Şimdi Ara

İlan Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci elde dükkan açmadan ilan güncelleme imkanı yok mu? Arattırdım, bulamadım. Dükkan açarak ilan güncellemeyi okumuştum ama bugün de onu bulamadım. İlan güncellemeyle ilgili bilgileri verirseniz memnun olurum, teşekkürler. Herkese iyi forumlar dilerim.

• ilanınızı 24 saatte bir güncelleyebiliyorsunuz yenilendiğinde yani zaman 0'landığında dükkanınızdaki bölümde güncelle sekmesi çıkıyor ve sizde ordan güncelliyorsunuz
  • Nasıl detaylı anlatabilir misiniz.
  • İlanı 7 gün güncellemezsek daha da güncellenmiyor. Neden böyle bir uygulamaya gidildi? İlanı güncel tutmak için yeniden açmak durumundayız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

İlanı 7 gün güncellemezsek daha da güncellenmiyor. Neden böyle bir uygulamaya gidildi? İlanı güncel tutmak için yeniden açmak durumundayız sanırım.
    Bir tür güvenlik önlemiydi aslında hocam, ama karmaşıklığa yol açtığından 7 günden eski ilanları güncellemek için sms onayına gideceğiz. Bu özelliği getirene kadar, evet yeni ilanlar açmak durumundasınız.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürer acaba bu yeniliğin gelmesi? Forumda kirlilik de yapmak istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Ne kadar sürer acaba bu yeniliğin gelmesi? Forumda kirlilik de yapmak istemiyorum.
    Yapılmış hocam, forum için bugün yayına alınır sanırım.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    edit : düzeldi.

şuan başka bir sorun mu var, hiçbir ilan güncellenmiyor? bu hatayı veriyor

İlan Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Mart 2019; 15:16:8 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi yeni özelliği yayına alıyorlarsa anlık buglar olmuş olabilir hocam. Sıkıntı yaşarsanız yazın, bakalım.
  • Normal konuları nasıl güncelliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozizi

Normal konuları nasıl güncelliyoruz?
    Konunuzda mesaj attım size.
  • Arkadaşlar bu yeni sistemde ilan güncellemeyi bir türlü bulamadım ben. Nasıl güncelleyeceğiz acaba bilgi verebilecek var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun yıldan beri site takipçisi . yeni üyeyim . ilan güncelleme nasıl yapılıyor . 24 saatte bir kendi ilanıma güncel postu atıyorum yada fiyat değişiyorum ama ilan hala alt sıralarda olduğu yerde kalıyor . bilgilendirirseniz sevinirim .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.