Şimdi Ara

İkiyüzlü Akrabalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akrabalarınıza çok dikkat edin elden dost olur akrabadan olmaz, bugün yaşayarak tecrübe ettik (sözde amcam olacak namussuz kuduz herif kadınların tartışmasına girmiş annemin üzerine yürüyüp hakaretler belalar etti haksız oldukları halde) bunlar yüzünüze gülerler fesatlık yaparlar, yıllarca namaz kılarlar oruç felan tutarlar, Allah lafzını ağızlarından düşürmezler ama iftira atarlar sahtekar müslümanlar cennet bunların gideceği yer ise cehenneme gitmeye razıyım... velhasıl kelam fazla iyilik yapmayın mesafeli olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 3 Haziran 2019; 3:33:10 >

• Türklerde akrabalik yok kan davasi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kuduz olunca 1 haftada ölüyor hadi eyw.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşmanın yoksa akraban da mı yok demişler. Akrabanın akrabaya ettiği akrep etmez.

• Butun akrabalarimin cani cehenneme
    Hicbirinden fayda yok zaten

• Akrabalarımı tanımıyorum bile .d Kimse de beni tanımıyor umrumda değil siz de böyle devam edin hocam kimseyle iletişim kurmak zorunda değilsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Hocam kuduz olunca 1 haftada ölüyor hadi eyw.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest87628

Akrabalarımı tanımıyorum bile .d Kimse de beni tanımıyor umrumda değil siz de böyle devam edin hocam kimseyle iletişim kurmak zorunda değilsiniz.
    Kesinlikle haklısınız hocam bundan sonra mesafe olucak olmalı da şimdi bayram da geliyor gitmiyorum artık lakin görseniz yapmacık gülüşmeleri sahte tavırları, arkadan fısır fısır milleti çekiştirmelerini, fesatlıklarını akrabalar en tehlikeli varlıkmış meğer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 3 Haziran 2019; 3:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Düşmanın yoksa akraban da mı yok demişler. Akrabanın akrabaya ettiği akrep etmez.
    Doğru söze ne hacet Habil Kabil olayı bile tasdikliyor bu sözü, dünyadaki ilk çekememezliğin, kavganın nedenini yani yakının tarafından çıkması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 3 Haziran 2019; 3:29:29 >
  • Akrabalarıyla arası çok iyi olan bir ben varım herhalde bu ne böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Akrabalarıyla arası çok iyi olan bir ben varım herhalde bu ne böyle?
    Tabi ki beş parmağın beşi de bir değil iyi,değerli ve hatır bilen akrabalar tabi vardır, bugün öğrendim ki yıllardır melek gibi gözüküp şeytan iblis olanlar varmış benden tavsiye hepsini tekrar ölç tart ederine göre mesafe koy hepsiyle iyi olman da sıkıntı gösterir çünkü yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazan insanlar çıkıyor yaşadık da söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 3 Haziran 2019; 3:56:38 >
  • Akrabalar boş bomboş. Birtek anne tarafından yaşıtım bir iki kuzenimle yakınım. Gerisi tatava.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.