Şimdi Ara

İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İst./Küçükyalı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
6
Favori
225.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kışlanın içinde yok, oyak vardı eskiden ama kucukyalıda bankalar durağı var hemen hemen hepsinin atm si var orda kışlaya 20 dakka yurume mesafesinde e5in diğer tarafı
  • BİLGİLER İÇİN COK SAGOLUN BENDE
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı İkmal
    Statüsü Er
    Branşı
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi İKM. MLY. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI
    KÜÇÜKYALI İSTANBUL
    BENDE BURAYA CIKTIM
  • arkadaslar bende istanbula geliyorum ama istanbulu bilmiyorum.haremden birlige nasıl gidilecegini soylerseniz cok sevinirim tesekkurler..birde ilk gidiste yanımıza almamız gereken seyler nelerdir ne gibi esyaları iceriye sokabiliriz.. soylentiye gore tras takımları iceri alınmıyor icerde alısveris yapmanız saglanıyormus..
  • arkadaslar izmirden otobusle gidicem kenan evren kıslasına nerede inmem gerektigi ve sehir icinde nereden nasıl gidicemi soylerseniz sevinirim.. acilll arkadasalr lutfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuat35

arkadaslar izmirden otobusle gidicem kenan evren kıslasına nerede inmem gerektigi ve sehir icinde nereden nasıl gidicemi soylerseniz sevinirim.. acilll arkadasalr lutfen

Kadıköyden 17L otobüsleri kışlanın kapısına kadar giden tek vasıtadır. Ama seyrektir. Bunun yerine Haremde inip Harem - Pendik (16A) otobüsüne, ya da Harem - Uğur Mumcu (16U) otobüsüne binebilirsin. E5'ten minibüsle de gidebilirsin. Fatih Sultan Mehmet Hastanesini geçtikten sonra 2 km ötede Bostancı kavşağının ilerisinde Kenan Evren durağında inip üst geçitten karşıya geçip kışlaya gidebilirsin. Ya da otobüs firmasının servisleri varsa onlara sorup bunlarla da gidebilirsin. Seçim senin...
  • küçükyalıya istersen haremde inip ordan dolmuşla geçebilirsin yada ben küçükyalının orda köprü varmış orda ineceğim şöföre söylersen bilir ordan yukarı doğru çııktınmı kışlaya ulaşırsın
  • merhaba arkadaşlar bende 14 aralık pazar günü inşallah orada olacağım İkmal yazıyor Biraz bilgi verirseniz sevinirim ismim Ercan ATASAYAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuat35

arkadaslar izmirden otobusle gidicem kenan evren kıslasına nerede inmem gerektigi ve sehir icinde nereden nasıl gidicemi soylerseniz sevinirim.. acilll arkadasalr lutfen

izmir'den ulusoy firmasından bilet al, kışlanın dibinde ulusoy garajı...
  • mrb arkadaşlar.kısa dönem ikmal er olarak 14 aralıkta ikmal maliye okul ve eğitim merkezi komutanlığına teslim oluyorum.şimdiden oraya gidecek arkadaşlarla tanışmak isterim.mail adresim: redshadow1905@hotmail.com
  • merhaba arkadaşlar benim de askerliğim kküçükyalı da kısa dönem şu an halen gitmemiş olan varsa tanışmak isterim
  • beyler su an kücükyalıda askerim o TOPİLLİ YERİ, KOLAY ASKERLİK, GÜZEL YER diyen arkadaslara inanmayın sakın egitimin en alasını yapıyorsunuz yemin törenine kadar yemin töreninden sonra biraz rahatlıyorsunuz cünkü meslek egitimleri baslıyor. yani yeni gelecek arkadaslara simdiden gecmis olsun.
  • isallah sülüsünüzde meslek cavusu yazmıyordur yani çmş.chz.op.çvş vs öyleyse ikmal egitimsiniz ve kıslayı siz temsil ettiniz için dierlerinden baya fazla egitim yapıyorsunuz bnm gibi
  • slm arkadaşlar bende 10 15 güne küçükyalı ya acemi birliğine geliyorum. acaba nasıl bir yer??? bazıları çok ii dior bazıları çok kötü acaba bilen varmı aramızda arkadaslar????
  • sulusunde ne yazıyor ona göre cevap verim sana kardes ben su an kucukyalıda askerım ıstedın soruyu sorabılırsın
  • sen rahat edersin kısa dönemsen 28 gün acemilik yaparsın sonra yemin töreninden sonra ondaşı sonra eğitim cavuşu olursun cok rahat edersin aynı yerinde kalırsın veya istanbul ici
  • ne olacağına balı udç olursan biraz rahat bide ud olursan vaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
    orda bikişiye dikkat et assubaylardan ona takılmazzan işin iyi bide takılırsan varya senin acenilik bitmz
  • quote:

Orjinalden alıntı: elFrk

isallah sülüsünüzde meslek cavusu yazmıyordur yani çmş.chz.op.çvş vs öyleyse ikmal egitimsiniz ve kıslayı siz temsil ettiniz için dierlerinden baya fazla egitim yapıyorsunuz bnm gibi

benim kardeşimde ikmal okuluna gidicek çmş.chz.op.çvş yazıyor sülüste.senden ricam bunun anlamı nedir.nasıl bi görev üstlenicek rahatmıdır zormudur.usta birliğin nere çıkmıştı.rica etsem biraz anlatırmısın.
  • slm ben adanadan tolga. bnde ikmal çavuşu yazıyor. o ne demek. hı bide ben silüsün içini de okudum askerlik şubesinde. yüksekokul terk'im ve sınıfı: maliye yazıyor.... zaten ben 4 yıllık maliye okuyordum ama şuan bıraktım ama devam ediyor görünüyorum. acaba gittiğimde ne yaparım orda. yani ne yaptırırlar. bilgisayarda biliyorum, araba da çok iyi kullanıyorum
  • slm arkadaşlar ben 2 gün önce acemiliğimi küçükyalıda tamamladım.4 bölük bulunuyor 1.ikmal(er)-2.ikmal(er)-ikmal eğitim çavuş olanlar vede çavuş eğitim diye sülüsünde banyo bakım ve çamaşır olanlar ikmal eğitim bölüğüne düşecekler şimdiden geçmiş olsun arkadaşlar bizim bölük içlerinde en zor ve disiplinli olandır 1 aydan sonra iktisat eğitimleri başlıyor çamaşır cihaz operatörleri banyo cihaz operatörleri ve ikmal eğitim bölüğü zor dönem geçirdij orda hüseyin canpolat takım komutanımız ona dikkat edin çarpılmak istemezsiniz hepinize kola gelsin sorusu olan varsa cumaya kadar burdayım ben kıbrısa düştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: timus

slm arkadaşlar ben 2 gün önce acemiliğimi küçükyalıda tamamladım.4 bölük bulunuyor 1.ikmal(er)-2.ikmal(er)-ikmal eğitim çavuş olanlar vede çavuş eğitim diye sülüsünde banyo bakım ve çamaşır olanlar ikmal eğitim bölüğüne düşecekler şimdiden geçmiş olsun arkadaşlar bizim bölük içlerinde en zor ve disiplinli olandır 1 aydan sonra iktisat eğitimleri başlıyor çamaşır cihaz operatörleri banyo cihaz operatörleri ve ikmal eğitim bölüğü zor dönem geçirdij orda hüseyin canpolat takım komutanımız ona dikkat edin çarpılmak istemezsiniz hepinize kola gelsin sorusu olan varsa cumaya kadar burdayım ben kıbrısa düştüm

timus bende küçükyalı'ya gidiyorum.Sülüste Banyo İşt.Uz.Çavuş yazıyor.Bu senin dediklerinin genel anlamı mı?Yoksa farklı bir görev mi?Bilgini paylaşırsan çok sevinirim.Şimdiden sana hayırlı teskereler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.