yastığı patlak. Muhtemelen pert kayıtlı. Fakat bu kazadan ötürü pert kayıtlı ise son etmem açıkçası. Kasko düşüncem yok. Satıcı hakkında (Pazar Oto, Kasımoğulları Oto) olumsuz yorumlara rastladım. Size de danışmak istedim gidip görmeye değer mi sizce?

Pert kayıtlı araç fetişi değilim uzun yıllar binmek için fiyatına göre yüksek donanımlı ve konforlu bir araç almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cRChasch -- 17 Mayıs 2015; 18:52:07 >

• msksimum 5000 tl masrafla toplanabilirse alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen ön taraf komple dağılmış. Kaput ve far vb takarak iyi görünmesi sağlanmış. Bence uzak durun. Görünenin dışında masrafı olmasa yapar satarlar.

• BatuKır B kullanıcısına yanıt
    O kadar tutar mı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cRChasch -- 17 Mayıs 2015; 18:59:29 >
  • Alttan iyi bir darbe almış. Motor bloğu yerinden oynamış olabilir. Mantıklı olsa bu tür galericilerden yaptırıp satardı diye düşünüyorum.

Konforlu ve donanımlı bir araç arıyorsanız eski camry öneririm. Kolay kolay sorun çıkarmazlar.

2001-2003 avensis de bulabilirsiniz o fiyatlara. Kullanıcısı olarak öneririm kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Muhtemelen ön taraf komple dağılmış. Kaput ve far vb takarak iyi görünmesi sağlanmış. Bence uzak durun. Görünenin dışında masrafı olmasa yapar satarlar.

Öyle söyleyince kıllandım ama ön taraf komple dağılmış olsaydı tamponun daha kötü bir halde olması gerekmez miydi :s
  • Sol ön jant lastik farklı ve nedense bana sol ön teker kapıya daha yakın gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Alttan iyi bir darbe almış. Motor bloğu yerinden oynamış olabilir. Mantıklı olsa bu tür galericilerden yaptırıp satardı diye düşünüyorum.

Konforlu ve donanımlı bir araç arıyorsanız eski camry öneririm. Kolay kolay sorun çıkarmazlar.

2001-2003 avensis de bulabilirsiniz o fiyatlara. Kullanıcısı olarak öneririm kesinlikle.

Piyasasasını az çok takip ediyorum bu arabanın yaptırıp satmaya kalksalar bile 20.000'den fazla isteyemezler (pert kayıtlı olacağı için) o da ne zaman satılır kim bilir.
    Avensis de aklımda aslında ama bu modele kafayı takmış durumdayım birkaç zamandır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: banistercaq

Sol ön jant lastik farklı ve nedense bana sol ön teker kapıya daha yakın gözüktü

Dikkat edince bana da öyle geldi :s yakından görmeden emin olunacak bir durum değil sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cRChasch -- 17 Mayıs 2015; 19:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cRChasch

quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Muhtemelen ön taraf komple dağılmış. Kaput ve far vb takarak iyi görünmesi sağlanmış. Bence uzak durun. Görünenin dışında masrafı olmasa yapar satarlar.

Öyle söyleyince kıllandım ama ön taraf komple dağılmış olsaydı tamponun daha kötü bir halde olması gerekmez miydi :s

Tampon esnektir pek birşey olmaz. Ben koyuna carptim ve camurluk vs değişti ama tamponda sadece çatlak vardi. Artık gerisini siz düşünün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.