Şimdi Ara

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover [Ana Konu] | PC Exclusive | ÇIKTI! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
16.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet var. olmayanı alma zaten. malzeme olarak sağlam ve ergonomik. Hassasiyeti iyi. oldukça fazla tuşu var. daha ne olsun? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirm

Hayırlı olsun, 19 nisana ertelendi...

Gene aynı şey oldu, Steam de sorun mu var sizce?

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover [Ana Konu] | PC Exclusive | ÇIKTI!
  • quote:

Evet var. olmayanı alma zaten. malzeme olarak sağlam ve ergonomik. Hassasiyeti iyi. oldukça fazla tuşu var. daha ne olsun? :)

youtube yorumlarından birinde kendi ekseni etrafında dönmediğini söylüyordu biri, ondan merak ettim. teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=VG350M0Qqck&feature=related
    Bu videoda adam gösteriyor sağa sola dönüşünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManitoN -- 5 Nisan 2011; 14:34:52 >
  • Yılarca beklediğimiz bu oyun bu halde piyasaya sürülmez kardeşim. IL1946 yı çeşitli modlarla yüksek grafik ayarları ile sorunsuz kullanıyorum. COD düşük ayarlarda bile akıcı değil. Böyle rezalet olmaz. Yok yama yapacaklarmış, yok düzelecekmiş, hikaye bunlar. Yıllardır geliştiriyorlar bunu mu yapmışlar! Para tuzağı, verdiğim paraya yazık.
    Amma sinirlenmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyneco

Yılarca beklediğimiz bu oyun bu halde piyasaya sürülmez kardeşim. IL1946 yı çeşitli modlarla yüksek grafik ayarları ile sorunsuz kullanıyorum. COD düşük ayarlarda bile akıcı değil. Böyle rezalet olmaz. Yok yama yapacaklarmış, yok düzelecekmiş, hikaye bunlar. Yıllardır geliştiriyorlar bunu mu yapmışlar! Para tuzağı, verdiğim paraya yazık.
    Amma sinirlenmişim

gerçekten bende fena halde hayal kırıklığına uğradım o menü nedir öyle allah aşkına il2 1946 yi bunlarmı yaptı şüpheye düştüm onu geçtim wings of preyi geçen sene bunlar yapmadımı onun kadar olaydı be kardeşim inşallah bu enkazı düzeltirler

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk

gerçekten bende fena halde hayal kırıklığına uğradım o menü nedir öyle allah aşkına il2 1946 yi bunlarmı yaptı şüpheye düştüm onu geçtim wings of preyi geçen sene bunlar yapmadımı onun kadar olaydı be kardeşim inşallah bu enkazı düzeltirler

ne diyorsun?..
  • Kocaman bir hayal kırıklığıyla karşı karşıyayız. Bu IL-2 severlere atılmış ağır bir kazıktır. Menüler rezalet, kontrol mekanizması rezalet, oynanış sıfır, oyunun her tarafından lag akıyor. Oyunu orijinal olarak almadım. Allahtan almamışım. alsaydım deli olurdum heralde. Bu oyunun patchle falan düzelir yanı yok. Baştan yazmaları lazım motorunu. Nasıl böyle bir hataya düşerler, adam gibi optimize etmeden piyasaya sürerler bilmiyorum. Efsane serinin karizmasını kendi elleriyle çizdiler. Yapımcılara helal olsun hakikaten...
  • @ maniton eet arkadaşım yapıyor fiyatına göre süper joystick
  • Görüyorumm, Görüyorumm, Görüyorummm, IL2 STURMOVİK 1946'ya bu rezalete kızan oyuncular tarafından bir mod yapılacak "oleg" efendi o iş öyle olmaz böyle olur diyecekler, Allah'tan satın almamışım FOREVER STURMOVİK 1946 VE ULTRAPACK
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

Görüyorumm, Görüyorumm, Görüyorummm, IL2 STURMOVİK 1946'ya bu rezalete kızan oyuncular tarafından bir mod yapılacak "oleg" efendi o iş öyle olmaz böyle olur diyecekler, Allah'tan satın almamışım FOREVER STURMOVİK 1946 VE ULTRAPACK

Acaba grafiksel olarak tweak edilmiş UP 2.01 'in COD'dan eksiği ne? Ya da tam tersi :)
  • quote:

quote:

Görüyorumm, Görüyorumm, Görüyorummm, IL2 STURMOVİK 1946'ya bu rezalete kızan oyuncular tarafından bir mod yapılacak "oleg" efendi o iş öyle olmaz böyle olur diyecekler, Allah'tan satın almamışım FOREVER STURMOVİK 1946 VE ULTRAPACK

Acaba grafiksel olarak tweak edilmiş UP 2.01 'in COD'dan eksiği ne? Ya da tam tersi :)

Bilmukabele, up modları, yeterli ekran kartı ve pc ile zaten tatminkardı conf ile oynayıp su yer efektlerini fulleyince yine(bana göre)oldukça güzel grafikler oluyordu. Bana kalırsa bunun 1 adım ötesi HAWX tarzı google map resimlerinin renderlenmesi olur herhal?

• Burada 2011 de çıkmış bir oyun ile 2004 yılındakini karşılaştırmak yersiz tabiki, ama üstüne grafik haricinde ne eklenmiş, gerçekten merak ettiğimden soruyorum.

mesela fizikler daha mı iyi? hasarlar ihtimalleri daha mı fazla? campaign daha mı sürükleyici?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgc -- 5 Nisan 2011; 17:09:02 >
  • beyler online oynayabilen var mı oyunu
    multiye girdiğimde server bulunamadı diyor sürekli
  • Yalnızca grafikler değil ki animasyonlarda uçmuş. Nerede ı havada dönen iz çıkartan mermiler nerede o sesler nerede o vuruş hissi. Grafik fetişistlerini tatmin edeceğinize oyunu yıllardır oynayan size binlerce dolar kazandırmış adamları düşüneydiniz. Grafik isteyen gider kıraysisini oynar zaten. Peh....
  • rezalet oyun. kurdum. tam bir gün sistemi kasmasını çözmeye çalıştım. araştırdım, anladımki beş para etmez sildim. bir kaç patch çıkınca indiririm artık. DCS A-10 Wartdog çıkmış. O nasıl ki ?
  • şimdi denedim de benim sistemime güvenim tamdı ancak bu oyunun optimizasyonu yerlerde sürünüyor. sıkı bir simulasyon oyuncusuyum bir hevesle joysticki taktım kurdum oyunu açtım ve daha joystickin ayarlarını bile doğru düzgün yapamadığını kendi kafasından saçma sapan kombinasyonlar yaptığını gördüm. bilemiyorum logitech force 3d pro baya bilinen bir joystick hazır gelmeliydi ayarları. grafikleri kısmama rağmen feci şekilde kastırıyor. ve force feedback ayarı bulamadım, hiç yok, hissedilmiyor.

ayrıca son olarak eğitim uçuşunun sonunda da hoca tamam bugünlük yeter diyip uçağı indiricem dedikten 20 saniye sonra çakıldık. ne yaptınız yahu yapımcılar ? il2 efsane oyundu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serabayt

ayrıca son olarak eğitim uçuşunun sonunda da hoca tamam bugünlük yeter diyip uçağı indiricem dedikten 20 saniye sonra çakıldık. ne yaptınız yahu yapımcılar ? il2 efsane oyundu...

il2 hala efsane (1946 olanı diye eklemek gerekecek artık) ; bakın 4.11 geliyor:

http://mission4today.com/index.php?name=Pro_News&aid=452

:)
  • quote:

(Tebrik mesajları kabul etmiyorum,1 hotas joy yeter yegenler)

• oyun optimisazyonu yerlerde gerçektendeben joystigi bile kurmayı beceremedim bir yardım edicek varmı acaba saitek x45 var elimde ne throttle nede stigi çalıştıramadım ayarlar bile komplike ve karmakarşık olmuş 5 yılda yapılan oyun böyleyse yazık vallla
  • Bu oyun çok tartışılacak, çook. İçim karardı inanınki. Orijinal alma planımı şimdilik erteledim bile.

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover [Ana Konu] | PC Exclusive | ÇIKTI!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.