Şimdi Ara

İKTİDAR İSTİFA ETSİN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
20.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
613 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Milletimizi bölemeyecekler, ülkemizi parçalayamayacaklar. Ay yıldızlı bayrağımızın göklerde dalgalanmasına mani olamayacaklar. Ezanlarımızı susturamayacaklar...

Ey CEHAPE ekonomi senin yüzünden böyle oldu."

Böyle bir zihniyetin bırakıp gitmesini beklemek ahmaklık olur. Erken seçim yapıp canım halkımızın tekmesiyle göndermek lazım !!!

• İKTİDAR İSTİFA ETSİN

'Bu dalgalanmalar her zaman olur. İniş ve çıkışlar olur. Bunların hepsi düzelecek TL'nin yerli yerine oturacağına inanıyorum' dedi.

Sorun yokmuş beyler...

• Bu nasıl konu lan

Biri eleştirenleri chp li ilan edip hakaret üstüne hakaret etmiş

Birisi ülkede herkes bmw ye mercedese biniyor demiş

Birisi hükümet size insan gibi yaşama hakkı sundu,at arabası alamayan insanlar ev araba aldı demiş

Fikirlere bakar mısınız,ondan sonra ülke neden gelişmiyor.Sartsiz koşulsuz tapmış adamlar ne desen boş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle şunu belirteyim hükümetin istifasını istemek bir haktır! istifalar demokrasi kültürünü içselleştirmiş kişiler de olur. ben yapamadım sen gel yap diyerek yol verilir. ama başından beri akp demokrasi karşıtı bir parti olduğunu biliyorduk. ne demişti tayyip; "demokrasi bizim için amaç değil araçtır. ineceğimiz durağa geldiğin de ineriz"

yolun sonu gözüktü artık. inecekleri durak yakınlaştı. akp ya bavulunu toplayıp, türk tarihi'nin karanlık yılları olarak kaybolup gidecek , ya da yaratacakları anti laik çağ dışı bir krallık olarak devam edecekler. bundan sonrası için halk nasıl tepki verecek göreceğiz.

• akpden önce bozulacak gıda ürünlerini soğuk zemine koyar, nöbetçi belirler, nöbet boyunca gıda maddesine üfleyerek soğuk tutardık. neyse ki akp geldi de "buz dolabı" denilen icatla tanıştık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Kardeşim Japonyada yaşamıyoruz ne istifası. Şu olay Japonyada yaşansa adamlar Harakiri yaparlar bizimkiler utanmadan oturuyorlar o koltukta.

Gerçekten şu ülkeyi yöneten Japon birisi olsa keşke... Ben hayatımda Japonlar kadar gururlu drüst saygılı bir millet görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelise

Bu mesaj silindi.

İKTİDAR İSTİFA ETSİN 

• bırak akp nin istifa etmesini, açım diyen vatandaşı terör örgütü üyesi ilan edebilirler. öyle bir kibir, öyle bir yalan işlemiş ki içlerine, halen daha "aslında ekonomi süper" babında şeyler açıklıyorlar. nasıl bir şakaysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz ekonomi bakanına kulak verin bütün veriler süper. Bunlar dış mihrakların işi arkadaşlar :=)))))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 7 Ağustos 2020; 18:41:31 >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Imamoğlu ne güzeldir öyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarayın Başdanışmanını Hatırlayalım.
    İKTİDAR İSTİFA ETSİN

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt

Bu jöleli noldu daha görünmüyor ortalıklarda, jölesi mi bitti?

• İktidar : Tmm

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu jöleli noldu daha görünmüyor ortalıklarda, jölesi mi bitti?

Bir jöleli gider, bin jölesiz gelir. Mide bulandıracak kabiliyetsizlikte yandaş mı arıyorsun?
    Selahiyet bu toprakları terk edeli yıllar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 7 Ağustos 2020; 22:33:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bu nasıl konu lan

Biri eleştirenleri chp li ilan edip hakaret üstüne hakaret etmiş

Birisi ülkede herkes bmw ye mercedese biniyor demiş

Birisi hükümet size insan gibi yaşama hakkı sundu,at arabası alamayan insanlar ev araba aldı demiş

Fikirlere bakar mısınız,ondan sonra ülke neden gelişmiyor.Sartsiz koşulsuz tapmış adamlar ne desen boş

Hocam bahsettiğiniz kişinin mesajını aramaya üşendiğim için sizin mesajınız üzerinden cevap vereyim.

At arabası alamayacak kişilerin, ev, araba, hatta jip aldığı doğrudur.

Benim rahmetli babamın mütevazi bir arabası vardı, benim de mütevazi bir arabam var.

Ama at arabası bile alacak vasfı olmayan cahil cühela takımı parti kuyruğuna yapışarak zengin oldular.

Partiden avanta yemeyen benim gibi sade vatandaşlar ne uzadı ne kısaldı.

Yani o cümleyi yazan kişi hep kendi gibi avantacılarla muhatap olduğu için herkesin zenginleştiğine ciddi ciddi inanıyor olabilir İKTİDAR İSTİFA ETSİN 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.