Şimdi Ara

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover [Ana Konu] | PC Exclusive | ÇIKTI! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
16.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke 2 ay sonra çıksaydı ama adam gibi olsaydı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarpeDieM-TR- -- 2 Nisan 2011; 14:31:53 >
  • kurdum ama kullanımı nasıl bunun yaa 35442 tane kontrol game vs vs ayarı var.garip
  • Patch gelmeden oyuna girmeyin arkadaşlar, hayal kırıklığı yaşamayın. Optimizasyon 0 şuanki haliyle.
  • bende takılmıyor oyun ama serverlar yok
  • Patch çktımı?
  • henüz çıkmadı ah oleg ahh bu ne biçim oyun beş sene bekledik be bumuydu yani
  • il-2 sturmovik 1946 ilk orjinal oyunumdu bunu da görünce hevesle indirdim ancak speedlink sl-6630 joystickimin bozulmuş olması yüzünden oynayamadım, neyse patchi bekleyelim bari

ayrıca 1946'da auto rudder yoktu bu yüzden bi türlü rahatça oynayamıyodum. otomatik pilota almadığım sürece sağa sola gidiyodu kafasına göre. neyse bunda zorluk seviyeleri koyduklarını söylüyorlar belki gelmiştir auto rudder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManitoN -- 4 Nisan 2011; 13:14:03 >
  • Ben DVD versiyonunu beklerken 1-2 patch çıkar herhalde. Umarım zorluk seviyesi Birds Of Pray deki gibi olmaz.
  • zorluk seviyesi ilk oyundakiyle aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

il-2 sturmovik 1946 ilk orjinal oyunumdu bunu da görünce hevesle indirdim ancak speedlink sl-6630 joystickimin bozulmuş olması yüzünden oynayamadım, neyse patchi bekleyelim bari

ayrıca 1946'da auto rudder yoktu bu yüzden bi türlü rahatça oynayamıyodum. otomatik pilota almadığım sürece sağa sola gidiyodu kafasına göre. neyse bunda zorluk seviyeleri koyduklarını söylüyorlar belki gelmiştir auto rudder

Auto rudder diye birşeyi ilk defa duydum. Trim ataman lazım pervanelere ve dümene. öç ile ayarlayabiliyordun ilk oyunda. ctrl ve oklarla da diğer kontrollere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

il-2 sturmovik 1946 ilk orjinal oyunumdu bunu da görünce hevesle indirdim ancak speedlink sl-6630 joystickimin bozulmuş olması yüzünden oynayamadım, neyse patchi bekleyelim bari

Auto rudder diye birşeyi ilk defa duydum. Trim ataman lazım pervanelere ve dümene. öç ile ayarlayabiliyordun ilk oyunda. ctrl ve oklarla da diğer kontrollere.

flight simulatorlarda vardı auto rudder. tamamen oto pilota almasak bile uçağın sağa sola yalpalamasını engelleyebiliyorduk

• bende bugün aldım cd key olarak, steamden indiriyorum şuan
    joyistik olarak LOGITECH Extreme 3D Pro Joystick nasıldır bu oyun için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

bende bugün aldım cd key olarak, steamden indiriyorum şuan

yapma indirme!!!! iade ettt oyunu iptall et indirmeyii!!! oyun tam bir fiyasko bir optimizasyon faciası bu oyun
  • Aklı başında biri joyistik tavsiyesi verebilir mi ?
  • ben logitech g25 kullanıyorum çok manyak oluyor ama harbi harbi manyak oluyor lan bir dene istersen

özet:şu anda küçük bir beyin a..cıklanması geçiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husonman -- 4 Nisan 2011; 21:19:16 >
  • Bence çıkacak 2 yamadan sonra güzel bir oyun olabilir. Ama şu an mümkün değil oynamak.
  • quote:

Aklı başında biri joyistik tavsiyesi verebilir mi ?

saitek cyborg evo force feedback
  • quote:

bende bugün aldım cd key olarak, steamden indiriyorum şuan

Gayet uygundur, kesinlikle tavsiye ederim.
  • bu joystick sola-sağa-ileri-geri yatma dışında sağa sola dönme işini de yapabiliyor mu ?

Yani x-y ekseni dışında z ekseni var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.