Şimdi Ara

ilan aktif değildir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
7
Favori
3.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ilan aktif değildir
    1. Zotac 1070ti mini
    Kart tamamen sorunsuz ve toz dahi yoktur. Kutu fatura yok, endeks bilgisayar tarafından 30 ocak 2020 tarihine kadar garantilidir. (seri numara ile takip edilebiliyor)
    Zotac tarafından da ekstra 1 yıl garantilidir, toplamda 1.5 yıl daha garantisi vardır. herhangi bir şekilde oc ya da mining yapılmamıştır. her türlü teste açıktır.
    Fiyatı: satıldı

3. zotac tek fan 650 ti 2gb
    Kutu yok. Test ve iade garantilidir. sorunsuzdur.
    Fiyatı: satıldı

fiyatlar sondur, üste nakit alacağım şekilde takas olabilir. takasta nasıl benim fiyatlarım en düşük ise sizin ürününüzü de en düşük şekilde hesaplarım.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 7950 fiyat takip
  • 980ti fiyat takip.
  • Zamanlama kötü olmuş gibi hocam. Ben de kart bakıyorum ancak dün gtx770 amp edition 350 liraya satılınca onu görüp 660a 280 den fazla veresi gelmiyor insanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Zamanlama kötü olmuş gibi hocam. Ben de kart bakıyorum ancak dün gtx770 amp edition 350 liraya satılınca onu görüp 660a 280 den fazla veresi gelmiyor insanın
    Aynı arkadaş benim gtx 760 ilanım için de pahalı, bu fiyata satamazsın şeklinde özel mesaj atmıştı. O zaman çok anlam verememiştim ama belli ki alacağı ekran kartını ucuza kapatmak peşinde. Bu arada pahalı dediği fiyata başka bir site üzerinden satış yaptığımı ayrıca belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysaloguz -- 22 Ağustos 2019; 20:5:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysaloguz

Aynı arkadaş benim gtx 760 ilanım için de pahalı, bu fiyata satamazsın şeklinde özel mesaj atmıştı. O zaman çok anlam verememiştim ama belli ki alacağı ekran kartını ucuza kapatmak peşinde. Bu arada pahalı dediği fiyata başka bir site üzerinden satış yaptığımı ayrıca belirteyim.

Alıntıları Göster
    Birincisi ben yorumlarımı forum özelinde yazıyorum. Sahibinden yada letgo gibi platformlarda hd6850 gibi kartlara 400 liralar verenler var zira halkımız teknoloji konusunda özürlü ne yazık ki. Ancak dh forum kullanıcıları çok daha bilinçli. Arada daha az bilgili birileri olursa diye bilinçlendirme amacı güdüyorum. İkincisi yazdıklarımdan hiçbiri yalan yada yanlış değil. Zotac gtx 770 amp modeli 350 liradan, asus gtx 760 direct cu modeli 300 liradan satıldı. Alıcı olsam onları alırdım. Amacım insanlara forumda güzel fiyatlı ürünlerin de bulunabildiğini göstermek. Acele ile muadillerinden pahalı satılan ürünleri almamaları konusunda bilinçlendirmek. Bir örnek vereyim. Rx590 konusuna yorum yaptım aktivitelerden görebilirsiniz. Satıcı 2. el ürünü için 1250 tl istiyor. Şehir dışından alıcı çıksa kargo dahil 1275 liraya mal olur. Ancak aynı ürün sıfır olarak 1302 liraya alınabiliyor. Hem 2 yıl garanti hem kredi kartı türüne göre puan kazanımı ile ikinci elden ucuza geliyor. Siz satıcı olarak ürünlerinizi kötülediğimi sanıyorsunuz ancak yaptığım yorumlar sayesinde bilgi sahibi olup farklı ürünler için sayısız teşekkür mesajı aldım bugüne kadar. İnsanlara yardımcı olmak suç ise bunu yapmaya devam etmekten geri kalmam. Arada sırada kendinizi alıcı yerine koyun belki o zaman beni anlarsınız

• quote:

Birincisi ben yorumlarımı forum özelinde yazıyorum. Sahibinden yada letgo gibi platformlarda hd6850 gibi kartlara 400 liralar verenler var zira halkımız teknoloji konusunda özürlü ne yazık ki. Ancak dh forum kullanıcıları çok daha bilinçli. Arada daha az bilgili birileri olursa diye bilinçlendirme amacı güdüyorum. İkincisi yazdıklarımdan hiçbiri yalan yada yanlış değil. Zotac gtx 770 amp modeli 350 liradan, asus gtx 760 direct cu modeli 300 liradan satıldı. Alıcı olsam onları alırdım. Amacım insanlara forumda güzel fiyatlı ürünlerin de bulunabildiğini göstermek. Acele ile muadillerinden pahalı satılan ürünleri almamaları konusunda bilinçlendirmek. Bir örnek vereyim. Rx590 konusuna yorum yaptım aktivitelerden görebilirsiniz. Satıcı 2. el ürünü için 1250 tl istiyor. Şehir dışından alıcı çıksa kargo dahil 1275 liraya mal olur. Ancak aynı ürün sıfır olarak 1302 liraya alınabiliyor. Hem 2 yıl garanti hem kredi kartı türüne göre puan kazanımı ile ikinci elden ucuza geliyor. Siz satıcı olarak ürünlerinizi kötülediğimi sanıyorsunuz ancak yaptığım yorumlar sayesinde bilgi sahibi olup farklı ürünler için sayısız teşekkür mesajı aldım bugüne kadar. İnsanlara yardımcı olmak suç ise bunu yapmaya devam etmekten geri kalmam. Arada sırada kendinizi alıcı yerine koyun belki o zaman beni anlarsınız

Alıntıları Göster
    İlla ki yorumları yoruma özel yapıyoruz ancak kusura bakmayın da dediğiniz fiyatlara o kartları ben burada göremedim. Belki acil ihtiyaçtan ya da başka özel sebepler ile bir iki kart ucuza gitmiş olabilir ancak bu geneli etkilemez. Eğer üstte kendi yorumunuzda "ben de kart bakıyorum" dememiş olsaydınız belki niyetinizden şüphe etmezdim. Ayrıca siz de kendinizi satıcı yerine koyun, nasıl ki alıcı ihtiyacını en uygun fiyata almak isterse satan kişi de eşyasını en yüksek fiyattan satmak ister. Bu ilan özelinde de bence fiyatlar iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: uysaloguz

İlla ki yorumları yoruma özel yapıyoruz ancak kusura bakmayın da dediğiniz fiyatlara o kartları ben burada göremedim. Belki acil ihtiyaçtan ya da başka özel sebepler ile bir iki kart ucuza gitmiş olabilir ancak bu geneli etkilemez. Eğer üstte kendi yorumunuzda "ben de kart bakıyorum" dememiş olsaydınız belki niyetinizden şüphe etmezdim. Ayrıca siz de kendinizi satıcı yerine koyun, nasıl ki alıcı ihtiyacını en uygun fiyata almak isterse satan kişi de eşyasını en yüksek fiyattan satmak ister. Bu ilan özelinde de bence fiyatlar iyi...

Alıntıları Göster
    Benim kendimi satıcı yerine koymama gerek yok. Mesela son 5 referansıma bakın. Ürünler satıldığı dönem adına sitedeki en ucuz fiyatlardı. Zaten her ilanıma ''daha ucuzu varsa link vermekten çekinmeyin gerekli indirimi yaparım'' şeklinde not düşüyorum. Mesele aciliyetten satmak değil. Babam yaşındaki teknolojiyi yüksek fiyata koymak mantıklı değil. Ben fikrimi belirtiyor forum sitesi mantığının doğasında olan yorum yapma hakkımı kullanıyorum hepsi bu

• quote:

Benim kendimi satıcı yerine koymama gerek yok. Mesela son 5 referansıma bakın. Ürünler satıldığı dönem adına sitedeki en ucuz fiyatlardı. Zaten her ilanıma ''daha ucuzu varsa link vermekten çekinmeyin gerekli indirimi yaparım'' şeklinde not düşüyorum. Mesele aciliyetten satmak değil. Babam yaşındaki teknolojiyi yüksek fiyata koymak mantıklı değil. Ben fikrimi belirtiyor forum sitesi mantığının doğasında olan yorum yapma hakkımı kullanıyorum hepsi bu

Alıntıları Göster
    İyi de hocam siz uyguna satıyorsunuz diye herkesin de aynı şeyi yapmasını bekleyemezsiniz. Neticede ülke gerçeği olan bir kur artışı-Tl'nin değer kaybı söz konusu. Ayrıca yeni çıkan kartların kur sebebi ile ülkemizde inanılmaz yüksek fiyatlara satılması gibi sebepler yüzünden o sizin babanız yaşındaki kartlar da değer kazanıyor. Hani örneklendirmek adına bugün bir otomobil alıyorsunuz yıllarca biniyorsunuz ve aldığınızdan daha pahalıya satabiliyorsunuz gibi. Yoksa ben de istemez miyim şöyle 1-2 nesil önceki iyi kartları uygun fiyata almayı.

• quote:

Alıntıları Göster
    O zaman sizden bir ricam var, daha ucuzu var ise gösterin yok ise lütfen daha ucuzu olmayan ürünle ilgili konuma mesaj atmayın. Teşekkürler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.