Şimdi Ara

[Yarın Son Gün!] İkinci Yeni Kafe – Kadıköy/Moda’da %50 İndirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
4
Favori
10.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İndirim oranları: İçecek menüsünde %50, yiyecek menüsünde %30.

30 Kasım’da İkinci Yeni Kafe – Moda’da geçerli bir kahvaltı kampanyası paylaşmıştım. Tekrar kampanya düzenliyorlar. İndirim oranları: İçecek menüsünde %50, yiyecek menüsünde %30. Ek olarak sizlerin de görüşlerini alarak bu mekanda küçük bir DH buluşma&tanışma zirvesi düzenlemek istiyorum.

*Mekanın iddialı olduğu ürün kahveleri. Satılan kahveler doğrudan ithal edilip İkinci Yeni Atolye’de kavruluyor taze olarak hazırlanıyor. 10 çeşit yöresel kahve ve özel karışım kendi harmanları var. Yolunuz Kadıköy’den geçerse uğramaya değer.

Karmaşıklığı azaltmak için tüm detayları konunun ikinci mesajında yazdım. Kampanya, en özet hali ile yukarıdaki gibidir.

--------------------------------------------------------------------------------

MEKAN HAKKINDA FORUM YAZARLARINDAN GERİ BİLDİRİMLER

quote:

Bizde kız arkadaşımla geldik çok memnun kaldık. Randevu konusunda biraz sıkıntı oldu(bizden kaynaklı bir sıkıntı) bayağı geç gittik ama arkadaşlar sağolsun ilgilendiler bayağı. Kahvaltı ve mekan çok iyiydi, çok memnun kaldık. Mutlaka bir daha gitmeyi düşünüyoruz.

Onur Gökçe Hocam da geldi tanıştık, yeni kampanya da olabilirmiş olursa mutlaka katılmayı düşünüyoruz.

Teşekkürler tekrardan hocam.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122295498

quote:

Bu güzel fırsat ve kahvaltı için çok teşekkürler. Herşey çok lezzetliydi, çok memnun kaldık. Elinize sağlık :) link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122295055

quote:

Kampanya oldukça güzeldi biz memnun kaldık.

Ben oldukça iştahlıyımdır arkadaşım da az değildir ama biz gelenleri bitiremedik ve malzemelerde kaliteliydi. Kahvaltıdan sonra gelen kahve de gerçekten güzeldi. Mekan da Kadıköy'ün ara sokaklarında duvarlarında şiirler asılı hoş bir yerdi ben tavsiye ederim.

Onur'la da tanışma fırsatımız oldu buradan yine teşekkür ediyorum kendisine yalnızca ekonomik açıdan değil başka açılardan da hoş bir fırsat oldu.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122362956

quote:

Hocam biz 7 kisi geldik. Cok guzeldi kahvalti biraz olucu takilip fazla kahve icmis olabilirim sohbet etme olanagimiz oldu ama cikarken sizi goremedim. Bir bulusma ayarlasak bende gelebilirim.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122287111

quote:

Dostum tekrardan teşekkürler güzel bir pazar kahvaltısı oldu arkadaşımla çok memnun kaldık,tekrar bir fırsat olursa yeniden gelmeyi isteriz onun dışında çalışanların ilgisi de çok iyidi uğrak mekanlarımızdan biri olur artık :)
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122290028

quote:

Kahvaltı çok iyiydi ya ben bu tabağa 50 verces sanıyodum meğersem 28 miş ben indirimi kişi başı 28 den 20 ye iniyo diye anlamışım. Kahvesi mükemmel diyecek kalitede bence :) tek eksisi mekan soğuktu tek klima ile ısınmıyor
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122292837

quote:

Bizde bugün gittik ilgi, alaka ve kahvaltı çok güzeldi. Kahvaltının bitmesine üzüldük fakat akşam tekrar kahve içmeye gittik. Kahveleri de gayet güzel. Diğer kampanyalar devam ediyor sonuçta Kadıköy'e geldiğimizde gideceğimiz mekan belli oldu. Tüm çalışanların emekleri için teşekkürler
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123828194

quote:

Arkadaşlar biz bugün gittik, bi kere menü çok doyurucu yani ne bileyim kimseyi yerdiğimden değil ama çok obur 150 kilo obez bir insan değilseniz fazla fazla kalıyor.
    Biz 3 kişi gittik, kız kardeşim ve kuzenimle birlikte, öncelikle ben anlamadım ama hakkaten dışarda bardağı (cafelerde) 8-13 TL olan 3 portakal suyu geldi, ben istemedim çünkü zaten çay vardı.
    Bunun dışında yumurtadan, salamına sosisine, cevizinden, 5-6 çeşit adam akıllı peynirine (Peynir hep farklı çeşit birbirini tekrar eden veya tadı aynı peynir yok mesela), 3-4 çeşit reçeline, tereyağlı balından, ekstra tereyağına, sosisinden , et grubu jambon, salam vs. gibi ürünlerine, üstüne birde kızarmış hellimine kadar gerçekten iyi bir kahvaltı.
    5 TL ekstra servis veriyorsunuz normal 2 kişilik kahvaltı için fakat sadece servis gelmiyor, nezaketen menüyüde artırıyorlar, örnek vermek gerekirse sosis 3 olması gerekirken 4, sigara böreği 2 olması gerekirken 4, yumurta 2 olması gerekirken 3 şeklinde.
    Ben paracı olduklarını düşünmüyorum, menüde zenginleştirilerek veriliyor, ben menemen almayı düşünüyordum ama o kadar çok çeşit geldi ki artık söyleyemedim, birde tabağın yarısına dokunamadık mesela. İkram bir çeşit kahveyi almadık çünkü haddinden fazla yemiş içmiştik.
    Buradan çıkıp bir Moda turu yapıp geri geldik 1,5 saat sonra 40 lira tutan içecekleri (normal fiyat) içtiklerimizi ikram etmek istediler fakat istemedik %50 kırpıp 20 ye düşürdüler (ki biz ısrarcı olduk cidden ödemek için). Teşekkür ettik ayrıldık, tek eksi olarak söyleyebileceğim şey kişisine göre değişir buda, dükkanın içinde 2 kedi var. Ben kedileri çok sevdiğimden aldım kucağıma sevdim, siz sevmiyorsanız belki rahatsız olabilirsiniz.

Benim Notum 10 :)

Bilgi: Arkadaşlar dükkan gerçekten çok aman aman ticari kaygılar taşıyan bir yer değil, çok nazikler ve ellerinden geldiğinden fazlasını yapıyor bir çok ikramda bulunuyorlar. Onlar ne kadar ikram etsede boş mezar bulursam girerim tarzı yaklaşımı olanlar buraya gitmesinler, hani o hoş görü ve nezaketi bu tip insanlar yüzünden kaybetmek istemiyorum ben.

Kahvaltı konusuna dönecek olursak, bu tip işletmeler genelde büyük ürün almak zorundalar, örneğin kiloluk tereyağı, tam boy salam (1 kg civarına denk gelir), 5 kg lık peynir vs. bu sebeple kahvaltıyı az çıkardıkları zaman mecburen bu ürünler bir süre sonra tazeliğini koruyamadığı için çöpe atılmak zorunda kalınıyor, o yönden eğer kahvaltı kalkarsa birşey diyemem haklarıdır.
    Fakat eğer kalkmazsa mutlaka gidip ziyaret edin çok memnun kalacaksınız.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123813677

quote:

Bugün 2 kişi olarak kampanyadan faydalandık, kahvaltı menüsünden gayet memnun kaldık hatta bir kısmına dokunma fırsatımız dahi olmadı o derece doyduk :) Mevcut kampanyanın devamı halinde bu ay içerisinde tekrardan gelme düşüncemiz vardı ancak kahvaltı için olmasa dahi kahve için geleceğiz, hatta kampanya olmasa dahi geliriz ! :)

Tek sıkıntı servisin biraz yavaş oluşuydu ki, bu konuda da kendilerinden gayet makul ve tatmin edici cevap aldım ve zomato üzerinde de yorumumuzu fotoğraflı bir şekilde bıraktık.

Özetle herkese tavsiye edebileceğim sıcak bir mekan ve çalışan arkadaşlar da aynı şekilde sıcak ve tatlı :)
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123800566

quote:

1 Yıldır kadıköye geçtikçe tercih ettiğim bir kafe ikinci yeni. Her zaman sıcak bulmuşumdur. eski halini bi ayrı seviyordum ama inanıyorum ki her zamankinden daha sıcak ve samimi bir ortam olarak devam edecektir.
    <3 REF <3
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123803873

quote:

Merhaba
    Dün bende fırsattan bende yararlandim. Öncesinde telefonla ulaşıp kahvaltımı hazırlayıp gider gitmez bekletmeden yapilan hizmet bence çok cezbediciydi. Arkadaşlara alakalarindan ötürü teşekkür ediyorum. ( herkes dun forumdan gelmişti sanirim kimse kimseyle konuşmadı dun orada olanlara selamlar 😊)
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123806841

quote:

Şimdiden özel mesaj yoluyla bile çok ilgililer gidince görüşlerimi paylaşacağım :)
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123784455

quote:

On numara bes yildiz bir kahvalti yaptık bugün 6 kişi.

Cafedeki arkadaşlar cok güleryüzlü ve ilgili.

Kahvalti gerçekten kaliteli kullanilan salamdan peynire reçele zeytine hepsi özenle seçilmiş. Kampanya fiyati ile zaten efsane ama normal fiyatı ile de kesinlikle tercih edilecek bir alternatif oldu bizim için. Kahveler de gercekten başarılı.

Gitmeyi düşünen arkadaslara kesinlikle öneririm. Kampanya bitmeden birdaha yararlanmayı düşünüyorum.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123791568

quote:

öncelikle herkese merhabalar,

Mekana bugun sabah kahvaltı için 4 arkadaşı yönlendiridim, gayet memnundular. onlar çıkarken 3 kişi biz girdik kahvaltı için mekana.
    Ve bizde gayet memnun ayrıldık.
    Kahvaltı için konuşmak gerekirse gayet başarılı idi , ancak tabakta ekle çıkardan ziyade unutulmuş bi kaç ürün vardı ama ses çıkarmadım, çünkü mekandaki garson arkadaşlar gayet güler yüzlü ve sıçak kanlı idi .Bazı aksilikler göz ardı edilmeli bu durumlarda diye düşünüyorum. Kahvaltı sonunda kahvaltıdan hiç bir memnuniyetsizliğimiz yok idi.özellikle taze sıkım portakal suyu şaşırttı :)

Kahve konusunda acayip başarılılar hakkını vermek lazım, ilk postta denildiği gibi kahvede iddialılar :)

bazı arkadaşlar fiyatları eleştirmekte ancak mekan sahibi arkadas nerede isi 3 kahve 3 çay parasına dünyaları yedirmekte kendisine buradan bir kez daha teşekkür eder gitmeyi düşünen arkadaşlara mekanı bir kez daha öneririm
    saygılar.
    link:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123793827

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 27 Şubat 2017; 19:50:46 >

• --- Kahveler / Çaylar / Yiyecekler ---

---DETAYLAR---

*İndirimden faydalanmak için kasada ödeme yaparken donanımhaber kampanyasını görüp geldiğinizi söylemeniz yeterli.
    *Küçük bir donanımhaber tanışma etkinliği düzenlemeyi düşünüyorum bu kampanya kapsamında. Önümüzdeki günlerde mekanın üst katını bizim için kapattırabilirim. 20-30 kişi arası bir katılımla tanışıp sohbet edebileceğimiz bir etkinlik yapabiliriz. Bunun için sizin öneri ve görüşlerinize ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.
    *Önceki kampanyadan geri dönüşler üzerine; Isınma sorunu çözüldü, üst kat kullanıma açıldı, kahvaltı menüsünde eksik görülen çeşitler tamamlandı.

--- İkinci Yeni Görselleri ---

Kafenin işletmecisi Tutku’dan kampanya ile ilgili kısa bir video:

Kafe Konumu
    Google Maps: Tıkla!

İkinci Yeni Kafe'ye nasıl gidilir?:

NOT: Tutku'dan duyduğum kadarıyla kafeye kampanyayı duyarak giden onlarca kişi varmış ama konuda etkileşim göremiyoruz, başlıkta da aktif olursak diğer arkadaşlar da konuyu görebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 25 Şubat 2017; 13:59:45 >

• Merhaba,

İkinci Yeni Kafe olarak sorularınızı yanıtlayıp, paylaşımda bulunacağız bu hesapla, eski konu kapandığı için buradan devam edeceğiz.

Kahvaltı için son rezervasyonlar, bu haftasonu olaca kahvaltı kampanyasından yararlanmak için formu doldurabilirsiniz.
  • quote:

yarın için yaptım bakalım rezerv :)

Merhaba,

Rezervasyon talebinizi alıp tarafınıza geri dönüş yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikinciyeni -- 3 Şubat 2017; 20:40:20 >
  • quote:

"hocam görsellere baktım mesela beyaz peynir 3 dilim sosis 3 dilim geliyor bunlardan iki tane isteyince 6 dilim gelecek mi bunlara dikkat edeceğim umarım görseller yanıltıcı değildir"

Merhaba,

Evet 6 dilim gelecek, ekstra peynir istediğinizde görselde gördüğünüz porsiyon adedi kadar artacak.
  • quote:

Formu doldurup yolluyoruz, kahvaltı sonrası ödeme yaparken de donanım haber den geldiğimizi söylüyoruz ve indirimli ödüyoruz, doğru mudur?

Merhaba,

Normal indirimden faydalanmak için kasada "Donanımhaber'den geliyorum" demeniz yeterli ancak kahvaltı indirimi için form ile rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
  • Mesajım bulunsun müsait olduğum bir sabah kahvaltı yapmak isterim, Zomato'da yorumlarımı paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikinciyeni

quote:

"hocam görsellere baktım mesela beyaz peynir 3 dilim sosis 3 dilim geliyor bunlardan iki tane isteyince 6 dilim gelecek mi bunlara dikkat edeceğim umarım görseller yanıltıcı değildir"

Merhaba,

Evet 6 dilim gelecek, ekstra peynir istediğinizde görselde gördüğünüz porsiyon adedi kadar artacak.

Pazar günü 12 - 13 gibi 2 kişi geleceğiz menüyü oluşturup formu atacağız fakat doluluk oranı nasıl menüyü oluşturmak için acele edelim mi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tirit

Mesajım bulunsun müsait olduğum bir sabah kahvaltı yapmak isterim, Zomato'da yorumlarımı paylaşırım

Merhaba,
    Eğer bu haftasonu için düşünüyorsanız dolmak üzere masalarımız.
  • Kahveleri denemek lazım çay 4 tl indirim ile 2 tl yapar güzel

Böyle kampanyalarda genelde başıma gelen kasaya gidince aaaa o kampanyayı sonlandırdık diyen biri çıkar

En iyisi bildiğin yer

Kampanyayı hakkı ile yaparsalar güzel bir kampanya gidenlere şimdiden afiyet olsun
  • referans
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Ankara?

Ankara'da şubeleri bulunmuyor hocam
  • mekanınızın menüsü çok güzel. biz cok keyif alıyoruz daha dogrusu aliyoduk yani mekanızın menusu ne zaman tabldota baglandi o zaman kabak tadı vermeye başladı... ya kusura bakmayın nedim bey bende mındar yiyemiyorum yaani.

şaka bir yana çok iştah açıcı gözüküyor 30 tl'ye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

Kahveleri denemek lazım çay 4 tl indirim ile 2 tl yapar güzel

Böyle kampanyalarda genelde başıma gelen kasaya gidince aaaa o kampanyayı sonlandırdık diyen biri çıkar

En iyisi bildiğin yer

Kampanyayı hakkı ile yaparsalar güzel bir kampanya gidenlere şimdiden afiyet olsun

Merhaba,

Şubat ayı boyunca devam edeceği konusunda içiniz rahat olsun, herhangi bir gelişme olursa konudan bildireceğiz.
  • Takip müsait zamanda yerine bakıcam inş toplu taşımayla ulaşım sağlanıyodur

Sevgililer gününe bi kampanya yaparsan süper olur hocam avmlere gitmekten beynimiz dönüyo artık

• gokceonur kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler.
  • Şimdi kahvaltıdan 4* bir ürünü çıkarıp daha alt yıldız ekleyebiliyormuyuz yerine bunu tam anlamadım :)
    Yoksa kaç yıldız çıkarıyorsak o kadar mı ekleyebiliyoruz?
    Mesela Ceviz Badem 4* bunun yerine 3* olan kaymak eklenebiliyor mu ?
    Kahvaltı sonrası kahve ikramına iced veya normal white chocolate mocha gibi spesyal karışımlı kahveler dahil mi?

Not: Bende Pazar günü için randevu yaptırdım, burdan tekrar editlerim postu pazar günü kahvaltı sonrası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fowell-one -- 4 Şubat 2017; 0:51:34 >
  • 04.02 için randevumu yaptırmış bulunmaktayım, duruma göre izlenimlerimin tümü için cevabı editlerim :)
  • Bu arada tam bir açık adres var mı :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.