Şimdi Ara

İl Dışı Sıfır Araç Alımında Tecrübeliler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. İstanbula 500km uzaklıkta bir ildeyim. Fiyatı diğer bayilere göre uygun bulduğumuz için İstanbuldan Hyundai i20 Elite smart panoramik bir araç için telefonda anlaştık. Yanlız araç daha üretilmedi yani bu ay içinde üretimi olacağı söylendi ve motor şasi numarası belli olmadığı için proforma fatura düzenleyemediklerini söylediler. Bizden hurda araç için vekalet beklediklerini söylediler. Yani ben bi miktar kapora gönderdim ve elimizde sözleşme vb hiç bişey yok. Genel işleyiş hep böyle midir? Tecrübeliler yorum yaparsa sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    Aceleye gerek yok yazanlar olacaktir.

Çok fiyat farki yoksa başka ile gitme işini gözden geçirin önce. Yol parasi vs değer mi?

Firma bir miktar peşin ister doğru, size iban verir şu şu şu araç için ön ödeme diye aciklama yazar yollarsiniz. Araç başkasının üzerine olacaksa o kişinin ismini de yazın. Sıkıntı olmaz.

Gittiğinizde de sadece imzalari atar aracı teslim alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, kastamonu ilindeyim burda malesef hyundai yok. Ankara Corum vs yakın illerden de araştırdım en ucuzu arasında istanbuldaki ile 3bin tl fark var. O yüzden değeceğini düşünüyorum

• kastamonuda hyundai yetkili servis var mi?
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Malesef hayır

• Merhabalar. Sürekli il dışından alıyorum sıfır araç. Vekalet bir haftalık gönderin. Kaporayı resmî olarak geri alma hakkınız var merak etmeyin rahatlıkla gönderin ancak gönderirken araç kapora bedeli diye belirtin mutlaka.

Araç alırken de plaka işlemleri çok kısa sürüyor fatura kesilsin ancak plaka işlemlerini teslim günü yaptırın. Bayinin boya ölçüm cihazı ile rica edip bakabilirsiniz. Yine birleşim yerlerine, gözle görülebilecek her yeri inceledikten sonra problem olmaz. Hayırlı olsun aracınız 😊

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim rahatlatıcı cevabınız için

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    her sene bakim zamani istanbula mi gideceksin?
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Ankaralıyım normalde hocam, aile ziyareti vs gittiğimizde yaptırabilirim.

• Manavgat 90700 demişti,denizli 87000 diyince "sarın geliyorum" demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana333 -- 3 Ekim 2019; 15:14:8 >
  • Araçların çoğunda rodaj yapılması gerekiyor,her ne kadar satan bayiler yok falan desede ben olsam riske atmam.Rodaj yapmak için de sürekli sabit devir ve sabit hızın pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.Bazıları 500 km olmadan motor yağı değişimini bile öneriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemert -- 3 Ekim 2019; 15:37:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • parayı şirket hesabına gönderdiyseniz sorun çıkmaması lazım.
    sonuçta aracı alırken de işlemleri başlatmak için parayı önden ödemeniz lazım diyorlar, aynı şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.