Şimdi Ara

İlahi adalete/karmaya inanıyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 6 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Skywards (4 mesaj) UFC279 (2 mesaj) güney-666 (1 mesaj) Sarısin (1 mesaj) ayln..* (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> İlahi adalete/karmaya inanıyor musunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

İlahi adalete/karmaya inanıyor musunuz?

(En Son Oy Tarihi: 22.8.2020)
Giriş
    48 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İnananlar için ilahi adalet, inanmayanlar için ise karma olarak soruyorum. Sizce insanlar kötü davranışlarının karşılığını ya da hak ettiklerini bir şekilde geri alıyor mu? Böyle bir olaya hiç şahit oldunuz mu? Çok duyarız hikayeler ama gerçek hayatta yaşanmış, anlatabileceğiniz örnek bir olay var mı? Yoksa tüm bunlar adaletin olmadığı toplumlarda haklarını koruyamayan insanları avutmak için uydurulmuş şeyler mi?

Ankete katılırsanız ve sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    UP
    |
    |
  • Yarbay
    7092 Mesaj
    Kesinlikle inanmiyorum. Hayat o kadar gizemli degil, gayet sabit kurallari var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Valla ben hayatta öyle şeyler yaşadm ki ilah adalete olan inancımı kaybettim.
    çok şeyler yaşadım çok acılar gördüm olan hep bana oldu kimseye birşey olmadı hep bana oldu...
    |
    |
  • Teğmen
    157 Mesaj
    Eski komşum bu olayın biz o kişiyi unuttuğumuz zaman olduğunu söylemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    Maalesef inanmıyorum

|
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Bu olay bi bana işliyor gibi hissediyorum karmaya inanıyorum yine “my name is earl” dizisini öneririm

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ne olmuş hocam? Komşunuzla sorun mu yaşıyordunuz?
    |
    |
    UFC279 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Skywards

Ne olmuş hocam? Komşunuzla sorun mu yaşıyordunuz?
    Yok, benim pek bir sorunum olmadı. İkimizde karşılıklı 1+1 dairede kalan yalnız adamlardık, arada bir akşamları oturur haber izler, yemek yer, muhabbet ederdik. İlk evlendiği eşinden yediği kazıklar baya tecrübe vermişti ona benim yaşım ona kıyasla daha genç. Tekrar evlenmek üzereydi, şuan evlidir büyük ihtimalle. Felsefe yaparken böyle bir cümle kullandı, sonra üzerine düşündüm, gözlemledim ve doğru olduğunu düşünmeye başladım. İçimizde ki kin, nefret vb. duygular dahil bütün herşeyden kurtulup artık bize zamanında geçmişte zarar veren kişiyi tamamen unutunca çektirdiklerini, çekmeye başladıkları kanaatindeyim. Bu konuyla ilgili birkaç şey daha yazabilirim, senin de varsa hikayelerin seve seve dinlerim.

• Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam ben biraz yanlış anlamışım sizin olayı. Yine de bu konuyla ilgili söyleyeceklerinizi merakla bekliyorum. Az önce kendi hikayemle ilgili bir konu açtım. https://forum.donanimhaber.com/binada-gurultu-sorunu-turkiye-nin-ozeti-ust-k-msum--144451064#144451064 İlahi adalet/karma konusu da oradan esmişti zaten, üst komşudan yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywards -- 8 Temmuz 2020; 21:13:34 >
    |
    |
    UFC279 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.