Şimdi Ara

İKNA,PAZARLAMA,İLETİŞİM GİBİ KONULARDA KİTAP ÖNERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben üniversiteye hazırlanıyorum şu anda.Mezunum işletme istiyorum.Hedefim pazarlama ve yönetim konusunda uzmanlaşıp kendimi geliştirmek.Mezuna kalarak 1 yıl kaybettiğim için bu kaybı uzmanlaşmak istediğim alan hakkında kitap yoluyla kendimi geliştirerek telafi etmek istiyorum.Pazarlama,ikna gibi konularda kitap önerebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktulu dinlerim -- 29 Ocak 2019; 16:50:44 >

• İknanın Psikolojisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macella kullanıcısına yanıt
    Onu okudum hocam daha geçen ay.Onun üzerine bir edebi kitap okudum şimdi tekrar ikna hakkında kitap arıyorum.
    Başka öneriniz var mı?
  • Uğur Batı - Tüketici Davranışları

• JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Baktım iyiymiş hocam.Bunu alabilirim.Başka önerisi olan var mı?
  • Stratejik Ikna - Jay Heinrichs

Henüz okumadım ama İknanın Psikolosjisi kadar iyi bir kitap olduğunu düşünüyorum incelemem sonrasında. Okuma listemde bulunuyor.

Bunun haricinde Philip Kotler pazarlama konusunda iyidir. Onun kitaplarına da bakabilirsin.

• Uğur Batı'nin kitaplarına bakmanı öneriririm, Sinaps ve Markethink Farkethink çok güzel kitaplardı. Uğur Batı'nın dili ve anlatımı da çok keyiflidir.
    Yüce Zerey'den Fabrika Ayarlarına Dön'ü öneririm.
    Yazarını tam net hatırlamamamla birlikte Büyük Markalar Büyük Hatalar diye bir kitap okumuştum ve bu kitap da çok güzeldi.
    Mediacat'in kitaplarını takip edebilirsin aynı zamanda.
  • Pazarlama üzerine eğitimler veren bir arkadaşım Tamer Demirdelen’in Beyin Oyunları ile Satış Oyunları adlı kitaplarını önerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 28 Haziran 2019; 21:26:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.