Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
50.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ajanblue

gelişme : Önd** geçen defa ekiplere kafa tutup gelmeyeceğini söylemişti..Şu an Asayiş kendisini almaya gitti
    Hocam bu adam serbest kalırsa size zarar vermesin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizin araba önderin dükkandamı?İnşallah bir zarar vermez araca?

• Evet kendisini taniyor musun?

• Sönmeyen Arıza Lambası. kullanıcısına yanıt
    Korkunun ecele faydasi yok hocam o yuzden sikinti olmaz

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 13 Şubat 2019; 23:42:41 >
  • bu tarz durumlarda tanıdık bi savcı bulacaksın ondan sonra bak bakayım nasıl kuzu gibi özür diliyor adamı süründürürler devlete kabadayılık sökmez
  • Bir gelisme varmi?

• hayır bir gelişme yok polis amiri dün asayişe önd**i alın getirin dedi..bir aksilik yoksa alındı..Bana 3-4 gün içinde savcı karar verir sana iletiriz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 31 Temmuz 2018; 22:9:54 >
  • Konu yukari

• Nedir son durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Nedir son durum?
    Emniyet mail atmis hocam durum savciliga intikal ettirildi ..gelismelere gore bana haber verecegiz diye

• konu yukarı
  • Takip

• Helal olsun hocam konu sahibi. Sonuna kadar gidin.. Milletimiz zaten sustugu icin he abi diyip parasini boyle haksiz odedigi icin bunlar palazlaniyor.. İnşallah hapse düşer surum. Surum surunurler..

• Profesyonel dolandırıcı doludur böyle ortamlar. Ücretlerin fahişliğinden dem vurup şikayet etsen, hemen kolaysa gel sen yat aracın altına diyerek hemen hazır cevaplılıklarını konuşturarak vicdanlarını temize çıkarırlar.

Bu tür öngörülemeyen arıza yada işçiliklerde en az 4-5 yeri dolaşıp ayrı ayrı fiyatlar alarak teşhislerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığını gözlemlemek, diğerlerine göre kafadan fazla iş ve fiyat çıkartanları elemek, diğerleri arasında da en makul fiyatı verenle anlaşmak gerek. Parçaları bizzat orjinal olarak kendiniz gidip almalısınız. Tüm bu süreç, sorunsuz ve karın ağrısız bir şekilde tamamlandıysa tebrikler, daimi ustanızı buldunuz. Kolay kolay bırakmayınız.
  • kimse söylememiş ama araç sahibide hatalı.madem oradan buradan fiyat aldın yaptırsaydın.orası sonuçta işyeri illaki kar edecek.konuşun anlaşın arıza tespit parasını almasın.

sizin tavırlarınız yüzünden bu ücret çıkmıştır diye düşünüyorum,3 gün araç sormayan biri sonradan bukadar araştırması bana kötü niyetli olduğunuzu düşündürdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

kimse söylememiş ama araç sahibide hatalı.madem oradan buradan fiyat aldın yaptırsaydın.orası sonuçta işyeri illaki kar edecek.konuşun anlaşın arıza tespit parasını almasın.

sizin tavırlarınız yüzünden bu ücret çıkmıştır diye düşünüyorum,3 gün araç sormayan biri sonradan bukadar araştırması bana kötü niyetli olduğunuzu düşündürdü.
    Hocam tavirdan dolayi ucretmi degisir allah askina ?

O zaman karsida turist olunca 10 kat fiyat ceken taksicilerdemi hakli ?

Hayatin her alaninda ahlakli olmak gerekir bu esnaflikdada gecerlidir

Benzer bir durum benim aracimdada oldu bir yer 800 lira cekti bir yer 2000 lira bir yer 200 lira . Islerim yogundu birde tanimadigim yerlere guvenmedim sattim gitti arabayi karla . Ikinci el arabayada tovbe ettim zaten bu ulkede ikinci el araba alinmaz sifir aliyorum artik kafam rahat

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    normalde tamirini aynı yerde yaptırırsan arıza tespit parası almazlar.ama karşındaki cinlik yapmaya çalışır sinekten yağ çıkarmaya bakıyorsa isteyebilir herşey karşılıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

normalde tamirini aynı yerde yaptırırsan arıza tespit parası almazlar.ama karşındaki cinlik yapmaya çalışır sinekten yağ çıkarmaya bakıyorsa isteyebilir herşey karşılıklı.
    Hocam o olayi tam olarak anlayabilmemiz icin konu sahibinin detayli aciklamasi lazim , cunku bazi noktalarda bosluklar var.

Fakat bence olay soyle oldu 200 liralik is yapip 900 lira fiyat cikardi ustune tehdit,araci alikoyma, fatura kesmeme vs durumlarda bonusu oldu.

Konu sahibininde enistesinin sert konusup olaylari baslatma ihtimali olabilir cunku bakildiginda whatsapp konusmalarinda bosluklar var . Sonuc olarak iki tarafda suclu kim daha cok suclu buna hakim karar verir artik

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Hocam o olayi tam olarak anlayabilmemiz icin konu sahibinin detayli aciklamasi lazim , cunku bazi noktalarda bosluklar var.

Fakat bence olay soyle oldu 200 liralik is yapip 900 lira fiyat cikardi ustune tehdit,araci alikoyma, fatura kesmeme vs durumlarda bonusu oldu.

Konu sahibininde enistesinin sert konusup olaylari baslatma ihtimali olabilir cunku bakildiginda whatsapp konusmalarinda bosluklar var . Sonuc olarak iki tarafda suclu kim daha cok suclu buna hakim karar verir artik

Alıntıları Göster
    boşluk olan noktalar yok olan herşey ortada..
    dediğiniz olay doğru yaptığı şey marşı sanayide tamir ettirmek ..maksimum 200 tl para harcadı ..giydirme kılıflarla 980 tl ye çıkardı ki bana önceden teyit etmedi..sonrası da aracı gasp etme ve tehdit..
    enişte sert konuşmuş tavır yapmış diyenler nereden uyduruyor ..bunun açıklamasını yaptım..boşluk dediğin kısımlar herşey whatsuptan yazışılmadı..telefonla konuşuldu ..bazı şeyler whatsupta yazıldı..konuşmaların ses kayıtlarını mı koyacaktım anlamadım..zaten neyse yazdım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.