Şimdi Ara

İkinci Üniversite LİSE Diploması sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
28.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ben de ikinci üniversite kaydı yapacağım kısmetse bu sene. sınava girdim. iyi bi sonuç geldi. tercihlerimden biri gelecektir diye düşünüyorum.

birçok kişi lisans diplomasıyla kayıt yapılır, lise diplomasına gerek yok demişti daha önce. ama bu başlığı görünce lise diplomasını bir şekilde almam gerektiğini hissettim.

bilgilendirirseniz çok sevinirim. yarın yök'ü arayacağım ona göre.
  • Aynı durum hala geçerli, lise diploması e-devlette görülmediğinden benden de istediler, mezun olduğum liseden yazı aldım. Lisans diplomam olmasına rağmen. Uygulama bu şekilde. Maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frhtmst kullanıcısına yanıt

Hocam liseden nasıl bir yazı aldınız acaba? Benim de diplomam lazım da. Lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla inan olsun hatırlamıyorum yazının içeriğini, okula gidip bu okuldan mezun olduğumu belgelemek adına bir yazı istiyorum demiştim. Ona göre düzenleyip verdiler ki zaten eminim ilk kez hazırlamamışlardır. Okula direk meramını anlatsan çözersin bence.

• Çok araştırdım ve konu hakkında yeterli bilgi bulamadım ve başkalarına faydam olsun diye yazıyorum. İkinci üniversiteye (2008 öncesi lise mezunu olduğum için -edevletten lise mezuniyet belgemi alamadım) kaydımı yaptırmak için okula şahsen başvurdum, Ösym’nin eğitim bilgilerim sayfasının çıktısını alıp götürdüm. Orada görünüyor lise bilgilerim. Hemen kaydımı yaptılar. Ege Üniversitesi bu arada. Diğer üniversiteleri bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bencesel -- 6 Eylül 2021; 15:6:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.