Şimdi Ara

İktidar değişmez boşa hayal kurmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İktidarda olan malum zihniyet değişmez.Başka bir partinin iktidar olması Amerika ve diğerlerinin menfaatine uymaz.

Ortadoğu'da herşey plana uygun gidiyor.Ortadoğuda Türkiye'ye biçilen rol belli.Bir başka parti iktidar olursa onunda farklı yollarla icabına bakarlar.Gün sonunda Amerika'nın dediği olur.Türkiyenin kaderi yıllar önce çizildi o çizgiden çıkamazsın

Edit:Ben akepeli falan değilim.Ben küresel siyasetten bakıyorum.Geniş bakıyorum olaya.Amerikanın planlarını sadece Atatürk bozmuştu.Bir daha Atatürk gelmeyeceğine göre ve o zamanki halkta olmadığına göre bize biçilen planın dışına çıkamayacağız.Günün sonunda Amerika'nın dediği olur onun menfaatlerine karşı çıkabilen siyasi yapı Tr de iktidar olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 28 Ağustos 2021; 22:22:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geldikleri gibi giderler

Meclisin yeni kurulduğu günlerde milletvekillerinden bazıları mevcut yoksulluk içinde mücadele etmenin anlamsız olduğunu, zira İngilizlerce destekli güçlü Yunan ordusuna karşı yürütülmek istene mücadelenin kazanılamayacağını bu yüzden geri çekilmenin en mantıklı yol olduğunu söylerler. Bunun üzerine Mustafa Kemal tarihi konuşmasını yaparak konuşmasının bir yerinde sözleri sarf eder:''Düşman adım adım her tarafı işgal ederek Ankara'ya kadar gelecek olursa, ben bir elime silahımı, bir elime de Türk bayrağını alıp Elmadağı'na çıkacağım. Burada tek başıma son kurşunuma kadar düşmanla çarpışacağım. Sonra bu mukaddes bayrağı göğsüme sarıp şehit olacağım. Bu bayrak kanımı sindire sindire içerken ben de hayata veda edeceğim. Huzurunuzda buna and içiyorum!''Bu sözler Mustafa Kemal'in ümitsizliğe yer vermeyen ne kadar inançlı ve umutsuzluktan ne kadar uzak bir lider olduğunu göstermesi açısından da çok önemlidir.

Ümit çok önemli bir şeydir
  • Geldikleri gibi giderler

Meclisin yeni kurulduğu günlerde milletvekillerinden bazıları mevcut yoksulluk içinde mücadele etmenin anlamsız olduğunu, zira İngilizlerce destekli güçlü Yunan ordusuna karşı yürütülmek istene mücadelenin kazanılamayacağını bu yüzden geri çekilmenin en mantıklı yol olduğunu söylerler. Bunun üzerine Mustafa Kemal tarihi konuşmasını yaparak konuşmasının bir yerinde sözleri sarf eder:''Düşman adım adım her tarafı işgal ederek Ankara'ya kadar gelecek olursa, ben bir elime silahımı, bir elime de Türk bayrağını alıp Elmadağı'na çıkacağım. Burada tek başıma son kurşunuma kadar düşmanla çarpışacağım. Sonra bu mukaddes bayrağı göğsüme sarıp şehit olacağım. Bu bayrak kanımı sindire sindire içerken ben de hayata veda edeceğim. Huzurunuzda buna and içiyorum!''Bu sözler Mustafa Kemal'in ümitsizliğe yer vermeyen ne kadar inançlı ve umutsuzluktan ne kadar uzak bir lider olduğunu göstermesi açısından da çok önemlidir.

Ümit çok önemli bir şeydir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kişi kendinden bilir işi. Herkes sizin gibi değil, menfaati olmadan belkide zararına olduğunu bildiği halde, ülke menfaatini savunan insanlarda var bu ülkede hatirlatirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 27 Ağustos 2021; 18:54:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İktidar değişmez boşa hayal kurmayın

1920 yokluk içinde ülkenin ilk kurduğu bakanlar kurulu.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 26 Nisan 2022; 18:33:30 >
  • Kıyamet kopana kadar kalırlar diyorsun yani?

• Sağlık sorunları baş gösterip o koltuktan kalkmadan bana da zor görünüyor iktidarın el değiştirmesi. Olay parti olayı değil kişi olayı bu taparcasına sevgi oldukça kolay yedirmezler baştakini.

• Asker kökenli emekli komutanlarımız var parti kurması şart

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Burası

isveçmi

norveçmi

danimarkamı

belçikamı

hollandamı

ingilteremi

amerikamı

kanadamı

avustralyamı

yeni zellandamı

fransamı

ispanyamı

italyamı

almanyamı

yunanistanmı

istikrar dediler 20 senedir istikrar Türk lirasının tersine yükseliş istikrarıymış :D usd tl diye yazıp tersten bakınca türkiye uçuyor bi ara tavsiye ederim bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 27 Ağustos 2021; 20:14:28 >
  • Tarih boyunca kimler kimler değişti. Seçimi kaybeden gider bu kadar basit.

• Ahahhahaahaahahhahahahah oğlum niyeyse sizin gibilere çok gülüyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2023 olsun yedircekler bu lafını sana 800k mı 7-8 milyon mu fark olur.O güne bakar millet boşaltım mı tam atar.Akp nin sonu geldi Katar'a kaçarlar artık yargılanmamak için ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FeministKiller -- 27 Ağustos 2021; 23:27:51 >
  • asker siyasetten ne anlar , asker düşman dost bilir sadece , siyaset tükürdüğünü yalama sanatıdır , buna en büyük örnek ulu önder omurgasız gargameldir.

• İstanbul yerel seçimlerini de mutlaka Akp'nin kazanacağını düşünen zihniyetin aynısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Ağustos 2021; 2:45:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosuna hayal kurmuyoruz ya gerçekçiyiz bak anketlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Esenyurt düştü hocam İktidar değişmez boşa hayal kurmayın  .... Bu kokuşmuşlukla elbette gidecekler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.